ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
więcej ->

 
 

Z kim ?

Z kim ?

Polska polityka zagraniczna nabrała kolorów. Nie, nie dlatego, że jest prowadzona z głową, lecz dlatego że usiłuje ona włożyć but w zamykane amerykańskie drzwi Europy.

Euroazjatycka i euroatlantycka wizja kontynentu europejskiego rozrywa tradycyjną koncepcję Zachodu, skrystalizowaną po II wojnie światowej w odniesieniu do sowieckiego "Wschodu". Podział, który otwarcie wyszedł na wierzch za sprawą prezentacji amerykańskiego hegemonizmu w Iraku, rozsadza od środka NATO i podważa fundamenty bezpieczeństwa Unii Europejskiej.
W sytuacji tej Polska mogłaby mieć sporo do ugrania - gdyby była graczem, a nie wasalem. Problem polskiej polityki zagranicznej polega na kompletnym rozbabraniu państwa, braku jasno sformułowanej polityki bezpieczeństwa, wszechpanoszącej się korupcji i kompletnej infiltracji najwyższych szczebli władzy. Trudno zatem dziwić się niemieckim publicystom, którzy widzą w Polsce "osła trojańskiego" wpychanego w bramy "starej Europy" przez apostołów pax americana.
Główni architekci Unii Europejskiej, Francja i Niemcy, czują, że Waszyngton chce osłabić ich pozycję. Amerykanie nie chcą dopuścić do powstania przeciwwagi do ich monomocarstwowej pozycji. W Berlinie i Paryżu marzy się zaś euroazjatyckie mocarstwo sięgające za Ural - niemiecki przemysł, plus rosyjska broń atomowa, plus francuska technologia wojskowa mogłyby stworzyć potencjał zdolny blokować Amerykanów w wielu regionach globu. Oczywiście, układ taki jest w powijakach i bez znacznego zwiększenia wydatków zbrojeniowych zainteresowanych państw nic z niego nie wyjdzie.
Co niepokoi, to wiernopoddańcza mentalność obecnych polityków z Polski. Zilustrować ją może wypowied? pewnego notabla przed wyjazdem do Waszyngtonu. Na pytanie, jakie jest stanowisko Polski, odparł: "zobaczymy, czego od nas oczekują Amerykanie....".
W rachunku polskiego bezpieczeństwa trudno też pominąć interesy Izraela, mocarstwa, którego wpływu na politykę zagraniczną Waszyngtonu nie można dziś przecenić. Są to nie tylko interesy firm izraelskich (nie tylko przemysł zbrojeniowy), ale również indywidualnych Żydów, niekoniecznie mieszkających w Izraelu (odszkodowania). Czy chodząca na pasku USA Polska będzie w stanie zadbać o interesy własnych obywateli? Pytanie to jest chyba retoryczne.
Konie trojańskie (nie mówiąc już o osłach) mają to do siebie, że po wykorzystaniu butwieją, pozostawione na pastwę wrażych oddziałów...
Na razie Warszawa usiłuje przymykać oczy na pęknięte serce Europy, mając nadzieję, że znów zacznie bić jednym rytmem. Niestety, historia nie lubi pobożnych życzeń.

14 maj 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
Restauracja "U Kononowicza"
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
Nieudana wyprawa po łupy
maj 27, 2004
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
Dziennikarska kaczka i medialna bomba
maj 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy (znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
ZIMOWE ALELLUJA WIELKANOCNE
marzec 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
Polska poniewierka
marzec 20, 2005
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
10 lat grozi oskarżonym o malwersacje finansowe
lipiec 30, 2002
PAP
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media