|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
więcej -> |
|
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
|
|
Jeżeli dziecko jest naiwne - i daje się nabierać na prymitywne kłamstwa to można jeszcze zrozumieć.
Ale - co powiedzieć o starych facetach - którzy słuchają oszołomów i oszustów tylko dlatego, że podają prostackie recepty na życie.
Większość - tak zwanych "patriotycznych" Polaków, oczekuje zbawcy - który przybędzie na białym koniu i poprowadzi ku wolności Polaków.
Logiczna dedukcja prowadzi do wniosku, że takiego człowieka nietrudno przekupić.
A gdy to nie pomoże szantażować lub zastraszyć. Na przykład porywając bliską osobę.
W archiwach bezpieki jest dostatecznie dużo papierów.
Szczególnie - na tych najmniej winnych.
Tak więc każdego można zniszczyć.
W 1984 słyszałem rozmowę niejakiego Mieczysława Rakowskiego - który przywołał NKWD-owskie powiedenie :
"Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf"
Widzieliśmy, jak w ostatnich latach próbowano przywrócić tą zasadę.
Dlatego tak ważny jest rozum ogółu społeczeństwa.
Na naszym forum bardzo długo pałętała się osobnik o nicku "tłumacz", który cały czas manifestował swoją niechęć do Żydów.
Ze swoją jednoczesną niechęcią do działań Wymiaru Prawa - stał się w pewnego czasu orędownikiem słynnego kardiochirurga z Łodzi.
Ostatnio słyszałem, że wywodzący się z narodu geszefciarskiego - ów "lekarz", całą parą handlował organami ludzkimi - wysyłając je na Bliski Wschód.
Jeżeli ta informacja jest prawdziwa - to nasz wojujący antysemita - zrobił z siebie niewyobrażalnego idiotę.
Podobnie - jak inni dyskutanci - w kolejnych sprawach.
Tak się składa, że w sprawie owego człowieka nie zabierałem głosu - bo nie mam zwyczaju dyskutować o sprawach - na których się nie znam.
Najpierw staram się czegoś dowiedzieć - zanim otworzę usta - lub zacznę klepać na klawiaturze.
I tą zasadę polecam wielu dyskutantom - którzy obrazili się na pewną funkcję życiową - nazywaną rozumem.
Jeszcze nieraz będziemy wpuszczani w maliny.
Czy za każdym razem muszę - niczym strażak - gasić nowe ognisko głupoty?
|
|
8 lipiec 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zamiast relacjonować, media generują konflikt
październik 24, 2004
Adam Sandauer
|
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
|
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
|
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
|
Apel do ludzi dobrej woli w Kościele!!!
luty 9, 2003
Ksiądz katolicki
|
Surowce Ziemi to nasze wspólne dobro
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pytania do zwolenników zmniejszania podatków
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Ostra gra o kontrolę Azji Centralnej
grudzień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
|
Turcja Przyjaciel Izraela i Kandydat na Członka Unii Europerjskiej
sierpień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Manifest antykapitalistyczny
listopad 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Typy kobiet - wersja dla informatyków
|
Grzebanie w grobach zmarłych
październik 17, 2005
Marek Olżyński
|
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
|
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
|
Traktat Akcesyjny "zatwierdzony"!
luty 5, 2003
PAP
|
"Gdyby nie Balcerowicz to ..."
maj 11, 2005
IAR
|
Jednostka wszystkim?
październik 20, 2007
Remigiusz Okraska
|
więcej -> |
|