ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
więcej ->

 
 

Powstanie uratowalo UE

POWSTANIE WARSZAWSKIE URATOWALO UNIE EUROPEJSKA
INZ. JERZY SKORYNA

Znowu jestesmy w okresie upamietnienia POWSTANIA WRSZAWSKIEGO z roku 1944. Wiele sie mowilo, pisalo, a nawet robilo fimy, ktore niestety nie odzwierciedlaly prawdziwego ducha Powstancow i mieszkancow
Stolicy Polski w tym pamietnym lecie walki o Wolnosc, Niezaleznosc, Niepodleglosc i Suwerennosc Ojczyzny. Tak Zachod, a tym bardziej Wschod rzuca w niepamiec historyczna jedyna w swoim rodzaju i najbardziej bohaterska bitwe jak prowadzila jedyna Stolica najwierniejszego sojusznika przeciw ideologji, oraz zaborczym panstwom totalitarno - ateistycznym. Do chwili obecnej Powstanie Warszawskie nie zostalo nalezycie ocenione i opracowane w historii Polski, ani wdrozone w ducha nowych pokolen, jak to mialo miejsce w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku, okresie rzeczywistego ducha polskiego, kiedy to jednym z przykladów dla tamtego, naszego, pokolenia, bylo Powstanie Listopadowe i Styczniowe, wraz ze wszystkimi walkami i konspiracjami dla Sprawy Polski. Obecnie zaciagnie sie tu i tam Warte Honorowa, odprawi nabozenstwa za Poleglych, powie sie kilka niewiele znaczacych pochlebnych zdan i na tym koniec, a prawdziwi Powstancy i Kombatanci umieraja z glodu przy otrzymanych ochlapach, rzuconych im w postaci niby to „emerytur”, lub takich czy innych odznaczen niewiele mówiacych...
A Zachód? Stara sie z pozostalych dobr wyciagnac co sie da! A polscy politycy i „mezowie stanu!? W ogole nie zdaja sobie sprawy, ze wlasnie DZIEKI POWSTANIU WARSZAWSKIEMU ISTNIEJE UNIA
EUROPEJSKA!!!
Ktos, zapewne jakis neofita spytalby, JAK TO? Wystarczy tylko z wiekszym zainteresowaniem przestudiowac historie wojenna z lata 1944, aby jasno zdac sobie sprawe, ze gdyby nie bylo Powstania Warszaskiego, nie byloby Europy Zachodniej, a wiec i Unii Europejskiej.
Fakty o tym mowia dobitnie. Armia Czerwona gnala na zachod pobitych Niemcow, wchodzac „jak w maslo”
w tereny zajete przez Trzecia Rzesze. Dopiero zatrzymala sie nawala swoiecka ZE WZGLEDÓW POLITYCZNYCH przed Warszawa, zdajac sobie sprawe, ze Powstanie jest dowodem sily Armii Krajowej i calego Narodu w walce o prawdziwy niepodlegly byt Panstwa Polskiego. Stalin nakazal zatrzymanie sie wojsk sowieckich na linii Wisly w celu aby Niemcy zniszczyli caly osrodek polityczny, wojskowy, opozycyjny do wszelkiej przemocy zaborców i intelektualny Polski, wprowadzajac swoich zloczyncow, ktorzy niestety do dnia dzisiejszego jeszcze urzeduja w roznych osrodkach dyspozycyjnych, nie djac rozwinac sie rzetelnemu duchowi katolickiej Polski.

Moskwa liczyla, ze Powstanie upadnie w ciagu kilku dni, co nie nastapilo. Wobec tego faktu perwersyjnie symulowala „slabosc” swojej armii do podania pomocnej reki tak Warszawie, jak i Polsce Walczacej. Doskonale wiemy, jakie pozniej po „wyzwoleniu” nastapily krwawe przesladowania wlacznie do utworzenia sie „SOLIDARNOSCI”, ktora tez przemoca moskiewski pacholek, Jaruzelski, pragnal zniweczyc.
POWSTANIE WARSZASKIE zatrzymalo hordy sowieckie w swoim zwycieskim pochodzie na zachód, dajac Niemcom czas na ufortyfikowanie Odry i innych objektow strategicznych, jak i zebranie resztek swoich
wojsk, oraz zorganizowanie obrony, ktorej w lecie 1944 roku nie bylo. W wypadku tylko kilkudniowego Powstania, bolszewickie masy prulyby przez Polske i Niemcy, spotykajac sie z Aliantami gdzies tam na granicy Francji czy Belgii, lub najdalej Holadnii. Nie byloby ludzkiej mocy aby wyprzec moskali na wschód z Europy Zachodniej. Zostalaby tylko Anglia, Francja, Hiszpania i Portugalia, ewentualnie Belgia wraz z Holandja... Wobec takiej sytuacji Unia Europejska nigdy by nie istiala, jak i Izrael, a Zwiazek Sowiecki panowalby do dnia dzisiejszego nie tylko nad Starym Kontynentem, lecz zapewne innymi ladami zamorskimi. Kultura i cywilizacja europejska nalezalaby juz tylko do historii i to historii pomalowanej na czerwono.
Gdyby dzisiejsza polska dyplomacja byla naprawde bardziej polska i spojrzalaby glebiej w historiie XX wieku, a szczególnie na wysilek Narodu Polskiego w czasie II Wojny Swiatowej, Wojska Polskiego od 1939 roku, po przez Armie Krajowa, Polskich Sil Zbronych na Zachodzie, to z pewnoscia wiele rzeczy moglaby dyktowac Unii Europejskiej i innym Aliantom. Niestety w zacisznych gabinetach ministerialnych i innych tez, jeszcze znajduja sie czerwone i nie polskie opary, ktore nie pozwalaja myslec po polsku, ani rzetelnie pracowac dla Kraju, ktory daje im okazje do sutego napelniania swoich sakiewek.
Lecz fakt jest faktem, ze Unia Europejska istnieje dzieki Powstaniu Warszawskiemu!!!


Wiecej wiadomosci z Meksyku w internecie pod adresem: http://www.polskiinternet.com/skoryna
18 lipiec 2004

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Nie złoty środek, ale szansa
luty 21, 2006
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą. list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
"Jestem Obywatelem USA a nie małpą!"
luty 8, 2004
antycenzor
"Polacy potrzebują ekumenizmu"
październik 24, 2004
PAP
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska racja stanu a Unia Europejska
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
42 lata po Kennedy'm
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
2x
luty 11, 2006
aaa
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
AKT Nasza Lektura „Władza globalizacji”- Jadwiga Staniszkis
grudzień 9, 2004
Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykanskiej
grudzień 22, 2002
Elzbieta
Obniżyć, czyli podwyższyć
maj 14, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Granica prostactwa
marzec 8, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media