ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Bankructwo Ukrainy 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
więcej ->

 
 

Zmądrzec po szkodzie


Nieraz skuteczniej ucza nas negatywne doswiadczenia. Nic zatem dziwnego, ze ukuto dla nas - lub my sami dla siebie ukulismy - powiedzenie: madry Polak po szkodzie. Nie jest wiec glupota madrzec po szkodzie, glupota jest natomiast nie madrzec po szkodzie. Jesli zatem udaje sie jednak naszemu Narodowi madrzec po szkodzie, to widac nie jest z nami jeszcze zle. Inne narody nieraz nie madrzeja po szkodzie... Pora zatem na pilne wyciagniecie wnioskow - zmadrzenie - po tej ostatniej narodowej szkodzie.

Diagnoza

Coz zatem zlego sie stalo? Elementem tego zlozonego wydarzenia, jakim bylo referendum unijne, jest z pewnoscia takze i to, ze dziedzicom peerelowskiego systemu komunistycznego udalo sie utrzymac wladze i przejac w swoje rece zadanie integracji Polski z innymi krajami Europy. Tymczasem tak wazne decyzje nie moga byc powierzone byle komu, a tym bardziej tym srodowiskom politycznym, ktore obciazone sa zbrodniami totalitarnego systemu komunistycznego. Jakze zatem mozna bylo takze uwiarygodnic dla celow integracji te zbrodnicza formacje, ktora juz nastepnego dnia po referendum zapowiedziala rzez dzieci poczetych?
Drugim naszych bledem - czy raczej wina - bylo nieprzygotowanie powaznych, eksperckich dokumentow na uzytek integracji. Powtarzam to po raz kolejny i bede to powtarzal, dopoki sie nic w tej sprawie nie zmieni. Jak do tej pory, nic sie jeszcze pozytywnie nie zmienilo. Widac na polskim polu walki o Europe wielu snajperow, ktorzy wprawdzie celnie strzelaja, jednak nigdy nie moga zastapic zorganizowanej armii. Chociaz jeden madry i porzadny czlowiek nieraz jest wart wiecej niz wszelkie grupy eksperckie, to jednak prywatnie wyrazane opinie nie maja dzisiaj politycznego znaczenia. Nie maja tez politycznego znaczenia glosy malych grupek, niechetnie nastawione do wszystkich pozostalych. Nie sluzy tez wspolnemu dobru skandaliczne niedopuszczanie do glosu czy to osob, czy to publikacji, ktore w istotny sposob moglyby wlasciwie uformowac sumienia rodakow.

Wyciagnac wnioski

Pora zatem wyciagnac wnioski z ostatniej przegranej i wziac sie wspolnie do pracy. Po referendum problematyka unijna stala sie jeszcze bardziej aktualna niz przez referendum. Nie musimy bowiem juz rozwazac wariantu niewchodzenia do Unii. Obecnie konieczne jest precyzyjne przemyslenie naszej przyszlosci i maksymalne zabezpieczenie Ojczyzny przed zagrozeniami plynacymi z UE. Nie zostaniemy bowiem rozliczeni przez nastepne pokolenia z samego naszego ubolewania nad dziejacym sie zlem, ale zostaniemy rozliczeni wlasnie z rozpracowania tego wariantu. Jesli to zadanie bylo wazne przed referendum, to teraz jest ono stokroc wazniejsze.

Neokolonializm

Jesli mialbym zaproponowac do ekspertyzy jakis jeden obszar naszej unijnej przyszlosci, to na poczatek wzialbym na warsztat wspolna polityke zagraniczna UE wobec krajow rozwijajacych sie. Na czesci panstw europejskiej Pietnastki ciazy kolonialna przeszlosc i odpowiedzialnosc za krzywde wobec krajow rozwijajacych sie. Nic zatem dziwnego, ze na motto unijnej konstytucji wybrano cytat z dziela Tukidydesa ("Wojna peloponeska"), greckiego starozytnego historyka traktujacego historie jako narzedzie swojej filozofii polityki. Wedle Tukidydesa, polityka miedzynarodowa rzadzi sie - i powinna sie rzadzic - zasada sily, czyli podporzadkowania panstw slabszych panstwom silniejszym, a nie zasada sprawiedliwosci.
Jesli postkolonialna przeszlosc - i neokolonialne ambicje - wciaz ciaza na UE, to my, Polacy, takiej niechlubnej przeszlosci nie mielismy. Nie budowalismy przeciez swojego dobrobytu na lupieniu innych narodow. Trzeba zatem, aby nasza narodowa wrazliwosc doszla dzisiaj do glosu i ostro wystapila przeciwko wszelkim przejawom tej dzialalnosci.

Rozszerzanie epidemii AIDS

Narzedziem dzisiejszej neokolonialnej polityki UE jest jej zaangazowanie na polu walki z epidemia AIDS w krajach Trzeciego Swiata. 20 maja br. Unia przyjela w tej sprawie rozporzadzenie (zob. www.eubusiness.com/cgi-bin; por. www.spuc.org.uk/news/20030521). 74 miliony euro - z calej sumy 400 milionow - ma byc przeznaczone na tzw. reprodukcyjne i seksualne zdrowie, co jakoby ma sluzyc walce z wirusem HIV.
Epidemia AIDS dziesiatkuje zwlaszcza Afryke. Z 42 milionow zachorowan w calym swiecie na afrykanski kontynent przypada az 30 milionow. To wymieranie Afryki jest na reke tym, ktorzy chca w dalszym ciagu lupic ten kontynent, i z tego tez powodu nie wyjasniono nam dotychczas przyczyn gwaltownego rozszerzania sie tam epidemii AIDS. W opublikowanej niedawno w USA serii artykulow na ten temat (zob. www.pop.org) odslonieto rzeczywiste oblicze tej sytuacji. Otoz okazuje sie, ze za rozpowszechnianie epidemii AIDS w Afryce nie sa odpowiedzialne jakies szczegolnie negatywne wobec innych rejonow swiata seksualne zachowania Afrykanczykow, ale zupelnie inny powod. Rozpowszechnia bowiem epidemie tamtejsza sluzba zdrowia przy pomocy rozmaitych srodkow kontroli urodzen, w tym podskornych srodkow hormonalnych, takich jak Norplant, Depo-Provera, i urzadzen do dokonywania wczesnych aborcji. Ci zatem, ktorzy oplacaja te dzialalnosc, winni sa takze tragedii AIDS w Afryce.
Niestety, wsrod tych, ktorzy finansuja te dzialalnosc, jest takze Unia Europejska.
Konieczne jest zatem juz teraz zadbanie przez nas, abysmy nie musieli prowadzic tej krwawej dzialalnosci od maja nastepnego roku. Rozwiazanie tego zadania pokaze nam, czy rzeczywiscie zmadrzelismy po szkodzie...
27 czerwiec 2003

Marek Czachorowski 

  

Archiwum

Babinicz czy Kmicic
czerwiec 7, 2003
" Zawisza Czarny"
Polityka przeprosin, skruchy i oszczerstw
sierpień 13, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co nieco o liberalizmie
grudzień 13, 2008
Dariusz Kosiur
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
2030
lipiec 20, 2008
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
Krakowska antypromocja w Brukseli
luty 6, 2005
zaprasza.net
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
Pożegnanie Jana Pawła
kwiecień 6, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media