|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
więcej -> |
|
Czy "przedszkolanka" i Izrael Nabawi Swiat Wojny z Iranem?
|
|

Dr. Leon Hadar opublikowal artykul pod tytulem "Condoleezza Rice z Gory Traktuje Europe i Azje".
W www.Antiwar.com z 31 marca, 2005. Autor pisze, ze tak w Waszyngtonie jak i w innych stolicach swiata, Condolezza zachowuje sie jak przedszkolanka, wobec niesfornych dzieci i ostrzega, ze jak nie beda jej sluchac, to pojda do kata "Osi Zla." Karcila ona Europejczykow za branie pod uwage cofniecia zakazu sprzedarzy broni Chinom.
Chiny natomiast ostrzegala ona, ze nie dosyc naciskaja na Koree Polnocna i ze wlasnie Chiny moga stac sie glownym klopotem USA w Azji." Cytuje ja dr. Hadar, ktory do niedawna byl korespondentem pisma "Jerusalem Post" przy ONZ. Jego analizy globalnych problemow ukazuja sie w glownych pismach w USA. Jest on autorem pracy "Grzezawisko: Ameryka na Bliskim Wschodzie" ("Quagmire: America in the Middle East," Cato Institute, 1992).
Condolezza Rice, obecny sekretarz stanu USA, dzialajaca jako minister spraw zagranicznych, popiera obecnie wzrost ekonomiczny Indii, ktore to panstwo stanie sie potega w 21. wieku. Natomiast co do Bliskiego Wschodu, to daje ona pouczenia, jak pod przywodztwem USA, caly ten region ma maszerowac ku "wolnosci," wedlug sprawozdania Hadar'a, ktory jest znanym anlitykiem sceny politycznej i handlu miedzynarodowego. Niedawno opublikowal on takie artykuly takie jak "Wiernosc Doktrynie Neokonserwatystow" i "USA a UE" w Nowym Porzadku Swiata, "New World Order, Realpolitik," w ktorym Hadar pisze ze "Unia Europejska, Rosja i Chiny nie chca, zeby USA [i Izrael] odnioslo sukces w Iraku."
Condolezza prawie co dzien stawia stopnie krajom Bliskiego Wschodu w ich postepie ku "demokracji."
Dobre stopnie sa nagradzane dolarami i fotografiami z Bushem, podczas gdy oceny "niedostateczne" groza okupacja przez wojska amerykanskie. W dodatku jest sprzecznosc miedzy amerykanska polityka hegemonii nad swiatem prowadzona przez neokomnserwatystow - syjonistow, ktorzy jednoczersnie udaja ze sa idealistycznymi "misjonarzami" narzucania Arabom i innym "demokracji."
Jednoczesnie ideologia neokonserwatystow, sformulowana przez trockistow nawroconych na sjonizm, nawoluje do permanentnej wojny o "demokracje" (zamiast jak dawniej o komunizm) pod egida USA w oparciu o zupelna "wyjatkowosc Ameryki," jako panstwa wolnosci i demokracji. Wedlug propagandy o wyjatkowosci USA i takiej definicji, kazde posuniecie wojskowe czy ekonomiczne USA niesie swiatu postep, ktory wszyscy dobrzy ludzie powinni "blogoslawic." W rzeczywistosci symbioza USA i Izraela wymaga podporzadkowania sie im panstw Bliskiego Wschodu, i jezeli w tym przedsiewzieciu Europejczycy nie pomagaja, to dlatego ze sa oni "cyniczni" i "chciwi," jak to pisze z ironia dr. Hadar.
Pytanie, czy "przedszkolanka" i Izrael nabawia swiat wojny z Iranem?, stawia Scott Ritter w artykule pod tytulem "Bladzenie w Katastrofe w Iranie," ("Sleepwalking to Disaster i Iran"), w pismie "Aljazeera" z 30. marca, 2005. Scott Ritter byl glownym inspektorem ONZ w Iraku, w 1991-1998 i nadzorowal tam systematyczne niszczenie wszelkich urzadzen zdonych do produkcji broni masowego razenia. Jest on autorem ksiazki "Tajemnice Iraku: Konspiracja Amerykanskiego Wywiadu," ("Irak Confidential: The Untold Story of America's Intelligence Conspiracy").
Ritter pisze ze rzad Busha stara sie na tyle opanowac Irak, zeby byc gotowym w czerwcu 2005, do masowego ataku z powietrza na Iran, w celu zniszczenia urzadzen uklearnych w tym kraju. Plany takiego ataku byly sporzadzane w USA juz w pazdzierniku 2004. USA nie popiera czynnie inicjatywy europejskiej dotyczacej sprawdzania urzadzen elektrowni nuklearnych w Iranie. Fakt ten jest przemilczany w mediach amerykanskich. Ritter pisze ze media te dzialaja jak we snie i brna ku wojnie USA z Iranem, tak jak to bylo w czasie przygotowan do ataku na Irak.
Ideolodzy neokonserwatyzmu-syjonizmu od dawna nawoluja do ataku na Iran, a Bush wlaczyl to panstwo do "osi zla" w 2002 roku i powiedzial, wtedy ze caly swiat bedzie lepszy z chwila, kiedy obecny rzad Iranu, znajdzie sie "na smietniku historii." Przy okazji wyrazil on niepokoj z powodu programu budowy elekrowni nuklearnych w Iranie. Nigdy natomiast nie wspomnial on o arsenale nuklearnum w Izraelu, dzis wiekszym niz arsenal taki posiadany przez Wielka Brytanie. We wrzesniu 2004, Iran odrzucil wezwanie ONZ Komisji Nuklearnej, zeby zaprzestano w tym kraju produkcji paliwa nuklearnego. Nastepnie Iran zademonstrowal rakiete o wystarczajacym zasiegu lotu, zeby trafic w cele na terenie Izraela jak i w sily USA na Bliskim Wschodzie.
Izrael stwierdzil, ze za rok Iran bedzie mial system wzbogacania uranu potrzebny do wyprodukowania bomb nuklearnych. Moment kiedy Iran "osiagnie nieodwracalny postep" ma byc w czerwcu 2005,. Uzbrojony po zeby Izrael grozi ze nie bedzie tego torlerowac. Ritter twierdzi ze Izrael mial dokladny plan ataku na Iran juz od pazdziernika 2003. Jednym z celow bombardowania ma byc elektrownia w Busher (ktora ma zaczac wytwarzac prad elektryczny w 2005 roku). Tymczasem USA i Izrael traktuja sankcje ONZ jako "skazane na niepowodzenie."
Gruntowna inspekcja ONZ w Iranie w listopadzie 2004, wyrazila opinie ze Iran stosuje energie nuklearna tylko w celach pokojowych. Od tego stwierdzenia przez komisje ONZ, USA stara sie o dymisje glownego specjalisty Mohammeda al-Baradei, z jego stanowiska (w ONZ). Tymczasem John Bolton, jeden z jastrzebii neokonserwatystow, a obecnie kandydat Busha na ambasadora przy ONZ, powiedzial juz w lutym 2004, bez jakichkolwiek dowodow na jego opinie, ze "nie ma watpliwosci ze Iran ma tajny program budowy broni nuklearnych."
Wczesniej, rownie bezpodstawnie, wedlug Rittera, Bolton oskarzyl Kube o produkowanie biologicznych broni masowego razenia. Bolton uwaza ze ONZ nie jest w stanie zadowolic USA i Izrael w sprawie Iranu. Jednoczesnie Rosja i Chiny popieraja Iran i sa w stanie niedopuscic do potepienia Iranu przez Rade Bezpieczenstwa ONZ.
Rzad Busha ma zamiar bombardowac Iran, moze juz w czerwcu 2005, jak to planuja neokonserwatysci-syjonisci rzadzacy w Pentagonie. Tymczasem media amerykanskie, zdominowane przez Zydow i sjonistow nie udostepniaja publicznosci prawdziwego obrazu groznej sceny miedzynarodowej. Czynia to razem z traktujaca rzady innych krajow jak dzieci w przedszkolu, Condoleeza Rice, i do spolki media wraz z Condolezza, gotowi sa zaczac nieprzewidziana w skutkach wojne z Iranem. Niektorzy Amerykanie spekuluja, czy w przyszlosci historycy beda zmuszeni glowic sie nad pytaniem: jak to bylo mozliwe, ze kilkanascie lat po upadku Zwiazku Sowieckiego USA zostalo wpetane przez neokonserwatystow-syjonistow w wojne nuklearna z Rosja.
|
|
1 kwiecień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
|
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
|
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
|
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (2)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
|
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
|
Dwa Ruchy Oporu Wygrywaja
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
|
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
|
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
|
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
styczeń 31, 2003
PAP
|
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
|
Zaproszenie na III Kongres Polski Suwerennej 2004
grudzień 13, 2004
|
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
|
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
|
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
|
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
|
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
|
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
|
Klub przestępców
kwiecień 10, 2003
przygotował Adam Zieliński
|
więcej -> |
|