|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
więcej -> |
|
Żądanie rekompensaty za polskie straty wojenne w ludziach
|
|

„The Times” z Londynu, z 22 czerwca 2007 informuje, że Polacy żądają większego głosu w Unii Europejskiej, jako kompensaty za masowe mordy Polaków w czasie wojny, począwszy od inwazji niemieckiej w 1939 roku. Według sprawozdania Philip’a Webster’a i David’a Charter’a, Polska, W. Brytania i Holandia, starają się powiększyć uprawnienia swoich władz ustawodawczych wobec władz unijnych w Brukseli.
Stanowisko Polski przedstawił premier Jarosław Kaczyński, stwierdzając że: „Gdyby Polska nie poniosła strat w latach 1939-1945, to miałaby około 66 milionów obywateli zamiast obecnych 38 milionów.” Premier sprzciwił się nowemu proponowanemu systemowi głosowania, który jest korzystny dla Niemiec, a osłabia pozycję Polski.
Obecnie cztery wielkie państwa: Niemcy, Francja, W.Brytania i Włochy mają po 29 głosów, a Polska i Hiszpania mają po 27 głosów. Wiążące decyzje wymagają 14 z 27 członków i 74 procenty głosów ludności członków UE. W ten sposób głosowanie nie jest proporcjonalne do liczby mieszkańców UE.
Proponowny system wymaga progu „podwójnej większości,” a prawomocne decyzje wymagają poparcia 14 państw i 55% głosów reprezentujących 65% głosów ludności UE. Uprzednio, zgodnie z systemem ustalonym przez UE w Niceji, w 2000 roku, Polska miała „siłę przedstawicielstwa” niewiele słabszą od Niemiec. Obecnie polska propozycja wymaga używania pierwistka kwadratowego liczby ludności, co zmiejszałoby przewagę Niemiec, które miałyby dziewięć głosów, a Polska miałaby sześć.
Według Times’a Polskie straty wojenne są oceniane na 22% ludności, w tym pół miliona żołnierzy i sześć milionów cywilów. Polski premier dodał: „Niemcy zadali Polsce ciosy niemożliwe do opisania i pojęcia, a mimo tego, dzisiaj Polacy są dużo bardziej życzliwi dla Niemców niż Niemcy dla Polaków.” Natomiast prezydent parlamentu europejskiego Hans-Gert Poettering (sprzymierzenic Frau Merkel) powiedział, że takie wypowiedzi nie powinny mieć miejsca w 21szym wieku.
Wypowied? Poettering’a nie ma uzasadnienia moralnego, ponieważ zbrodnie przeciw Polsce i Polakom były dokonane przez legalny rząd niemiecki. Kompromitacją Niemic jest legalne oddanie władzy Adolfowi Hitlerowi, demagogowi, człwiekowi, który miał zbrodnicze plany ludobójstwa, w celu zdobycia wielkiej przestrzeni życiowej dla Niemiec.
Od września 1939 Hitler kierował się zemstą w stosunku do Polski, za zniszczenie jego „optymanej strategji,” którą miał doprowadzić do hegemonii Niemiec nad światem. Miało się to stać za pomocą wspólnego udrzenia na Sowiety, przez 600 dywizji paktu anty-kominternowskiego, głównie niemieckich, japońskichm i polskich, a następnie po zawładnięciu zasobami paliwa Rosji i Bliskiego Wschodu, Hitler wyobrażał sobie, że zmusi do posłuszeństwa wobec Niemiec uprzemysłowione państwa zachodnie.
Hitler był przekonany, że Polska podporządkuje się potędze niemieckiej i podpisze pakt anty-kominternowski, mimo wymijających wypowiedzi rządu polskiego, począwszy od 5go siepnia, 1935 roku. Japonia i Niemcy podpisały 25go listopada 1936 roku anty-sowiecki pakt-antykominternowski i obydwa te państwa w następnym roku, 13go siernia 1937, korodynowały swoją politykę w celu wywarcia presji na Polskę żeby przystąpiła do antysowiekiego paktu.
Japonię reprezentował w tych naradach general Sawada, podczas gdy Herman Goering napierał na Polaków w czasie swych wielokrotnych, wizyt niby na polowanie w Białowieży. Włochy przyłączyły się do paktu Niemiec i Japonii 6go listopada 1937 i wkrótce zaczęły starać się o przystąpienie do paktu Brazylji, Hiszpańji i Polski. Hitler chciał dostać od Polski nie tylko trzy i pół miliona żołnierzy w stu dywizjach, ale również fizyczny dostęp do terytorium Związku Sowieckiego.
W 1938 roku Niemcy powiększali napór na Polskę i proponowali formalną konferencje w tym celu. Czynili to także we wrześniu, w czasie kryzysu czeskiego, by w pażdzieniku
proponować ogólne załatwienie problemów niemiecko-polskich w ramach paktu. Polska oficjalnie odmówiła przystąpienia do paktu 26go stycznia 1939 roku, w chwili kiedy anty-sowieckie działania wojenne Japonii były już w toku dwa lata, od 1937 roku.
W obliczu odmowy Polski w 1939 roku, anty-polskie formalne porozumienie Berlina z Moskwą było zdradą paktu Niemic z Japonią i groziło utratą połowy z około 600 dywizji, na które liczył Hitler, w swojej „optymalnej strategji zwycięstwa.” Zdrada Japońji, krwawo walczącej przciwko Sowietom, doprowadziła do ubytku dwustu dywizji na które Hitler liczył. Przy jednoczesnej stracie stu polskich dywizji, w ostatecznym rachunku po niemieckiej stronie pozotało trzysta dywizji do walki na froncie wschodnim i zachodnim koalicji hitlerowskiej. Otwarcie frontu zachodniego przeciwko Niemcom było spowodowane przez Polskę układami o wspólnej obronie z Francją i W. Brytanią.
Zniszczenie przez Polskę „optymalnej strategji” Hitlera spowodowało jego zbrodnicza zemstę na Polsce, o której obecnie wspomniał premier Jarosław Kaczyński. W 1939 roku Hitler kazał stemplować na skrzynich amunicyjnych „nicht schparen” („nie oszczędzać”) i faktycznie w Polsce Niemcy użyli przeszło dwukrotnie więcej amunicji i bomb lotniczych, niż rok pó?niej w walce przeciwko Francuzom i Anglikom.
Zdradzeni przez Niemców Japończycy podpisali 15go września 1939 zawieszenie broni z Sowietami. Pakt ten wszedł w życie 16 go września i następnego dnia, 17go września, 1939 roku wojska sowieckie wkroczyły do Polski i rozpoczęły się masowe aresztowania, mordy i wywózki setek tysięcy Polaków.
Hitler mścił się na Polakach za wykolejenie jego złudnego wyobrażenia „optymalnej strategji” zdominowania świata przez Niemcy. Zemsta Hitlera była przygotowywana metodycznie w ramach paktu Ribbentrop Mołotow. Listy imienne dziesiątków tysięcy Polaków były przygotowne w celu egzekucji tych ludzi, tak przez Niemców jak i przez NKWD. Hitler nakazł urbaniście Pabstowi przygotować plany zniszczenia Warszawy oraz plany na umieszczenia na jej terenie małego miasta dla niemieckiej administracji polskich terenów. Plany te były opublikowane już w lutym 1940go roku, a wprowadzone w życie a 1944 roku.
Bestialstwo okupacji i cierpienia obywateli polski odbyły się na skalę zupelnie nieporównywalną z tym co się działo na zachód od Polski w Europie pod okupacją niemiecką. Fakty te nie są objektywnie znane ani wśród Polaków ani tymbardziej w zachodnich państwach Unii Europejskiej. Sytuację tą obrazuje porownanie losu Polski i Czech, gdzie Niemcy nie prowadzili żadnych akcji eksterminacyjnych na Czechach.
Słusznie o tragedji polskiej wspomiał teraz premier Jarosław Kaczyński, jak to jest opisane w artykule w Times zatytułowanym „Polacy żądają większego głosu w Unii Europejskiej, jako kompensaty za masowe mordy Polaków w czasie wojny.”
www.pogonowski.com |
|
29 czerwiec 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Izraelskie czołgi wróciły do Strefy Gazy
sierpień 8, 2002
PAP
|
"Dewaluacja"
czerwiec 28, 2005
piotr gilek
|
"Epoka Terroru" w Drugiej Kadencji Bush'a?
listopad 8, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
|
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
|
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
|
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tak się manipuluje społeczeństwem
sierpień 11, 2004
PAP
|
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
|
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
|
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
|
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Gruszki na wierzbie, czyli Unijne dotacje
listopad 27, 2003
http://www.parp.gov.pl/
|
Rzeczywistość PiS
kwiecień 10, 2006
|
Pacjent też człowiekiem;
12 pazdziernika pikieta przed Pałacem Prezydenta RP
październik 3, 2006
Adam Sandauer
|
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Polski Front Narodowy
czerwiec 17, 2005
|
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|