ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
więcej ->

 
 

Ustępstwa Iranu i USA



Teheran przyparty do ściany gotów jest bronić się rozpaczliwie, nie mniej wcale nie dąży do konfrontacji. Natomiast oś USA-Izrael ma inicjatywę w ramach obrony monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie i agresywnej polityki zdobywania kontroli nad złożamia ropy naftowej tego regionu.

Ali Larijani, reprezentant Teheranu w rozmwach z Javier’a Solaną, z Unii Europejskiej powiedział, że jest możliwość, że Iran mógłby wstrzymać proces wzbogacania uranu na miesiąc lub na dwa miesiące. Iran nie zatrzymał tego procesu 31go sierpnia, jak to zostalo przeforsowane przez USA w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Natomiast Iran postawił warunki możliwego wstrzymania wzbogacania uranu jeżeli wycofane zostaną wszystkie kroki dotyczące nałożenia sankcji karnych na Iran.

Sekretarz stanu USA, Dr. Rice oznajmiła, że chwilowe wstrzymanie procesu wzbogacania uranu przez Iran, może spełnić warunki wznowienia bezpośrednich pertraktacji między USA i Iranem, po przerwie ponad 25 lat, od czasu obalenia w Teheranie rządu szacha, który był uległy politycznie wobec Waszyngtonu i którego aparat terroru współpracował z Mossadem.

Gro?ba światowego kryzysu gospodarczago na wypadek napadu na Iran, przez oś USA-Izrael, spowodowała opór w Waszyngtonie, wśród takich senatorów jak Chuck Hagel, który żąda poważnych pertraktacji z Iranem. Ustępstwa jednostronne pod presją są ?le widziane w Teheranie, zwłszcza wśród członków parlamentu czyli „majlis.” Uważają oni że Iran nie powinien rezygnować z żadnych prerogatyw, które ma w ramach traktatu o pokojowym zastosowaniu technologii nuklearnej, włącznie z prawem produkowania paliwa nuklearnego, w porozumieniu z agencją energii atomowej przy ONZ.

We wzbogacaniu uranu Iran czyni dopiero pierwsze kroki. Natomiast powolne tempo wykańczania przez Rosjan elektrowni Bushehr w Iranie, jak również techniczne trudności, powodują że Iran robi tak powolny postęp, że nie powinien on nikogo alarmować.

W Iranie jest obawa, że Rosja rozmyślnie zwalnia tempo wykańczania elektrowni atomowej w Bushehr, ktory to projekt jest już opó?niony o siedem lat i Teheran żąda od Rosjan spełnienia warunków kontraktu i doprowadzenia tego projektu do końca, w którego opó?nieniu Teheran podejrzewa wpływy Waszyngtonu na Moskwę. Natomiast Moskwa narazie odroczyła ukończenie elektrowni w Buhehr do końca roku 2007.

Uruchomienie elektrowni nuklearnej w Bushehr jest ważne dla długo-falowych planów gospodarczych Iranu. Z tego powodu, Iran chce się dowiedzieć, jaką pomoc techniczną może dostać w ramach oferty ONZ. Tymczasem były prezydent Iranu, Khatami, przyjechał do USA „żeby bliżej zaznajomić się z tym krajem.” Fakt, że się to dzieje, jest zmianą na lepsze po przemówieniu Bush’a w sierpniu, kiedu nazywał on Iran „przywódcą globalnego islamo-faszyzmu.”

Wymiana wyzwisk z obu stron zaostrzała stosunki USA-Iran i z ulgą świat przjmie zmianę wzajemnych wypowiedzi na bardziej uprzejme i dyplomatyczne. Waszyngton nie może ignorować znaczenia Iranu dla stabilizacji Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza Iraku. Wlaśnie premier rządu w Bagdadzie, szyita, odwiedził Iran jako przyjaciel tego państwa.
W obecnej chwili Teheran i Waszyngton popierają rządy w Bagdadzie i w Kabulu i są przeciwne wojnie domowej w Iraku i wzrostowi sił „nowego Talibanu,” który jest podejrzewany o uleganie manipulacjom Mossadu przeciwko Teheranowi.

Zniszczenie infrastruktury Libanu przez bomby amerykańskie, zrzucane przez samoloty Izraela, osłabiło Hezbollah, sprzymierzeńca Iranu. Fakt ten osłabia staregiczną sytuacje Iranu wobec USA. Iran jest też zagrożony subwersją Izraela i USA w regionach zamieszkałych przez liczną mniejszość Azerów, co poważnie zagraża Iranowi jako państwu. Sprawy te są dyskutowane w artykule dra Kaveh’a L. Afrasibi, 13 wrzesnia 2006, w Asia Times, pod tytułem: „Iran cofa się od krawędzi przepaści.”

Napięcie nerwowe w Iranie, spowodowane pogróżkami rządu Bush’a i rządu Izraela jest uciążliwą wojną nerwów dla Teheranu i chociaż gotów on jest do stawienia rozpaczliwego oporu w razie ataku i do spowodowania globalnego kryzusu gospodarczego, to jednak dla normalnego funkcjonowania, Iran woli poczynić małe ustępstwa i nie tracić zasobów na manewry wojskowe oraz spokojnie rozwijać swoją gospodarkę. Faktycznie znaki odprężenia między USA i Iranem dają o sobie znać na rynku płynnego paliwa, gdzie ceny zaczęły spadać.

12 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Jednostka wszystkim?
październik 20, 2007
Remigiusz Okraska
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
Świąteczna choinka

grudzień 24, 2002
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
APEL O UCZCZENIE PAMIECI OFIAR STALINZMU
marzec 17, 2003
Zaproszenie "ZA" na wystawę obrazów CZESŁAWA RADZKIEGO
czerwiec 24, 2007
Wiesław Sokołowski
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Historia kołem się toczy - po latach nadal magiel i seksafery...
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Spieprzać dziady, czyli kolejny "prezydent wszystkich Polaków"
listopad 9, 2006
INTERIA.PL/RMF/PAP
Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
Kiedy Polacy zaczną mówić prawdę?
lipiec 29, 2008
Artur Łoboda
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Anglicy nie pozwolą Irakowi uniknąć wojny
grudzień 16, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media