ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
więcej ->

 
 

Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego

 

 
Dobra analiza talmudycznej mentalnosci neokonserwatysów, jako pasożytów ruchu zachowawczego, znajduje się w książce Jacob'a Heilbrunn'a pod tytułem: "Pewni Swego: Kariera Neokonserwatystów" ("They Knew They Were Right: The Rise od the Neocons"). Autor pokazuje talmudyczną mentalność i zarozumiałość intelektualną neokonserwatystów, oraz ich charakter pasożytniczy, dla innych zawsze szkodliwy (pernicious).
 
Neokonserwatyści żyją w permanentnym kryzysie, stan ten jest analogiczny do permanentnej wojny o komunizm Leona Trockiego z tym, że Żydzi nowojorscy nawróceni z trockizmu na radykalny syjonizm, obecnie stworzyli ideologię, która też dąży do wojny permanentnej, ale tym razem nie o komunizm, ale o ich wersję fasadowej demokracji, którą mogą sterować z początku zakulisowo, a pó?niej otwarcie, w miarę sukcesów, w narzucaniu innym w USA, ich własnego aparatu poprawności politycznej. Wróg jest im konieczny gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób tak w USA jak i zagranicą, według Heilburnn'a w celu udawania, że są samotnymi i jedynymi ideologami-prorokami między lud?mi w zachodniej cywilizacji i że żyją między wrogami i tchórzliwymi liberałami.
 
Napad i pacyfikacja Iraku świadczą, dokąd wiedzie ideologia neokonserwatyzmu oraz wynikające z niej wojny zapobiegawcze Bush'a oprte o takich żydowskich ideologów jak Rchard Perle, Paul Wolfowitz i Donald Feith z korzeniami w przedwojennym faszystowski Beitarze w Polsce.
 
Mimo fiaska w Iraku nawróceni na syjonizm trockiści, nadal wykorzystują tradycyjnych fundamentalistów protestanckich w USA. Nazwa neokonserwatyzmu dała im dostęp do funduszów konserwatywnych fundacji, mimo tego, że ideologia neonoserwatystów-syjonistów jest rewolucyjna i nie ma nic wspólnego z ruchem zachowawczym, na którego funduszach opierają się takie filary neo-konserwatywne jak "Weekly Standard", American Enterprise Institute" i inne organizacje, głoszące swe poglądy zwłaszcza na kanale telewizyjnym "Fox News."
 
Heiburnn wymienia wśród ojców neokonserwtyzmu, trockistę Max'a Shachtman'a, historyka i teoretyka polityki, Leo Strauss'a, nuklearnego stratega Albert'a Wohlstetter'a, krytyka kultury zachodniej Allan'a Bloom'a, oraz politycznych dziennikarzy Irving'a Kristol'a i Norman'a Podhoretz'a, który w czasie swej bardzo długiej kariery propagował swe pomysły, organizował ruch lewicowy i agitował. Głównie dzięki Kristol'owi i Pdhoretz'owi, ich przedsiębiorczości i polemice, powstała ideologia neokonserwatyzmu.
 
Heilburnn twierdzi, że neokonserwatyzm jest zdecydowanie żydowskim fenomenem, ale diagnozy tej nie uważa on za anty-semicką, mimo tego podkreśla żydowskie korzenie neokonserwatyzmu. Naturalnie opis neokonserwatyzmu jako ruchu zachowawczego jest zupełnie fałszywy, ponieważ neokonserwatyzm jest radykalny i w wielu aspektach rewolucyjny.

WWW.pogonowski.com
11 luty 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
Co nieco o liberalizmie
grudzień 13, 2008
Dariusz Kosiur
Emeryci i renciści mają być wreszcie bardziej ludzko traktowani.
listopad 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
Odezwa do nikogo
grudzień 3, 2007
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Civitas dei
październik 5, 2007
...
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN. 13 grudzień 2006
grudzień 19, 2006
Tezlav von Roya
G... zawsze pływa po wierzchu szamba
styczeń 24, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Kwaśniewski w Davos
styczeń 26, 2003
PAP
Wykluczenia Polaków w Polsce chcą żydowscy rasiści!
listopad 17, 2007
Grażyna
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
Drugi rozbiór Polski
wrzesień 22, 2002
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media