|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
więcej -> |
|
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
|
|

Ostrzeżenie : czym grozi "Samoobrona"
Samoobrona próbuje przeciągnąć na swoją stronę niektórych posłów SLD, oferując im w zamian miejsce na swoich listach wyborczych do parlamentu - przyznają politycy Sojuszu. Posłanka Samoobrony Renata Beger twierdzi jednak, że jest odwrotnie - to członkowie Sojuszu grupowo przychodzą do biur poselskich Samoobrony.
"Gazeta Wyborcza" napisała w środę, że do parlamentarzystów SLD przychodzą ludzie od Andrzeja Leppera i proponują miejsca na swojej liście. W zamian oczekują przyjaznego zachowania.
Jako dowód na to, gazeta podaje przykład ubiegłotygodniowego głosowania w Sejmie nad pociągnięciem do odpowiedzialności cywilnej Leppera, w którym nie wzięło udziału aż 40 posłów SLD. "Minutę i 40 sekund wcześniej posłów Sojuszu brakowało tylko 20. Ale wtedy głosowano nie nad Lepperem, lecz jedną z ustaw unijnych" - napisała "GW".
Przykry incydent
Szef SLD i klubu parlamentarnego Sojuszu Krzysztof Janik powiedział, że to był przykry incydent. "Jestem po rozmowach z wszystkimi kolegami i koleżankami, którzy zachowali się w tej sprawie w sposób nie do końca przemyślany. Myślę, że już nigdy nie będziemy musieli do tego wracać" - wyjaśnił.
Beger, pytana o nieobecność 40 posłów SLD podczas głosowania nad uchyleniem immunitetu Lepperowi, powiedziała: "Może nie zgadzali się z przedstawioną opinią komisji regulaminowej, a może było to lizusostwo z ich strony". Jednak, jej zdaniem, "nie można jednoznacznie powiedzieć jak było".
Janik zapewnił, że nie spotkał się ze zjawiskiem próby "przechwycenia" posłów SLD do klubu Samoobrony. Słyszeli za to o tym inni posłowie SLD, choć - jak twierdzą - żaden nie zetknął się z taką propozycją osobiście.
Podchody Samoobrony
Rzecznik klubu SLD Bronisław Cieślak powiedział w środę, że "to nie jest żadna tajemnica, że Samoobrona próbuje przyciągnąć posłów Sojuszu do własnych szeregów". "Takie podchody rzeczywiście mają miejsce. Zaś ze strony niektórych posłów SLD, którzy są spłoszeni tą rzeczywistością i mało odporni na stres, widać pewne wąchanie wiatru" - dodał.
Także sekretarz klubu SLD Wacław Martyniuk nie kryje, że o tym słyszał, ale jak zaznaczył, "nie jest to znaczące zjawisko".
PAP dowiedziała się jednak od jednego posła SLD, który chciał zachować anonimowość, że emisariusze Samoobrony już dwukrotnie składali mu wizytę, proponując przejście do ich klubu i dobre miejsce na listach wyborczych Samoobrony. "I nie jestem jedynym posłem, który zetknął się z taka ofertą" - podkreślił poseł.
Niełatwa droga do Samoobrony
Beger twierdzi jednak, że nie słyszała, by Samoobrona namawiała posłów Sojuszu do przejścia do tej partii. Przyznała także, że w środę do jej biura przyszedł działacz SLD, za którym - jak powiedział - jest 30 innych osób. "Powiedziałam im, żeby zapoznali się z naszym programem, wtedy możemy się spotkać i porozmawiać. Ale - dodała - do przyjęcia do partii jest daleka droga".
Beger podkreśliła, że Samoobrona jest ostrożna, jeśli chodzi o przyjmowanie nowych członków. "Wiemy, że część polityków chce być zawsze na fali, ale są też tacy, którzy chcą zrobić coś dla ojczyzny, a tracą możliwość w partii, która spada w notowaniach" - dodała.
|
|
24 marzec 2004
|
|
PAP
|
|
|
|
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fiasko Globalizacji?
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
UA + PL Wybory 07: decydować ma Kryterium Miłości do USA
wrzesień 19, 2007
Marek Głogoczowski
|
Eksport durak-kracji
czerwiec 18, 2006
PAP
|
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
|
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
|
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
|
Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
|
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
|
Geje a opera mydlana
grudzień 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Obywatelskie nieposłuszeństwo (językowe)
marzec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
|
Drugi rozbiór Polski
wrzesień 22, 2002
|
Fiasko Demokracji Fasadowej w Iraku
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
|
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
|
więcej -> |
|