ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
więcej ->

 
 

Jakie szkody dla USA spowodowałby atak na Iran osi USA-Izrael?


Komenda lotnictwa USA zadała pytanie planistom z Rand Prtoject Air Force (RPAF): „Jakie szkody spowodowałby atak USA na Iran?” Odpowied? RPAF z 9go lipca, 2008: „Atat taki miałby ujemne skutki dla USA.”

Tymczasem Iran natomiast wystrzelił próbnie rakiety średniego i dalekiego zasięgu w odpowiedzi na symulowany, miesiąc wcześniej, atak bombowców izraelskich na Teheran. Media w USA zignorowały raport RPAF razem z rekomendacjami strategicznymi jak należy pokojowo zjednać Iran.

Raport RPAF na 156 stronach nawołuje do zaprzestania polityki mającej na celu zmianę reżymu w Teheranie i podburzanie przez Waszyngton za swoich pomocą służb specjalnych, mniejszości narodowych w Iranie, jako działalność szkodliwą dla USA. Raport ten zaleca długoterminową politykę podobną do polityki stosowanej przez USA wobec Związku Sowieckiego.

W czasie ostatnich kilku tygodni wyciszono gro?by ataku USA na Iran, co natychmiast spowodowało spadek cen paliwa na świecie. Raport RPAF stwierdza, że USA nie jest w stanie zapobiec wyprodukowaniu bomby nuklearnej przez Iran. Proces ten ma miejsce w odpowiedzi na arsenał nuklearny Izraela.

Faktycznie salwa odwetowa Iranu na wypadek ataku Izraela ma potencjał obrócenia całego Izraela w strefę zatrutą radio aktywną. Pentagon jest otwarcie przeciwny atakowi osi USA-Izrael na Iran, jak to ostatnio stwierdził szef sztabu USA, admirał Michael Mullen.

Decyzja przyłączenia dyplomaty USA do przedstawicieli Francji, Niemiec, Brytanii, Rosji i Chin, powzięta dziesięć dni temu, przyczyniło się bezpośrednio do spadku cen paliwa na świecie. Tak, więc prawdopodobieństwo ataku USA na Iran w czasie kończącej się kadencji prezydenta Bush’a maleje.

Jednocześnie w Iranie, większość ludzi uważa, że zgodnie z tekstem traktatu podpisanego przez Teheran, Iran ma prawo produkować paliwo dla własnych elektrowni nuklearnych, oraz ma prawo bronić się za pomocą salwy odwetowej wymierzonej w Izrael, flotę i siły lądowe USA na Bliskim Wschodzie, jak i w pola ropy naftowej eksportujące z Zatoki Perskiej na wypadek ataku przez oś USA-Izrael.

Iran może skutecznie zablokować eksport paliwa z Zatoki Perskiej. Eksport ten stanowi jedną czwartą dostaw paliwa na rynek światowy i dlatego gro?by Izraela przeciwko Iranowi natychmiast powodują szybki wzrost cen paliwa na świecie.

Autorzy raportu RPAF są przekonani, że atak na Iran spowodowałby kryzys gospodarczy na świecie z powodu kolosalnego wzrostu cen paliwa i jednocześnie umocniłby władzę silnej ręki w Teheranie i osłabiłby wpływy zwolenników zwiększenia praw i swobód obywatelskich w Iranie.

Raport RPAF zaleca zakończenie opozycji USA przeciwko przyjęciu Iranu do World Trade Organization. Poglądy wyrażone w raporcie PRAF są zupełnie sprzeczne z żądaniami Izraela i zaprzeczają jakoby Iran zagrażał istnieniu Izraela, mimo tego, że Teheran staje w obronie praw Palestyńczyków. Nieograniczone poparcie dla Izraela przynosi stałe szkody dla USA na Bliskim Wschodzie.

WWW.pogonowski.com
1 sierpień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Skutki straty wartości dolara w USA
marzec 19, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Światowe protesty przeciwko atakowi żydowskich terrorystów na Gazę - wideo z różnych części świata
styczeń 11, 2009
hgw
Polityka polska
sierpień 26, 2003
Nowy Przegląd
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Człowiek roku"
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niewykorzystane możliwości internetu
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Obozowisko bezrobotnych przed URM
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media