ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
więcej ->

 
 

Posly i senatory

EUNUCHY, NIEPRZYJACIELE, CZYLI, POSLOWIE i SENATORZY


INZ. JERZY SKORYNA

Dostalem oswiadczenie Posla Pana Artura Górskiego, pod tytulem „BRAWO IRLANDIA!”

Jest to pierwszy do rzeczy glos, jaki do nas w Meksyku dotarl.
Nie wiemy, ilu podobnych Panów Poslów, czy Senatorów znajduje sie w Polsce. Na pewno bardzo niewielu, poniewaz nic o nich nie slychac, a co najgorsze, nie widac ZADNYCH pozytywnych wyników ich „pracy” na rzecz NARODU POLSKIEGO!

Jak my widzimy te zgraje niby to „Polaków,” zasiadajacych w wygodnych fotelach i jak prawdziwi tchórze, cokolwiek NEGATYWNEGO DLA Polski sie szykuje, to aprobata jest pewna. Nie ma nawet niewielkiej grupki tych ludzi, którzy by po MESKU powiedzieli glosno i dobitnie, NIE!

Postawa tych istot, bo aby byc Panem, to trzeba miec odwage, a Eunuchowie tego nie maja. Sa tylko istotami.
Zadnemu z tej zgraii Eunuchów, (dla przyzwoitosci i dobrego wychowania pisze przez duze „E”) nie przyszlo do szarej masy idea, aby przestudiowac dwustostonicowa ksiazke wszystkich ”praw” i dyspozycji „konstytucyjnych”, czy tez „traktatowych” UE, które zniewalaja mniejszych czlonków tejze Unii, sprowadzajac ich do roli zwyklego niewolnika, bez zadnego prawa do samostanowienia, i samodzielnego bytu.

Jak barany cala ta senatorska i senacka zgraja, bez zaglebienia sie,
o co chodzi, jak tumany, glosowali „za”. I tak jest juz od chwili powstania PRL i niby to „wolnej” RP, gdzie w Sejmie i Senacie zasiadaja zasadniczo balwany i zbrodnicze tumany, bez zadnego poczucia honoru, zdradzajac niby swoja „Ojczyzne” na kazdym kroku.

To sa wrogowie Narodu Polskiego...

Gdyby te Eunuch mialy poczucie honoru i zdawalyby sobie sprawe z ciaglych zdrad wobec Polski, postapiliby po mesku, tak jak to zrobil Zyd, Judasz, popelniajac samobóstwo.


Wszystkie dobra jakie jeszcze pozostaly po PRL, byly roztwonione, rozgrabione, lub „sprzedane” za psie pieniadze, skradzione i oddane innym. Teraz szykuje sie nastepna zbrodnia, „sprzedaz” polskich ZYL komunikacynych, to jest szyn i podkladów kolejowych obcym.
Na ten temat sa JUZ prowadzone „powazne” rozmowy...

O co tu chodzi?

Najwiekszy zloczynca by tego nie wymylil! Otóz sprzedaz polskich szyn i podkladów kolejowych na liniach PKP, postawi nas w sytuacji, ze tory kolejowe beda OBCYM, NIE POLSKIM TERYTORJUM, WOBEC CZEGO, bedziemy wiec jezdzic na CUDZYCH szynach i podkladach, a od kazdego KILOMETRA, przetransportowanego pasazera i kilograma, bedzie sie musial placic niesamowity haracz!
Beda w stanie z UE zamykac nasze odcinki kolejowe, na przyklad pomiedzy Warszawa a Czestochowa, bo to jest przeciwko „bezboznemu prawu” UE!
... Naturalnie polaczenie z Krakowem, Katowicami i dalej bedzie zamkniete, lub niesamowicie utrudnione.

A co na to Eunuchy w Sejmie i Senacie? Nic o tym „nie wiedza”.
Po tchorzowsku, nie chca wiedziec, a jeszcze bardzie zbadac, jak ta sprawa sie przedstawia. Eunychy, tym razem juz wiedza,
bo ta wiadomosc przysylam Panu Poslowi Arturowi Góreckiemu, do SZEROKIEGO ROZPROWADZENIA!


Poselskie i senatorskie eunuchowskie Kukly, nie pisnely ani slowem w obronie malych POLSKICH gospodarstw. UE zada, aby polskie krowy dawaly tyle mleka, ile zloczyncom w Brkukseli sie przysni. Jesli jakas kobiecina przyniesie kilka litrów meleka wiecej, jak jej Krasula dala,
to za te kilka litrów nie tylko ze nie placa, (brudna kradziez) lecz Bruksela, prawem kaduka, naklada niesamowite „kary”, za to, ze jej Krasula dala kilka litrów mleka wiecej.


A zamkniecie POLSKICH cementowni, ABY KUPOWAC CEMENT ZAGRANICA, NIE JEST SZUBRACTWEM?

UE domaga sie dodatkowych usuniec srodków wykorzystania produkcji do splywu, UE, po bandycku wymaga, aby i to usunac!

A co na to wszystko Eunuchowie w Sejmie i Senacie?

Nie bronia POLSKICH dóbr, POLSKICH krów, POLSKICH cementowni, POLSKICCH stoczni, wiec jak trzeba nazwac te poczwary, które zasiadaja na ulicy Wiejskiej i nabijaja sobie kieski srebrnikami za zdrade Kraju, który walczyl i nadal walczy o swoja niezaleznosc, niepodleglosc, samostanowienie, suwerennosc i wolnosc.


Szanowny Panie Posle Arturze Górski. Zwracamy sie do Pana, oraz do takich jak Pan, o ile heszcze tacy sie najduja w Sejmie i Senacie,

aby:
1.- Eunuchy przestaly gledzic „jak Piekarski na mekach”, a zajeli sie powolaniem osób i instytucji pod sad, które od 1945 roku ograbialy Polske.

2.- Powstzymac dalsze ograbianie z niewielu jeszcze dóbr,
jakie pozostaly w Polsce.

3.- Przyznanie prawa wyboru WLASNYCH Poslów i Senatorów Polakom zamieszkaly zagranica, na wzrór Francji.

4.- Uzdrowic sadownictwo z wrogich elementów Narodowi Polskimu i niepodleglosciowym obywatelom.

5.- NATYCHMIASTOWE odwolanie z zagranicy Wojska Polskiego,
ktore swoja obecnoscia w ramach inwazyjnych innych wojsk, definitywnie psuje dobre imie Polski, traci Polskich Obywateli jako zabitych i rannych, jak i tez ogalaca Skarb Panstwa.

6.- Doprowdzenie do stanu uzytecznosci sluzby zdrowia,
co jest kapitalnym zadaniem dla Narodu Polskiego,

7.- jak i WPROWADZENIE PRAWDZIWEJ POLSKIEJ edukacji,
na wzór jak Polska miala przed II Wona Swiatowa.

8.- Na te ostatnie dwa punkty (6 i 7), cale sumy, jakie wydaje sie na utrzymanie Wojska Polskiego zagranica, przeznaczyc na sluzbe zdrowia i na szkolnictwo, oraz edukacje.

9.- Prawdziwy POLSKI Sejm i Senat MUSZA uznac, ze w Polsce rzadza Polacy, a nie zbrodniarze z Brukseli i Polska moze i musi produkowac to, co jest Jej potrzebne dla wlasnego rozwoju i eksportu.

10.- W zadnym wypadku NIE dopuscic aby jakas obca waluta, na przyklad „euro”, zamienila POLSKI srodek platniczy, jakim jes zlotówka, na jakas zagraniczna monete.

UE niech sobie rzadzi w innych krajach, A NIE W POLSCE!

Ta sa zadania jakie Sejm i Senat MUSI wykonac o ile, uznaje sie za Sejm i Senat Polski, a nie wroga instytucje Narodu Polskiego.

Eunuchy na pewno znajda sobie lepsza posade jako straznicy haremów, lub zydowskie placzki na ich pogrzebach w Izraelu.

A moze jakis PRL’owski, niby cos w rodzaju nieropoznanego, pozujacego na „Polaka”., majacy sie za wielkego gieroja, razem ze swymi kolezkami, moze wprowadzi w „bojowy” czyn, swoje tak „swiatle” inicjatywy, uzdrowienia Panstwa Polskiego.
3 lipiec 2008

... 

  

Archiwum

Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Żydowskim rodzinom "ofiar Holokaustu" należy się jeszcze 175 miliardów dolarów
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
Koszmar Więzień w USA
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawa i wolności w naszej spółdzielczości
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
Długiem Polska stoi
luty 17, 2005
Damian Stefański
fff
sierpień 6, 2005
ff
Na kogo nie głosować podczas zbliżających się wyborów
wrzesień 24, 2005
Artur Łoboda
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
Wojsko można użyć bez stanu nadzwyczajnego
październik 22, 2004
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
Tryptyk
luty 16, 2009
...
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media