|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
więcej -> |
|
Ruch Przełomu Narodowego
|
|
Taki ruch powstaje pod skrzydłami Radia Maryja, a jego szefem i głównym ideologiem jest prof. J.R. Nowak.
Proszę teraz uważnie i spokojnie przeczytać (dwa linki na wszelki wypadek): www.forum lub http://www.rp.pl/artykul/149575.html .
Byłem wczoraj w Otwocku na spotkaniu z profesorem. Profesor mówił, że trzeba wzmocnić patriotyzm - to właściwie główny i chyba jedyny postulat programu jego ruchu.
Zadałem profesorowi pytanie, dlaczego patriotyzm tak, a nacjonalizm nie?
No, bo nacjonalizm nie odparł profesor - to sedno jego wypowiedzi.
Obawiam się, że Żydzi również mogą żywić własne patriotyczne uczucia do ziem polskich, na których przebywają od 800 lat. I obawiam się, że ich patriotyzm jest zdecydowanie silniejszy od naszego i ma doskonałe własne umocowania we władzy i gospodarce w Polsce - po prostu oni tu rządzą od 1926 r. (pewien nieporadny wyłom, to rządy Gomułki i Gierka) -, czego nie mogą o sobie powiedzieć Polacy w Polsce. Bez polskiego nacjonalizmu patriotyzm możemy sobie wsadzić - do kieszeni.
W Izraelu znakomicie zdają sobie sprawę z zagrożenia arabskiego w wyniku zbliżającego się upadku potęgi USA. Trwają też rozmowy na temat włączenia Izraela do UE. A jak długo potrwa UE i co będzie po jej rozpadzie? Pomyślcie o tym polscy patrioci i judeochrześcijanie.
Obraz Polski jest dziś taki, że większość Polaków daje się prowadzić żydowskim mediom Michnika i powszechnym podobnym, a resztę społeczeństwa prowadzą media o. Dyrektora. I jakoś nikt nie zauważa, że wszystkie one razem prowadzą nas w to samo miejsce, tylko nieco innymi ścieżkami. Żydzi i ateiści otwarcie mówią: my "kroczem" do UE – choć jeszcze nie dawno zasuwali do socjalizmu -, a patriotyczni frajerzy z katolickiego Radia Maryja myślą, że idą w przeciwną stronę. Co prawda bracia Redemptoryści uczciwie przebąkują z cicha i od czasu do czasu, że "wicie, rozumicie", ale nie bójcie się Zachodu, otwórzcie się na ten Zachód, bąd?cie jak Chrystus, który za prawdę dał się ukrzyżować, więc i wy owieczki (głównie barany) id?cie na ten Zachód pokornie, ale z odwagą i ewangelizujcie go w duchu judeochrześcijańskim, a spotka was niechybnie wieczne zbawienie.
Profesor J.R. Nowak potępia Żydów, którzy wobec nas Polaków prowadzą w Polsce i w świecie medialny atak nienawiści, ale jednocześnie zawsze wynajduje tych dobrych i uczciwych wobec Polski Żydów, których ci poprzedni mogą nawet oskarżać o antysemityzm. Tyle, że tych dobrych Żydów w mediach nie uświadczysz. I mam na ulicy nie lada problem, bo nie wiem, czy spotkałem dobrego, czy złego Żyda? Tak i nie wiem, których jest więcej? A gdy widzę kolejnego Żyda, jako polskiego polityka, to już zupełnie gubię się w domysłach i głowę tracę, czy on już Polskę okradł, czy dopiero zamierza wykonać tę ciężką pracę? Podczas, gdy ja pogrążony w modlitwach będę prosił Boga o zbawienie dla swojej i jego strudzonej duszy, wszak według nowego nauczania posoborowego jestem judeochrześcijaninem i dla mnie pierwsza jest modlitwa, a nie polityczne myślenie.
Tak sądząc po Gazecie Wyborczej całkiem na oko, to tych przyzwoitych, antysemickich Żydów prawie nie ma.
Dokąd kroczy Radio Maryja i jego ludzie, popierający PiS przeciw PO? Dlaczego popierają jedną antypolską partię przeciw drugiej antypolskiej partii? Co poza z(a)bawieniem chcą osiagnąć?
Na koniec "nie chcem, ale muszem" - cytat z noblisty Wałęsy - to powiedzieć.
RM i pochodne dzieła biorą udział w obnażaniu świństw "Bolka" jako Wałęsy. Nie obchodzi mnie zastępczy temat o antypolskiej szumowinie "Bolku". Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że w całej tej hucpie osoba Wałęsy jest najmniej ważna. Jest on tylko wykorzystywany, jako śmierdząca wrzutka do obozu przeciwnika, w walce o elektorat i władzę nad Polakami miedzy dwiema antypolskimi partiami, PO i PiS. PiS-owi dzielnie sekunduje o. Dyrektor z otumanioną rodziną Radia Maryja.
Dariusz Kosiur
|
|
19 czerwiec 2008
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
|
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
|
Przeżyj to sam
Najnowsza historia
wrzesień 30, 2003
AP
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
Plany podboju i pokoju
grudzień 6, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
mafijne zwyczaje
lipiec 12, 2003
® © Mirosław Krupiński
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
|
Gro?na Obietnica Prezydenta Bush’a
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Największa na świecie kolacja wigilijna"
grudzień 24, 2004
zaprasza.net
|
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Trzy karty
lipiec 18, 2008
Artur Łoboda
|
Lepper się nie nadaje
styczeń 15, 2006
PAP
|
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
|
więcej -> |
|