ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
więcej ->

 
 

Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.

Drodzy byli internowani .
Czytuję ja nieraz przy różnych okazjach to i owo napisane przez Was i zastanawiam się czy to ja żyłem w innej Polsce czy też Alzheimer przekształcił moją pamięć.
Ktokolwiek by sie z Was nie wywnętrzał ten walczył z komuną na śmierć i życie tuż pod nosem rozszalałej SB-ecji a w końcu przeszedł długa i krwawym potem znaczoną drogę internowania walcząc zażarcie tak jak gdyby posiadał nie wiem jaki majątek który z uwagi na panujące stosunki nadal musiał ukrywać a nie był średniakiem jak wszyscy pozostali.
Pokażcie mi kogoś kto walczy o zezwolenie dla kata żeby go powiesił , a tak ma sie walka robtników o kapitalizm.
Ja rozumię ,że paternalizm PRL mógł doprowadzić każdego do białej gorączki ale nie przypominam sobie żadnego hasła które by go chciało obalać.
Owszem nie chcieliśmy zasilać Związku Radzieckiego naszymi wyrobami na warunkach urągających jakiejkolwiek ekonomii
co z kolei skutkowało tym,że nie było dla nas nawet sznurka do snopowiązałek .
Owszem chcieliśmy czegoś w rodzaju legalnej wolnej gry sił rynkowych która i tak istniała jako "wolny handel"
Owszem nie pragnęliśmy ich armii ani podległości wobec niej Wojska Polskiego ani ustawicznej indoktrynacji która wzbudzała permanentną złość a potem śmiech.
Owszem nie chcieliśmy płacić dużych pieniędzy za tonę węgla w sytuacji kiedy eksportowano go w przeliczeniu na dewizy za pół tej ceny.
Owszem chcieliśmy paszportów i prawa do swobody podróżowania po świecie.
Owszem nie chcieliśmy cenzury zwłaszcza pilnującej interesu ZSRR i żądaliśmy wolności słowa.
Chcieliśmy też wyższych zarobków przy wolnych wszystkich sobotach dwuletnich urlopów macierzyńskich z prawem powrotu a nawet dłuższych urlopów ale nie chcieliśmy za bardzo płacić podatków.
Ale jeśli wśród czytających znajdzie się jakikolwiek robotnik który walczył z pełną świadomością o wykasowanie prawa do pracy i o lokauty o prawo do eksmisji na bruk oraz o zlikwidowanie trzech milionów miejsc pracy to niech rzuci we mnie kamieniem.
Poza tym Drodzy Internowani skala Waszej twórczości wszelakiej z tego ciemnego okresu która wypływa teraz dzięki różnym stronom poświęconym Waszej "martyrologii" jest najlepszym dowodem ,że takiego zamordyzmu jaki usiłujecie przedstawiać napewno nie było .
Nic mnie tak nigdy nie wkurzało jak nachalna propaganda która jest tak samo prawdziwa jak tamta z lat PRL-u.
I oby nie przyniosła identycznych owoców.
No nie wiem -nawiązując do stopki - czy akurat to będzie czytane z przyjemnością
1 maj 2006

tadeusz 

  

Archiwum

Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Któraż to Dalila obcięła Samsonowi brodę pozbawiając go mocy?
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zbiórka na *Varius Manx*
lipiec 19, 2006
MirNal
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
Czarne chmury nad Iranem – geopolityczna mapa świata na początku 2006
styczeń 21, 2006
Gracjan Cimek -
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
Frustraci paraliżujący miasto nibybombami
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
Koszty aneksji do UE (4). Koszty dostosowań i straty w rolnictwie
marzec 19, 2003
Piotr Wesołowski
Ameryka jedną z żydowskich kolonii?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
Zlikwidować zakłady, zlikwidować szkoły, zlikwidować społeczeństwo. Polityka prowadzona od 13 lat
luty 5, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media