|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
więcej -> |
|
Płacić za zniewolenie i upodlenie
|
|
Kandydat na prezydenta Włodzimierz Cimoszewicz zapowiedział, że będzie apelował do obywateli, aby wpłacali pieniądze na jego kampanię. Wsparcie finansowe Cimoszewicz otrzyma też od SLD.
Będę głównie apelował do obywateli o datki, ale jeśli jakakolwiek instytucja będzie chciała mnie wesprzeć, to może to zrobić w ramach prawa przy ścisłym respektowaniu limitów - powiedział Cimoszewicz.
Jeżeli pojawią się pieniądze przekazane przez taką czy inną organizację, taką czy inną partię, to też jest to możliwe. Wszystko w ramach prawa - zaznaczył kandydat.
Szefowa jego sztabu wyborczego Katarzyna Piekarska powiedziała, że SLD jest "jednym z podmiotów wspierających Cimoszewicza i zgodnie z obowiązującym prawem może przekazać na jego kampanię określoną sumę". Podkreśliła też, że sztab chce oprzeć finansowanie kampanii na wpłatach od obywateli.
Piekarska dodała, że sztab Cimoszewicza rozważa też wykorzystanie przy finansowaniu kampanii nowoczesnych technik z dziedziny mediów elektronicznych, w tym telefonii komórkowej. Zaznaczyła, że zwrócono się o opinię do Państwowej Komisji Wyborczej, czy taki sposób jest prawnie dopuszczalny. Podkreśliła, że sztab będzie bardzo przestrzegał zgodności z prawem wszelkich swoich działań.
Sam Cimoszewicz zapewnił, że zrobi wszystko, aby jego kampania była skromna, aby nie wydawać pieniędzy na "całą masę gadżetów". Nie będzie wiosny czy lata Włodzimierza Cimoszewicza w postaci koncertów z artystami we wszystkich miastach wojewódzkich, w wynajmowanych drogich salach - zapowiedział.
Kandydat powtórzył również, że nie reprezentuje żadnej partii i nie będzie zabiegał o interesy żadnej partii. Jak przypomniał, w czasie konwencji SLD, która poparła jego kandydaturę, powiedział "prosto w oczy delegatom Sojuszu, że nie mogą liczyć na jego zaangażowanie w promowanie interesów tej partii w wyborach parlamentarnych".
Cimoszewicz podkreślił też, że wybrał drogę, na której nie ma już miejsca na interesy partyjne czy osobiste. Jak powiedział, w jego Komitecie Wyborczym są już tysiące ludzi, ponieważ chce on, aby ten komitet miał charakter otwarty i mogli tam wstępować wszyscy, którzy chcą. Dodał, że w jego sztabie "w coraz większym stopniu pracują wolontariusze".
|
|
13 lipiec 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
Anti-Communist Gorbatchev as the "Holy Terminator" of Russia
styczeń 17, 2005
Marek Glogoczowski
|
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
Biblijny Raj (PaRDeS, Paradise)
maj 21, 2006
Ireneusz Kania
|
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
|
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
|
Kozioł ofiarny
marzec 6, 2005
|
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
|
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
|
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
|
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Bez polemiki: Świat nie jest taki zły
kwiecień 29, 2007
Marek Olżyński
|
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
|
Hitler’s genocidal actions inspired by Berliners?
sierpień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szczepili nieświadomych ludzi przeciw Ptasiej Grypie. Zmarło 21 pensjonariuszy
lipiec 2, 2008
tvn
|
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|