ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Kto wygrał, kto przegrał?

Wygrała formacja postkomunistyczna.
Dzieci i wnuczęta panów, którzy rozstrzeliwali patriotów i ujarzmiali Polskę - twardogłowy trzon post-PZPR, połączony w sojusz z miękkim centrolewem Kwaśniewskiego, Cimoszewicza i Michnika.
Wygrali potomkowie zdrajców, którzy przez dziesięciolecia spychali Naród w kulturowy i gospodarczy zaułek.

Wygrali ci wszyscy, którzy, jak diabeł na plusk święconej wody, wzdragali się na d?więk polskiej idei państwowej.

To oni nie dopuścili do odbudowy polskiego kapitału, rozwoju drobnej przedsiębiorczości (wedle centrolewu, ostoi "kołtuństwa i ciemnogrodu").
Swoją działalnością doprowadzili do ruiny pokomunistycznego przemysłu, zagrożenia strategicznych instytucji państwa - choćby poprzez masową i rabunkową prywatyzację systemu bankowego.

A poprzez bezpardonowe i doktrynerskie dostosowywanie polskiej gospodarki do scalenia z Unią, wybili zęby polskiej konkurencji.
Ludzie ci przekupili kompradorskie elity, objęli ścisłą kontrolą media i dzięki masowej kampanii dezinformacji wmówili Polakom, że czynią to wszystko dla ich dobra.
Wynik referendum stanowi ukoronowanie tej manipulacji i dlatego łatwo zrozumieć tę olbrzymią radość w eurobolszewickim obozie. Przystąpienie do UE otwiera przed nim nowe stanowiska administracyjne, tworzy nowe wpływy i cementuje jego znaczenie.

***

Kto przegrał?
Przede wszystkim Polacy - pozbawiając się realnej możliwości odbudowy gospodarki i państwa, cofnięcia zgubnej polityki twardego złotego, przestawienia całych sektorów na eksport, czyli wypracowania wzrostu gospodarczego, który umożliwiłby dogonienie lepszej połowy Europy. Rezygnując z atrybutów suwerenności, Polacy postanowili zgodzić się na przypisywaną im rolę państwa "ogonowego". Pozbawili się też możliwości kształtowania niezależnej polityki regionalnej - budowy europejskiego "środka".

Dlaczego? Żaden rozsądny polityk nie powinien obrażać się na naród.
Żaden sportowiec po przegranym biegu nie powinien tłumaczyć się ciasną gumką w majtkach...

Przyczyn należy szukać przed lustrem.

Narodowa prawica zawiodła, bo nie potrafiła wypracować i zjednoczyć się wokół alternatywnego programu rozwoju kraju, bo zbyt pó?no zrozumiała zgubne skutki reform Balcerowicza, bo nie zdołała - mimo znacznego poparcia społecznego - utworzyć medialnej i finansowej bazy swej polityki.

Oczywiście, nie były to rzeczy łatwe, gdyż centrolew, finansowany z zagranicy oraz z kasy rodzimych złodziei, robił wszystko, by do tego nie doszło. Mimo to politycy prawicy powinni dziś dokonać rachunku sumienia z własnych grzechów - politycznego nieuctwa i lenistwa, pieniactwa, zaniechania prac nad alternatywnym programem gospodarki, zaniechania prób tworzenia silnego ośrodka medialnego - co najmniej jednej ogólnokrajowej gazety codziennej i stacji telewizyjnej.
Wiele prawicę tłumaczy. M.in. obecność agentów umoczonych jeszcze za dawnych czasów.
Są to jednak utrudnienia, z którymi liczyć się musi każdy ruch.
Tymczasem zabrakło mądrości, cierpliwości, stanowczości i skuteczności. Zabrakło wiary w Polskę; w siłę i możliwości 40-milionowego narodu.
14 czerwiec 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
Film na "Planete"... "Rewolucja-s
maj 13, 2007
marduk
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
"Restrukturyzacja" hutnictwa czyli zwolnienia pracowników i likwidacja zakładów.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel
THE ROLE OF ZIONISM IN THE HOLOCAUST
wrzesień 10, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Stanisław Tymiński
czerwiec 8, 2005
wp.pl
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Dajcie szansę rozumowi
marzec 21, 2004
zaprasza.net
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
Czy nastąpi zjednoczenie żydokomuny
październik 4, 2005
Życie
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media