ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

Jest brzydka sprawa...


W felietonie wygłoszonym 29 marca na antenie Radia Maryja ujawniłem, że podczas spotkania z panem Dawidem Harrisem, dyrektorem Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, pan premier Kazimierz Marcinkiewicz zapewnił go, iż sprawa żydowskich roszczeń majątkowych zostanie załatwiona „jeszcze w tym roku”. Zostałem oskarżony o „antysemityzm” i używanie „języka nienawiści”, ale żaden z moich oskarżycieli nie zarzucał mi kłamstwa. Charakterystyczne jednak było to, że przez dwa miesiące żaden z wścibskich dziennikarzy nie odważył się zapytać pana premiera, co właściwie panu Harrisowi 16 marca obiecał. Żaden – za wyjątkiem redaktora „now@ on-line” – miesięcznika politycznego internautów (www.nowaonline.strefa.pl). Zwrócił się on do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z zapytaniem, co obiecał pan premier panu Harrisowi. 23 maja br. otrzymał odpowied? podpisaną przez pana Jarosława Krajewskiego z KPRM, że „Podczas spotkania w dniu 16 marca Premiera Kazimierza Marcinkiewicza z przedstawicielami American Jewish Comitee nie rozmawiano o roszczeniach majątkowych. Spotkanie dotyczyło innych kwestii, m.in. wsparcia Komitetu dla zniesienia wiz dla Polaków, zdecydowanej reakcji Komitetu przeciwko przypadkom używania w zachodnich mediach określenia „polskie obozy koncentracyjne”.

Z podobnym pytaniem zwrócił się do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pan mec. Andrzej Turczyn z Koszalina i Wojciech Popiela, prezes Unii Polityki Realnej. 25 maja i pan mec. Turczyn i pan prezes Popiela otrzymali odpowied? z Departamentu Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, podpisaną przez pana Krzysztofa Miszczaka, w której sprawa obietnicy uczynionej przez pana premiera Kazimierza Marcinkiewicza panu Dawidowi Harrisowi w sprawie roszczeń majątkowych została starannie pominięta.

Zarówno odpowied? podpisana przez pana Jarosława Krajewskiego, jak i odpowied? udzielona przez pana Krzysztofa Miszczaka sugerowały, że informacja podana przeze mnie w felietonie wygłoszonym a Radio Maryja 29 marca jest wyssana z palca, a zatem – że przy pomocy Radia Maryja rozpowszechniam fałszywe wiadomości.

Tymczasem Biuro Prasowe Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego w komunikacie o spotkaniu pana Dawida Harrisa z panem premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem 16 marca 2006 roku stwierdza m.in., co następuje: „Premier Kazimierz Marcinkiewicz stwierdził, że istnieje potrzeba przyjęcia ustawy, która rozwiązałaby problem restytucji mienia prywatnego, w tym mienia ofiar Holokaustu i ich spadkobierców. Polscy rozmówcy zapewniali, że stosowna ustawa zostanie przyjęta przez Sejm jeszcze w tym roku”.

Najwyra?niej jest brzydka sprawa.

http://www.michalkiewicz.pl/web_06-06-2006.php
9 czerwiec 2006

Stanisław Michalkiewicz 

  

Archiwum

Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Polskie durnie
luty 21, 2009
Artur Łoboda
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
Why the West Hates Islam...
czerwiec 24, 2007
przysłał Marduk
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
Śmierć czai się w skałkach-haki śmierci.
listopad 23, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Światem rządzą : żydzi, masoni, cykiści ..... i
lipiec 13, 2004
Artur Łoboda
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
Antyfaszysta roku 2003 aresztowany!
styczeń 4, 2007
hahaha antifa
Smutne refleksje
październik 30, 2007
Bogusław
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
"Rajwach"
marzec 23, 2003
Artur Łoboda
Marnowanie szansy
październik 17, 2003
Artur Łoboda
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media