ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Żegnam kretynów i prowokatorów

Za czasów komuny prowadzono nieustającą walkę o socjalizm, pomyślność obywateli i pokój między narodami.
Im dłużej trwała ta "walka" - tym bardziej cel się oddalał.

Od 1989 roku trwa nieustający pochód "reform" społeczno-politycznych.
Im więcej ich powstaje - w tym większe bagno popadamy.
Każda nowa ekipa reformuje - reformę poprzedników.

Dzieje się tak dlatego, że podstawowym narzędziem polityków jest kłamstwo.
Ileż to razy podawały reżymowe media, że jesteśmy o krok od sukcesu - że Polska rośnie w siłę i już niedługo będzie u nas raj.
A w tym czasie upadała gospodarka, lawinowo rósł dług publiczny, Naród ulegał degeneracji, i tysiące obywateli popełniało samobójstwa z rozpaczy.
Panująca - od co najmniej 1944 roku - medialna dyktatura chamstwa, prostactwa i podłości trwa nadal w tak zwanych oficjalnych polskojęzycznych mediach.
Manipulacja statystykami i danymi, była od zawsze podstawowym narzędziem oszustwa politycznego.
W dniu dzisiejszym przesłana została na "zaprasza.net" informacja ośrodków oszustwa medialnego jakoby "bezrobocie w Polsce niższe niż we Francji".
Dopuszczałem wiele bredni, wychodząc z założenia, że moja wiedza może być niepełna.
Ale w przypadku jawnego oszustwa nie ma mowy o publikacji.
W ostatnich latach Polskę opuściło ponad 5 milionów ludzi.
Znaczna część z nich, chciałaby w miarę szybko wrócić.
Jeżeli więc ktoś waży się na podawanie statystyk dotyczących bezrobocia to ma obowiązek wziąć pod uwagę tych - którzy chcieliby natychmiast wrócić do kraju. W przeciwnym wypadku jest to pułapka dla ludzi zmuszonych do poniewierki po świecie.

Osobnik z Kanady, który wsławił się wieloma podobnymi prowokacjami, nawet nie miał odwagi użyć swojego nicka.
Siedzi w kraju uważanym za oazę komunizmu podsyła teksty, których nie powstydziłby się dobrze zakonspirowany agent.

Takich kłamstw nie będziemy publikować.
Proszę to przyjąć za aksjomat tego Portalu i na przyszłość zastanowić się : co tu Państwo przysyłają?
2 maj 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Moja prowincja jest grzeczna i cicha niczym z obrazka
październik 7, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
Działoszyce w Telewizji Amerykańskiej
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
CO MOŻE I POWINNO َCZYĆ POLAKÓW
luty 20, 2003
Leszek Skonka
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
Negocjacje w sprawie tarczy zakończone
lipiec 3, 2008
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Sprzedaż relikwii religii Holokaustu zakazana: eBay wycofał naszywkę z II Wojny Światowej
listopad 9, 2007
bibula
Kartki z historii USA i Polski
październik 11, 2008
Dariusz Kosiur
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
wrzesień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
Sprytne kukulki i medialnie porazone sikorki
kwiecień 4, 2007
Marek
Jeżeli wygram wybory zapożyczę białoruski model !
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
Dlaczego prof. Bronisław Geremek jak ognia unika lustracji?
kwiecień 26, 2007
Zdzisław Raczkowski
TWÓRCZOŚĆ,POEZJA i KOMENTATORZY
czerwiec 29, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media