ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

Unia Eurosowiecka



Unia Europejska ma struktury oparte na socjalizmie.
Cechami wspólnymi, które obserwowaliśmy w państwach będących pod wpływem Związku Sowieckiego i widzimy teraz w krajach członkowskich UE, są między innymi ograniczona suwerenność czy ideologia podtrzymująca socjalizm. - Związek Radziecki był Związkiem Republik Sowieckich, zaś Unia Europejska jest związkiem socjalistycznych republik - powiedział Władimir Bukowski, pisarz i rosyjski dysydent, prześladowany przez reżim komunistyczny.

Władimir Bukowski gościł w czwartkowe popołudnie w toruńskiej Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Od wizyty w tej uczelni oraz w Telewizji TRWAM i Radiu Maryja mieszkający obecnie w Wielkiej Brytanii pisarz rozpoczął wizytę i cykl spotkań w Polsce. W czasie wykładu zwrócił uwagę studentów na podobieństwa między upadłym Związkiem Sowieckim, a cały czas budującą swe struktury Unią Europejską. - Jak rządzony był ZSRS? Kierowało nim 15 osób, których nikt nie wybierał, które przed nikim nie odpowiadały i których nikt nie mógł zwolnić - mówił Władimir Bukowski. - Jak jest rządzona UE? Przez 25 osób, których nikt nie wybierał, które przed nikim nie odpowiadają i których nikt nie może zwolnić - dodał prelegent i zaznaczył, że podobieństwo obu struktur przejawia się też w istnieniu obozów pracy. Stwierdził, że Unia Europejska nie jest wolna od gułagów. - Unia też ma gułag, ale intelektualny. Na przykład za głoszenie opinii niezgodnych z unijną ideologią poprawności politycznej grozi odsunięcie na margines - mówił Bukowski. Podał także przykład, że głosowanie przeciw - traktatom unijnym czy obecnie konstytucyjnemu - jest niemile widziane. - Jeśli społeczeństwo danego kraju głosuje przeciw, referenda odbywają się dopóty, dopóki nie zagłosuje za. A jeśli już naród odda głos za - referenda są skończone - mówił gość z Wielkiej Brytanii.

Władimir Bukowski podzielił się ze studentami burzliwą historią swego życia. Za działalność opozycyjną - np. organizowanie manifestacji i krytykę systemu sowieckiego był wielokrotnie więziony, w 1963 roku trafił do zakładu psychiatrycznego na przymusowe leczenie - to był sowiecki sposób na niewygodnych obywateli. W 1976 roku znalazł się na Zachodzie na skutek umowy między Augusto Pinochetem a Leonidem Breżniewem. Wymieniono go na sekretarza Chilijskiej Partii Komunistycznej Luisa Corvalana. Ukończył Uniwersytet w Cambridge, a następnie został tam wykładowcą. W 1992 roku był ekspertem Borysa Jelcyna w moskiewskim procesie dotyczącym dekretu o zakazie działalności partii komunistycznych. Miał wtedy dostęp do dokumentów, które potajemnie skopiował i upublicznił w książce "Moskiewski proces. Dysydent w archiwach kremlowskich". Potem dotarł także do archiwów Gorbaczowa. I tak powstała kolejna książka "Unia Sowiecka czy Związek Europejski, czyli dysydent w archiwach Gorbaczowa". Z tajnych sowieckich dokumentów, co ważne dla Polski, jak informował Władimir Bukowski, wynika, że wprowadzenie stanu wojennego przez gen. Jaruzelskiego nie było wymuszone sowiecką interwencją. Podejmując decyzję o wprowadzeniu stanu wojny w naszej Ojczy?nie, komunistyczne władze wyszły przed szereg.

Katarzyna Cegielska  
14 maj 2005

przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Patrick J. Buchanan Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
Kraków będzie negocjował ze spółką Forte
sierpień 1, 2002
Dziennik Polski
Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
Odwrócona logika
sierpień 17, 2008
wp.pl
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
Dokąd zmierzasz Polsko
sierpień 17, 2003
przesłała Elżbieta
"Wedle Rozkazu"
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
Pycha
czerwiec 11, 2008
Marek Jastrząb
Walka o Nowy Bliski Wschód?
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Broń Masowego Oszustwa a Sprawa Kielc 1946
kwiecień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwie rocznice
maj 19, 2007
Wieslaw Kwasniewski
Z tarczą czy na tarczy?
czerwiec 12, 2007
przysłała Elżbieta
PROPORCJONALNY MORD
marzec 29, 2003
Stanislaw Tyminski
Inna historia
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media