ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
więcej ->

 
 

Panstwa Europy Wschodniej


Panstwa Europy Wschodniej podporzadkowane Rosji sowieckiej, nazwane zostaly juz dawno przez wielu naszych politykow "bombami o opoznienym dzialaniu" - istotnie staja sie dzis nimi, wpedzaja Moskwe, ktora panicznie obawia sie eksplozji, w slepa uliczke. W gospodarce komunistycznej, w warunkach ogromnego glodu towarow, gdy rzadza twarde zasady samowystarczalnosci, a czysto umowne pieniadze maja wartosc wzgledna, wartoscia absolutna staja sie wylacznie towary...Dostarczajac towar innym panstwom, swym klientom, rzad sowiecki odbiera wlasnemu krajowi i wlasnej gospodarce to, najpotrzebniejsze. Towary, dostarczne w zamian za to przez kraje "demokracji ludowej", sa znacznie nizszej jakosci niz towary zachodnie, a zawyzone ceny nie wplywaja na zmiene sytuacji. Wszystko to powoduje permanetna proznia towarowa w ZSRS.

Dla utrzymania na minimalnym chociazby poziomie stosunkow handlowych z Zachodem Zwiazek Sowiecki musi eksploatowac nierentowne kopalnie, wymagajace miliardowych subsydiow panstwa. Skazany jest na wydobywanie ropy naftowej marnej jakosci w odleglych, trudno dostepnych regionach kraju, gdzie koszty eksploatacji sa bardzo wysokie. W ten sposob rzad sowiecki wpedza sam siebie w zaklety krag bez wyjscia.

Odwiedziwszy Indie Brezniew podpisal umowe o udzieleniu rzadowi Indiry Ghandi kredytu w wysokosci 820 milionow dolarow. Obiecal ponadto zwiekszyc eksport nafty do Indii o 1 milion ton (obecnie siega on 1,9 miliona ton). Podpisano rowniez tajna umowe o dostawach broni, m.in. 25 samolotow MIG-25 - na ogolna kwote 1,6 miliarda dolarow. Jak zwykle, kontrakt na dostawe uzbrojenia z kredytem ulgowym sporzadzono tak, ze trudno pojac, czy kiedykolwiek Indie ureguluja dlug...

Koszty ponoszone co roku przez Zwiazek Sowiecki na rzecz krajow-satelitow z tytulu dostaw surowca oraz produkcji gotowej znane sa jedynie w przyblizeniu. Wiadomo, ze co roku ZSRS wydatkowuje na wspomniane kraje rowniez twarda walute, zwiekszajac przez to coraz bardziej wlasne zadluzenie na Zachodzie. Obecnie wynosi ono 17 miliardow 900 tysiecy dolarow. Ponadto Kreml podjal sie obowiazkow poreczyciela kredytow zachodnich dla krajow Europy Wschodniej, obarczajac sie w ten sposob dodatkowo brzemieniem 60 miliardow dolarow.

Co sie zas tyczy corocznych subsydiow dla krajow-setelitow, szczegolowe dane na ten temat uwidacznia ponizsza tabela:

Sowieckie subsydia w milionach dolarow.
NRD 292
Kuba 1860
Czechoslowacja 344
Polska 1900
Mongolia 86
Rumunia 460
Wegry 167
Wietnam 1040
Bulgaria 127

Zadluzenie wobec Zachodu w milionach dolarow.
NRD 11500
Kuba -
Czechoslowacja 4500
Polska 23000
Mongolia -
Rumunia 9500
Wegry 8900
Wietnam -
Bugaria 4500

W ciagu minionych dziesieciu lat Zwiazek Sowiecki wydal w ten sposob 85,8 miliarda dolarow.
Kuba 15,4906
Wietnam 9,1312
Syria 7,4260
Irak 3,7656
Etiopia 2,8605
Korea Polnocna 2,2341
Mongolia 9,5427
Indie 8,9075
Polska 4,9550
Afganistan 3,9550
Alger 2,5193
Angola 2,0289
Wydatki te, z roku na rok coraz wieksze, nie przyniosly Zwiazkowi Sowieckiemu absolutnie zadnych korzysci i na gruncie normalnych stosunkow miedzynarodowych nie da sie ich uzadnic.

Rowolucja Bolszewizmu zniszczyla mienie i tradycje Carskiej Rosji Slowianskiej!
27 wrzesień 2006

Bogdan 

  

Archiwum

Kontynuatorzy z SLD (3)
"Sami swoi" w MSZ

czerwiec 21, 2003
Paweł Siergiejczyk
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kilka uwag odnośnie Kosowa
luty 26, 2008
Artur Łoboda
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
Amerykańska próba zastraszenia i izolacji Ukrainy
styczeń 11, 2003
Piotr Mączyński
Żydowska Agencja JTA: Polska jednym z największych przyjaciół Izraela
październik 5, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali? - koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
Zniesmaczenie
maj 22, 2007
Marek Olżyński
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko

kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
Procedury - ciąg dalszy "Medalionów"
sierpień 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Gdzie ukrywa się socjalizm(!)
listopad 15, 2005
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media