ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
więcej ->

 
 

"Euro 2012: elitarni kibice i kupiec Ibrahim"




Platforma Obywatelska chce ściągnąć pod Wawel elitarnych kibiców. PiS proponuje losowanie w Krakowie finałów Euro 2012. I wreszcie padają zapewnienie o współpracy z prezydentem miasta.

Wciąż żyjemy wiadomością ze środy: Polska i Ukraina gospodarzami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 r.! Czy Kraków również? Tej pewności wciąż nie mamy - według rządowego rankingu Kraków, razem z Chorzowem, znalazł się na tzw. liście rezerwowej.

Karuzela pomysłów

Jest więc o co walczyć, a politycy i samorządowcy ruszyli z pomysłami i zapewnieniami. - UEFA wymaga, aby stadiony były gotowe do 2010 r. Nasz na prawie 35 tys. miejsc będzie już przygotowany. Rozbudowane zostanie lotnisko, będziemy mieć najlepszą w Polsce bazę hotelową. Powołamy też specjalny komitet koordynujący przygotowania - mówił dziennikarzom prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Prezydent przyznał, że przy organizacji imprezy, a wcześniej przy staraniu się o nią chce współpracować ze wszystkimi partiami i instytucjami (choć wypomniał przy tym PiS, że niska pozycja Krakowa w rankingu ma wyłącznie "polityczne uzasadnienie"). - W najbliższym czasie wybieram się do Warszawy. Mam nadzieję, że od władz państwa usłyszę wiarygodnie, jaka procedura zdecyduje o wyborze Euro. Dziś mam za wiele sprzecznych informacji - przekonywał.

W organizację piłkarskich rozgrywek przez Kraków wierzy za to poseł Andrzej Adamczyk, szef małopolskiego PiS, który w towarzystwie Wojciecha Kasprowskiego, dyrektora ds. marketingu i promocji ogólnopolskiego projektu Euro 2012, przekonywał, że nie jest jeszcze przesądzone, które miasta zostaną gospodarzami mistrzostw.

- Kraków nie znalazł się na razie w pierwszej czwórce miast, ale stara klasyfikacja nie będzie brana pod uwagę, kiedy UEFA podejmie ostateczną decyzję - podkreślał poseł Adamczyk. Złożył też ważną deklarację. W imieniu miejscowych parlamentarzystów PiS obiecał współpracę z władzami miasta w staraniach o Euro 2012 w Krakowie. - Jedyny warunek to powołanie profesjonalnego zespołu, za którego prace we?mie pełną odpowiedzialność prezydent Jacek Majchrowski - zaznaczył poseł Adamczyk. Władzom miasta podpowiadał, aby już teraz rozpoczęły starania o przeprowadzenie w Krakowie losowania finałowych drużyn. - To wydarzenie koncentruje uwagę całego świata. Zawsze odbywa się w szczególnych miastach, a takim z pewnością jest Kraków - dodał poseł Adamczyk.

1050-lecie Krakowa

Specjalną konferencję zorganizowali też senatorowie PO Jarosław Gowin i Andrzej Gołaś. Ich propozycja: rozpoczęcie w 2012 r. świętowania 1050-lecia istnienia Krakowa. - Dajemy początek inicjatywie obywatelskiej organizacji obchodów "Kraków 2012-2015" - oświadczył Andrzej Gołaś. - Wprawdzie 1050-lecie istnienia miasta przypada na 2015 r. [pierwsza wzmianka o Krakowie arabskiego kupca Ibrahima - red.], ale obchody można rozpocząć trzy lata wcześniej, wykorzystując napływ turystów do Polski na mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Niezależnie od tego, czy w Krakowie będą rozgrywane mecze, czy nie, miasto stanie przed wielką szansą zaprezentowanie się całej Europie. Kraków dzieli po 300 kilometrów od trzech aren zmagań piłkarskich: Lwowa, Warszawy i Wrocławia. Trzeba zrobić wszystko, by po meczach w tych miastach kibice zechcieli odwiedzić Kraków - przekonywał Gołaś. Proponował nastawianie się na kibiców "elitarnych", którzy chcą nie tylko napić się piwa, ale "szukają także doznań kulturalnych, a także religijnych".

Obiektywnie jesteśmy najlepsi

Wczoraj list do ministra sportu wysłał też małopolski poseł PSL Wiesław Woda. "Jeśli nawet odłożyć na bok zrozumiały w tej sytuacji lokalny patriotyzm, to obiektywnie trzeba przyznać, że za Krakowem przemawia spora ilość ważnych argumentów. [Kraków to] druga po Warszawie liczba mieszkańców; najkrótsza ze wszystkich potencjalnych miast wytypowanych do spotkań eliminacyjnych odległość na Ukrainę; dobrze rozwinięta baza hotelowo-noclegowa oraz powszechna turystycznie rozpoznawalność Krakowa w Europie; dość nowoczesne i sukcesywnie rozbudowywane lotnisko; znaczny stopień zaawansowania budowy autostrady A4; porównywalna z innymi ośrodkami baza sportowa (...)." - czytamy w liście.

Wojciech Pelowski, Ire, KuBa

22 kwiecień 2007

gazeta.pl 

  

Archiwum

Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)

100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN

grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
LPR chce odwołać Cimoszewicza
czerwiec 28, 2002
PAP
Polska importerem węgla
listopad 3, 2008
PAP
Polska pożyczy Islandii 200 mln dolarów
listopad 7, 2008
PAP
...und morgen die ganze Welt
grudzień 9, 2003
Andrzej Kumor
Zmiany w Wydziale Promocji i Turystyki UMK
maj 21, 2004
www.krakow.pl
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Świat się zmienia: Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media