ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
więcej ->

 
 

Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji

Kanclerz Gerhard Schroeder powiedział, że Niemcy nie pozwolą, by historyczne negocjacje w sprawie rozszerzenia UE o Europę Wschodnią zakończyły się fiaskiem, sugerując że Berlin może zaoferować kandydatom więcej pieniędzy.

"Główną sprawą jest nie pozwolić na przepuszczenie historycznej okazji. Każdy, kto zlekceważyłby ją, popełniłby poważny błąd polityczny. Niemcy nie zrobią takiego błędu" - powiedział Schroeder dziennikarzom na początku szczytu unijnego w czwartek wieczorem w Kopenhadze.

Według kanclerza, Niemcy już poczyniły ustępstwa w kwestii dodatkowych funduszy dla 10 w większości ubogich kandydatów z Europy Wschodniej. Zaapelował do nich, by nie posuwali się za daleko w swych żądaniach, bo zagrażałoby to dyscyplinie budżetowej.

Jednak dając do zrozumienia, że więcej pieniędzy może znale?ć się na stole, Schroeder powiedział, że sukces procesu rozszerzenia będzie zależeć od końcowych rokowań.

Komentarz redakcji

Prawdziwym Polakom nigdy nie chodziło o pieniądze, ale o równe prawa w wyścigu cywilizacyjnym.
Unia miała nam na krótko pomóc technologicznie i finansowo, by pó?niej odebrać swoje pieniądze.
Miało to trwać 5 do 10 lat.

Tymczasem przez ostatnie 10 lat kraje Unii, we współpracy z polskimi zdrajcami świadomie zniszczyły polską gospodarkę i zrobiły z nas kolonię porównywalną do krajów czwartego świata.

Tylko osoba wyjątkowo naiwna dwa razy zaufa oszustowi.

A Wy Rodacy, czy zaufacie dwa razy?
13 grudzień 2002

zaprasza.net 

  

Archiwum

Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
America's democracy of double standards won't work
luty 23, 2005
przesłał prof. Iwo C. Pogonowski
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"

maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
Rozprawa o Ruch przełożona z 25 czerwca na 22 pa?dziernika
czerwiec 24, 2004
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
All Americans are now war criminals
marzec 25, 2003
Amerykanie zabili czterech pojmanych Irakijczyków
sierpień 27, 2008
PAP
"Polacy chcą wymiany złotego?"
wrzesień 17, 2007
PAP
Spada poparcie dla członkostwa w UE
listopad 27, 2002
PAP
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Poprawność polityczna.
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda (2001)
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media