ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
więcej ->

 
 

Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?


Wniosek obywatela Niemiec, który domaga się zwrotu nieruchomości należącej przed 1945 rokiem do jego rodziny, trafił do Wydziału Gospodarki Nieruchomościami szczecińskiego Urzędu Miejskiego.

Wniosek napisany na maszynie w języku niemieckim dotyczy zwrotu nieruchomości położonej w jednej z peryferyjnych dzielnic Szczecina, na Gocławiu. Do urzędu pismo trafiło 10 pa?dziernika.

"Zgodnie z ustawą o języku polskim wszelkie dokumenty powinny być napisane w języku urzędowym, czyli po polsku. Dokumenty obcojęzyczne nie są przez urząd załatwiane" - powiedziała rzeczniczka prezydenta Szczecina Izabela Puławska. Dodała, że wniosek opatrzony stosowną informacją dotyczącą procedury załatwiania takich spraw przez polskie urzędy został odesłany do nadawcy.

Według niepotwierdzonych przez PAP informacji urzędnicy szczecińskiego magistratu skonfrontowali podany przez obywatela Niemiec adres z ulicami na planie miasta z 1939 roku. Na przedwojennej mapie wymieniona przez wnioskodawcę ulica nie istnieje.

Na początku pa?dziernika tego roku przewodniczący zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej poseł Krzysztof Zaremba zapowiadał na konferencji prasowej, iż będzie domagał się od polskiego MSZ wyjaśnienia w związku z działalnością niemieckiej firmy Pruskie Powiernictwo (Preussische Treuhand GmbH & Co.). Firma zbiera dane o roszczeniach Niemców wysiedlonych m.in. z obecnych ziem polskich i oferuje im pomoc w ewentualnym odzyskaniu mienia na drodze sądowej. Jak powiedział wówczas poseł, chodziłoby o wyjaśnienie, jaki jest oficjalny pogląd rządu niemieckiego na tę kwestię.

Pruskie Powiernictwo zadeklarowało jakiś czas temu, że chce rozmawiać z polskim rządem na te tematy, ale zastrzegło, że gdyby te negocjacje się nie powiodły, zamierza doprowadzić do procesów odszkodowawczych w Polsce, a nawet w sądach europejskich.

Traktat o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy z 17 czerwca 1991 roku, który stanowi podstawę stosunków polsko-niemieckich, nie zajmuje się sprawami majątkowymi. Niemiecki rząd nie popiera roszczeń wypędzonych o zwrot mienia.
15 październik 2003

PAP 

  

Archiwum

Żydowska Agencja JTA: Polska jednym z największych przyjaciół Izraela
październik 5, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
Kwaśniewski obiecuje że uzupełni wykształcenie
czerwiec 26, 2002
PAP
PUBLIC RELATIONS – kształcenie ogłupiałego motłochu
sierpień 10, 2006
meditus
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jałowa machinacja
marzec 11, 2003
Pomocnicy dyktatora "budują demokrację"
kwiecień 16, 2003
Artur Łoboda
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
100 tysięcy ofiar amerykańskiej agresji na Irak
październik 28, 2004
PAP
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
Esbek Marek Komorowski, czyli próba inwigilacji od środka
styczeń 22, 2006
Marek Olżyński
Wojna kolonialna
marzec 29, 2003
KWM
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media