|
Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
|
|
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
|
|
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
Konzentrationslager Fuehrer |
|
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
|
|
Covid to operacja wojskowa |
|
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
|
|
Folksdojcz |
|
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
|
|
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
|
|
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
więcej -> |
|
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
|
|
Przede wszystkim należy wytłumaczyć sobie to że głowa państwa funduje sobie nocną wycieczkę do Gruzji na granicę z Ostią Południową, w jakim celu – szukać guza. Polacy cały czas żyją jeszcze II wojną światową, a mentalność, jeżeli chodzi o Ruskich to dokopać, naubliżać, oszukać, a pó?niej dowiedzieć się o co poszło.
Polska to chyba jedyny kraj na świecie, który jeszcze wierzy w celową agresję Rosji na Gruzję. Polacy ślepo wierzący w konflikt gruzińsko - rosyjski, dla zaspokojenia własnych ambicji przeciw Rosji zbudowali na swojskiej historii z 17 września 1939 roku. Dzisiaj mamy XXI wiek i trochę inne czasy. Polska rusofobia nadaje polityczne tło gruzińskiemu konfliktowi, który dla Polski na dłuższą metę okaże się tylko tragedią.
Gruzini wykorzystali Kaczyńskiego
Gruzini wykorzystują „polskiego Napoleona” dla własnych celów propagandowych i ratowania twarzy przed światem. Saakashvilemu nie udało się wciągnąć w konflikt krajów NATO (dzwonił do NATO o pomoc podczas rozpętanej przez niego wojny), więc czyni to przy pomocy Polski, która jest w strukturach. Gabinet prezydenta chyba nie bardzo ma pojęcie co tak naprawdę się dzieje, angażując się i łamiąc dyplomatyczne kanony w cywilizowanym świecie. Polska staje się pośmiewiskiem w świecie i nieobliczalnym w swoim zachowaniu krajem. Ta nadgorliwość i szarmancką głupota mają miejsce już nie po raz pierwszy. Prezydent Gruzji przynajmniej się określił i oficjalnie powiedział, że uczestniczy w budowie New Word Order. Obejrzyj wywiad w Headline News - President of Georgia ... "It's All About the New World Order..." http://www.youtube.com/watch?v=i6kBDHyFQDY&feature=related i Russia v Georgia war and the New World Order http://www.youtube.com/watch?v=dgCMr5cuQRQ&NR=1
Dlaczego Polacy pchają się w to coś … ? Czy taka polityka jest też Polską racją stanu? Sprawa napadu Gruzji na Osetię Południową została już na tyle wyjaśniona że nawet amerykański ambasador w Moskwie – John Beyrle powiedział, cytuję: „Rosyjska odpowied? na Gruziński atak była usprawiedliwiona”.
Dzisiaj w świecie dyplomacji mówi się używając słowa „reckless”, że decyzja napadu Gruzji na Osetie Południową była lekkomyślna, nierozważna. Przeczytaj - Georgia accused of targeting civilians. http://news.bbc.co.uk/2/hi/in_depth/7692751.stm Gruzja też odpowie za celowe zbrojne ataki na cywilów w Osetii Południowej, nie da się zatuszować prawdy, gdyż są niezbite na to dowody.
22 listopada br. ustalono że misja Organisation for Security and Cooperation in Europe (OSCE) i United Nation (UN) mają zbadać przyczyn i samego konfliktu gruzińsko – rosyjskiego oraz przedstawić szczegółowy raport do 31 lipca 2009 roku. http://www.eubusiness.com/news-eu/1227283322.6
Misza ma mało czasu do wygrzebania się z tarapatów i utrzymania się przy władzy w Gruzji. Przypominam tylko historykom, że Abchazja jak i Południowa Osetia nigdy nie były nawet częścią starożytnej Gruzji. W komunistycznej administracji ZSRR Abchazja była republiką a Osetia sporną kwestią. Po upadku Związku Radzieckiego Gruzini odwołali autonomiczny status Abchazji i Południowej Osetii, taka decyzja doprowadziła do wybuchu wojny. Wojnę wyzwoleńczą na tych terenach zastopowali Rosjanie, otrzymując od UN mandat na rozlokowanie siły pokojowych na tym terenie.
Sporna kwestia rosyjskich obywateli na terenie Abchazji i Osetii Południowej.
Po pierwszej wojnie w 1992 roku Gruzja jak i Rosja nałożyły ekonomiczne sankcje na te niesforne i walczące o swoją niepodległość narody. Po 15 latach sankcji kraje te poczuły się tak jakby żyły w rezerwacie Indian, bez prawa podróżowania gdziekolwiek. Rosyjskie paszporty straciły ważność. Gruzini nie dostarczali paszportów dla ludzi żyjących w zbuntowanych suwerennie terenach. Terytoria te były celowo dyskryminowane ludzie nie otrzymywali opieki medycznej, nie ma komunikacji, kolei, portów lotniczych a biznes i edukację ograniczano. Wkroczyliśmy w XXI wiek a internet tam jeszcze nie dotarł. Gruzini tę bezbronną ludność, którą przypisują do terytorium własnego kraju zbrojnie napadli, zabijali cywili, sterroryzowali mały naród.
Jeżeli Gruzja nie jest częścią Rosji to dlaczego Abchazja i Południowa Osetia mają być częścią Gruzji, czy możecie mi to wytłumaczyć?
26 sierpnia br. Rosja uznała niepodległość Południowej Osetii i Abchazji, a 9 września nawiązano dyplomatyczne stosunki. Rosja dla Ameryki zawsze będzie wielką konkurencją. Ostatnie lata udowodniły, że Rosjanie w pokojowy sposób odzyskali swoje wpływy w branży paliwowej w obrębie Morza Kaspijskiego i Morza Czarnego i stali się potęgą surowcowo-energetyczną. Natomiast USA traci wpływy na rynku paliw w obrębie Morza Czarnego i Morza Kaspijskiego, to dąży za wszelką cenę do militaryzacji tego regionu. Byłe radzieckie republiki wprowadzając zachodni i amerykański biznes do swoich republik liczyły na pomoc gospodarczą (a zostały najzwyczajniej okradzione a zapowiadane zmiany to tylko prywatyzacja majątku narodowego), a wiadomo jak w kapitalizmie nikt nic nikomu nie da darmo, a szybciej wykorzysta i zarobi bo taki ma cel.
Gruziński konflikt osłabił tylko pozycję Gruzji jako kraju tranzytowego (stał się krajem wysokiego ryzyka w biznesie), ale zarazem zaszkodził wizerunkowi i biznesowi rosyjskiemu z Europą, który zgubił dziesiątki mld dolarów w kilka tygodni. Amerykanie na tym zyskali pozbyli się męczących negocjacji i bez gwarancji bezpieczeństwa dla Polski uzyskali zgodę rządu polskiego na budowę tarczy antyrakietowej. Polska ze strachu i w pospiechu podpisywała umowę na amerykańskich warunkach. Zapoznaj się z ostatnim raportem CRS Report for Congress Long-Range Ballistic Missile Defense in Europe, Update wrzesień 3, 2008. http://www.fas.org/sgp/crs/weapons/RL34051.pdf
Przeczytaj rozdział „European Response” jaki stosunek mają przedstawiciele rządów krajów Europejskich do tarczy antyrakietowej i jak administracja Busha negocjowała. Zapewne ma rację były prezydent Francji mówiąc, że to tworzenie „new divisions in Europe”, czy Swedish Transportational Foundation Research Center cytuję: U.S. missile defense system is being built in order to enable the use of a first strike, czy luksemburski minister spraw zagranicznych Jean Asselborn U.S. missile defense plan an “incomprehensible” waste of money …
Czy już wiecie ile mld dolarów rocznie będzie kosztować ta beczka prochu na której trzeba będzie siedzieć, ale nie za darmo?
Unia Europejska również w pospiechu deklarowała przyjęcie Gruzji i Ukrainy na kandydatów do NATO, o co zabiegali Amerykanie w kwietniu br. Gruzja nie otrzymała zgody na przystąpienie do NATO, ponieważ ma nieuregulowany status granic tak jak i Ukraina. Dzisiaj po uzyskaniu większej ilości informacji na temat konfliktu na Kaukazie emocje opadły, a Pani Kanclerz Niemiec w obecności Prezydenta Rosji powiedziała, że nowe kraje do NATO nie będą już przyjmowane.
Czy obecność żołnierzy rosyjskich na terenach Gruzji jest legalna?
Rosyjskie wojsko legalnie przebywa i może przebywać na terenie Gruzji do końca 2008 roku na co zgodziła się Gruzja. Na początku 2005 roku Mikheil Saakashvili deklarował, że po opuszczeniu przez rosyjskich żołnierzy baz wojskowych nie będzie baz zagranicznych i obce wojska nie będą tam stacjonować. Deklaracja ta satysfakcjonowała Rosję. (Zapoznaj się z raportem „Foreign Military Bases in Eurasia, SIPRI Policy Paper No.18” http://books.sipri.org/files/PP/SIPRIPP18.pdf sporządzony przez Polaka Dr Zdzisława Lachowskiego – Senior Researcher Stockholm International Peace Research Institute. Część dotycząca Gruzji znajduje się na 57 stronie. Zapoznaj się z artykułem - Washington Post Foreign Service, May 31, 2005; Page A13.) http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2005/05/30/AR2005053000397.html Polscy urzędnicy nie mogą ingerować w sprawy obcych państw nie znając ich statusu prawnego z innymi krajami.
Pieniądz rządzi światem
Polskie międzynarodowe wygłupy szkodzą biznesmenom Polskim i samemu krajowi, a wiele spraw nie da się już odkręcić. Pamiętam jak moi koledzy z lobbingu w Washington D.C. cieszyli się że Rosja zakłada embargo na wieprzowinę dla Polski, ponieważ amerykańską wieprzowinę i drób można było wepchnąć na rynek rosyjski. Polacy cieszyli się z własnej głupoty, że na pewno robią przysługę Ameryce, ale byli w błędzie, bo już nigdy nie wejdą na ten rynek po odwołanym już embargu.
O zbrojnym konflikcie Gruzji z Rosją wiedzieliśmy z giełdy papierów wartościowych tydzień wcześniej, o czym pisałem wcześniej. Na comiesięcznej sesji w National Strategy Forum zostałem zbesztany przez arystokrację Rosyjską i rosyjskich Żydów za eskapadę Kaczyńskiego do Tibilisi. Gospodarcze relacje USA z Rosją z roku na rok osiągają zawrotne kwoty w wymianie handlowej, a światem rządzi pieniądz, o czym Polska ciągle zapomina. Rosja to potęga (jakby do kogoś to nie dotarło), której ma kto bronić poza granicami - bogaci Rosjanie z rodowodem a także rosyjscy Żydzi wykształcili dzieci i wnuczków w najlepszych uniwersytetach amerykańskich.
Co mogę powiedzieć o naszej diasporze? Tak jak i w kraju Polak Polakowi zazdrości i jest jego wrogiem oraz powinien co najwyżej sprzątać i nie wychylać się ponad przeciętność.
Polscy dyplomaci i politycy to, chłoporobotnicy co można wymagać od takich ludzi z takim rodowodem i minimum wykształcenia, ale tych najlepszych celowo wyeliminowali nam Niemcy i Rosjanie. Natomiast tych co uciekli za granicę Polska nie umie i nie umiała wykorzystać ich potencjału dla własnych celów. Dzisiaj gra w politykę raczej przyniesie Polsce następny rozbiór i nikt na świecie nie kiwnie palcem w tej sprawie. Europa ma już dość, a Ameryka nie będzie narażać życia tysięcy żołnierzy dla jakiejś tam nadętej ambicjami Polski. |
29 listopad 2008
|
Gregory Akko
|
|
|
|
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
|
2x
luty 11, 2006
aaa
|
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
|
Prokom coraz droższy
lipiec 22, 2002
Rzeczpospolita
|
Pieśń dziada o budżetowych dziurach
grudzień 12, 2008
Marek Jastrząb
|
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
|
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świąteczny prezent od Katolickiej Agencji Informacyjnej
styczeń 3, 2006
prof. Rafał Broda
|
W 66 rocznicę śmierci Romana Dmowskiego
grudzień 31, 2004
|
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
|
Zamiast do KRYMINAŁU - przybywa do Białego Domu
listopad 21, 2005
tadeusz
|
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Jednostka wszystkim?
październik 20, 2007
Remigiusz Okraska
|
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
|
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
|
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
|
Nasze złodziejskie Państwo
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1)
AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
|
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
|
więcej -> |
|