ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
więcej ->

 
 

Nick Berg - egzekucja


Końcowa część klipu przedstwia odcinanie głowy nożem obywatelowi USA narodowości żydowskiej:


Zalecam Redakcji umieszczenie odpowiedniego ostrzeżenia dla dzieci.
(Nie zamieściliśmy linku do strony ponieważ uważamy, że osoby zdrowe psychicznie nie potrzebują takich niezdrowych emocji - red.)

Obszerny komentarz do tego i innych klipów dostępnych ostatnio w Internecie pojawił się na onecie:
http://info.onet.pl/935137,12,item.html

Al-Qaida porywa Amerykanów i filmuje ich śmierć



Al-Qaida przyznała się w nocy z soboty na niedzielę w Internecie do zabicia w sobotę w Arabii Saudyjskiej jednego obywatela amerykańskiego i porwania drugiego oraz pokazała na filmie zabójstwo innego Amerykanina przed tygodniem.

Pierwsza informacja dotyczyła porwania Amerykanina. Bojowcy al-Qaidy podkreślili, że jest to "odwet za prześladowanie jeńców" w więzieniu Abu Ghraib w Bagdadzie oraz w obozie w bazie Guntantanamo na Kubie i zapowiedzieli, że będą postępować z porwanym w taki sam sposób, jak Amerykanie postępują ze swoimi wię?niami.

Wg informacji podanej na stronie internetowej Sawt al Jihad Islamist, porwany to pochodzący z New Jersey, 49-letni inżynier o nazwisku Paul Marshal Johnson, specjalizujący się w obsłudze śmigłowców bojowych typu "Apache".

13 czerwiec 2004

czytelnik 

  

Archiwum

Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Szturmy kanadyjskie
styczeń 24, 2006
zaprasza.net
tytulik
listopad 5, 2006
ja
Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
Stalowa katastrofa
październik 28, 2003
http://www.obywatel.org.pl/
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto - komu i czemu służy
lipiec 2, 2008
Artur Łoboda
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gra Polskim Pionkiem Na Szachownicy Światowej
marzec 7, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media