|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
więcej -> |
|
Front białoruski
|
|

Państwo polskie nie ukrywa, że jednym ze strategicznych celów naszej polityki wschodniej jest obalenie satrapii Łukaszenki. Jednak miłość do demokracji i wolności słowa to pretekst. Chodzi o odsunięcie wpływów rosyjskich spod Białegostoku, czyli dzisiejszej granicy polsko-białoruskiej.
Mińsk twierdzi, że Warszawa za amerykańskie pieniądze finansuje tamtejszą opozycję. Robi to pod pretekstem szkoleń na temat samorządów lokalnych, wspierania wiernych Andżelice Borys działaczy Związku Polaków na Białorusi, edukacji wydawców i dziennikarzy prasy lokalnej, itp.
Wiarę Łukaszenki w spiski wzmacniają doświadczenia kijowskiej „pomarańczowej rewolucji", gruzińskiej „rewolucji róż", która obaliła starego lisa Szewardnadze, czy smutny koniec kirgiskiego prezydenta Askara Akajewa, odesłanego w niebyt przez „rewolucję tulipanów".
Satrapa ma rację. Zachód pompuje w demokrację potężne pieniądze. By się o tym przekonać i nie zostać posądzonym, że jest się płatnym sługusem kołchozowego dyktatora, wystarczy sięgnąć po renomowane brytyjskie, niemieckie czy amerykańskie gazety i tygodniki.
I tak 11 listopada 2005 r. na łamach tygodnika „Der Spigel" ukazał się artykuł Renate Flottau pt. „Postrach dyktatorów. Latające rewolucje epoki Internetu". Z detalami opisano w nim, jak to „w tygodniach poprzedzających wybory z kijowskiego lotniska odbierano całe walizki pieniędzy" mające wzmocnić szanse Wiktora Juszczenki. „W sierpniu 2004 r. 320 młodych Ukraińców, za pieniądze amerykańskiej fundacji Freedom House, szkolono w obozie młodzieżowym Eupatoria na Krymie. Uczestnicy otrzymali broszury do rozkolportowania - w sumie 40 mln zadrukowanych kartek. Zlecono im zwerbowanie 35 tysięcy osób, które we właściwym momencie pomaszerują na Kijów, by przeforsować zmianę władzy" - pisała Flottau. Dalej było o zakupie ponad tysiąca namiotów, kuchniach polowych, scenie rockowej i laserach rozstawionych na Majdanie Wolności.
Jonathan Steele, 26 listopada 2004 r., na łamach dziennika „The Guardian", w tekście pt. „Ukraine’s postmodern coup d’etat" opisał, jak amerykańscy doradcy kierują i finansują operację „Juszczenko". Jego zdaniem podobnie czynili w byłej Jugosławii, z pieniędzy pochodzących nie tylko z amerykańskiego Departamentu Stanu, lecz również od miliardera George’a Sorosa, który ma własne interesy na terenie Ukrainy i w byłym Związku Radzieckim. Steele rozwinął swe tezy w opublikowanym na łamach „The Nation" tekście pt. „Ukraine’s Untold Story".
Trzeba pamiętać, że Zachód nigdy nie miał złudzeń, co do charakteru „demokratycznych" przemian w Kijowie. Wielu analityków to, co w Polsce nazywano „rewolucją" postrzegało jako starcie dwóch grup skorumpowanych do cna oligarchów, rozkradających na przemian kraj. Sponsoring Juszczenki niezwykle ostrej krytyce poddał w Stanach jeden z czołowych amerykańskich konserwatystów Patrick J. Buchanan. W „What Are We Up To - In Ukraine?" pytał: „Czy aby nie jesteśmy hipokrytami globalnej demokracji?".
Jeszcze dalej posunął się na łamach „The Spectator" John Laughland, opisując w listopadzie 2004 r. „pomarańczową rewolucję" jako „zachodnią agresję na Ukrainę"! Panowie Steele, Buchanan i Laughland swą publicystyką zasłużyli na miano „sługusów Berii" i „czcicieli Stalina". Szkoda tylko, że, według Ukraińskiego Centrum Badań Polityczno-Ekonomicznych, większość pro-Juszczenkowskich ukraińskich pozarządowych organizacji, w swych sprawozdaniach rocznych ujawniła, iż zagraniczni sponsorzy stanowią 60 procent donatorów. Były to między innymi „Freedom House" (USA) - 22,7 proc., „Poland-America-Ukraine Cooperation Initiative" - 22,7 proc., USAID - 22,7 proc., „National Endowment for Democracy" (USA) - 18,2 proc., The World Bank -13,6 proc. (całkowita suma przekracza 100 proc. z uwagi na to, że respondenci często wymieniali wielu sponsorów - uwaga autora).
Polscy eksperci od demokracji na Wschodzie nie ukrywają, że powtórka tego, co stało się na kijowskim Majdanie jest w dobrze pojętym interesie naszego kraju. A pracują nad tym od dawna. I tak 14 listopada 2002 r. w Waszyngtonie zorganizowano konferencję pn.: „Oś zła: Białoruś - brakujące ogniwo", w której wzięli udział przywódcy białoruskiej opozycji, międzynarodowi eksperci i wysocy funkcjonariusze administracji Busha. Jej przesłanie najdobitniej wyraził były wiceminister spraw zagranicznych w rządzie Buzka, obecny minister obrony, Radek Sikorski: „Prezydencie Łukaszenko, uważaj - jeśli z Bagdadu zostanie wykopany twój kumpel Saddam, znajdziemy dowody na twoje konszachty z nim".
Jan Maksymiuk, analityk z Radia Wolna Europa, i Rafał Sadowski z Ośrodka Studiów Wschodnich w Warszawie opowiedzieli zebranym, jak to Białoruś „prawdopodobnie" sprzedała Irakowi supernowoczesny system przeciwlotniczy S-300. Słysząc to wpływowy senator, John McCain, uznał, że miński kołchoz stanowi „zagrożenie dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych" i trzeba z nim skończyć. A supernowoczesnego białoruskiego systemu przeciwlotniczego S-300 Amerykanie szukają w Iraku do dziś.
W tym czasie wspierające demokratów polskie fundacje organizowały szkolenia i seminaria dla ukraińskich i białoruskich działaczy. Przykładowo już w dniach 22 - 25 marca 2001 r. poznańska Fundacja Edukacji Europejskiej im. Stefana Okrzei, dzięki wsparciu holenderskiej Fundacji im. Alfreda Mozera, zorganizowała w Wyszkowie szkolenie dla Białorusinów. Kolejne odbyły się w Węgrowie, Brześciu i Jastrzębiej Górze. Reklamowano je tak: „referenci z Serbii, a pieniądze z Amsterdamu". Koordynatorami programu byli prezes Fundacji Piotr Siła-Nowicki i odpowiedzialna za kontakty międzynarodowe Katarzyna Matuszewska.
Promocją najlepszego z systemów, wcześniej na Ukrainie, teraz na Białorusi, a nawet w Azerbejdżanie, zajmują się dziesiątki tzw. organizacji pozarządowych. Do najpoważniejszych należy kierowana przez byłego ambasadora RP w Waszyngtonie, Jerzego Ko?mińskiego, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, która finansuje obejmujący swym zasięgiem satrapię Łukaszenki program „Przemiany w Regionie - RITA". Administruje nim fundacja „Edukacja dla Demokracji". W latach 2001 - 2003 r. realizowała ona 282 programy. Z czego na 69 projektów białoruskich wydano ponad 2 mln zł. Były to głownie stypendia, szkolenia, spotkania dziennikarzy, działaczy samorządowych i studentów.
W Warszawie działa finansowane przez Amerykanów stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne. W latach 2001 - 2003 otrzymało ono na „wspieranie demokracji" około miliona dolarów. Tylko przy okazji wyborów na Białorusi, w 2001 r. Charles Stewart Mott Foundation przekazało Centrum 200 tys. USD, a Open Society Institute - Paris - 52.968 USD.
Pracami studyjnymi nad świetlaną przyszłością mińskiej satrapii po obaleniu dyktatora kilka lat temu zajęła się Fundacja im. Stefana Batorego. Program sfinansował National Endowment for Democracy - amerykańska fundacja sponsorowana przez rząd USA.
Czy ktoś w Polsce słyszał o agencji public relations „Rock Creek Creative" z Maryland? Kilka tygodni po zwycięstwie Juszczenki przyznała się ona do czynnego wspierania jego kandydatury w wyborach. To jej pracownicy wymyślili słynny pomarańczowy kolor.
A może ktoś wie, kim są Robert Helvey i Gene Sharp? Pierwszy to emerytowany pułkownik US Army, prezydent Albert Einstein Institution Inc. w Bostonie, którego specjalizacją jest, jak sam przyznaje, „promoting nonviolent political reforms among pro-democracy movements", czyli „promocja reform politycznych bez przemocy". W obszarze jego zainteresowań pozostaje oczywiście Białoruś. A Gene Sharp nazywany jest „Clausewitzem działań bez użycia siły". Opracował on teoretyczne zasady, którymi kierować się mają współcześni rewolucjoniści.
Znając poglądy obu panów łatwo przewidzieć pożądany przez promotorów demokracji scenariusz wydarzeń na Białorusi.
Marcowe wybory prezydenckie wygrywa Łukaszenko. Opozycja twierdzi, że zostały one sfałszowane, powołuje się na niezależnych obserwatorów i zaczyna demonstrować w centrum Mińska. Błyskawicznie wyrasta tam miasteczko namiotów i scena, na której występują zespoły rockowe. Polskie media szaleją przedstawiając wydarzenia na wzór obalenia Muru Berlińskiego.
Do stolicy kraju ciągną młodzi ludzie ze śpiworami, plecakami, flagami itp. Włączają się zachodnie stacje telewizyjne relacjonując wydarzenia na okrągło. Nie zabraknie pogłosek, że gdzieś zginęli ludzie zamordowani przez siepaczy białoruskiego KGB, a na stronę opozycji przeszły oddziały wojska i milicji, itp. W tym etapie wojny bronią będzie Internet, telefony komórkowe, nadające przez satelity stacje telewizyjne i radiowe.
Jeśli demonstranci utrzymają się odpowiednio długo na placu - mogą wygrać. Jeśli zaś Łukaszenko błyskawicznie ich rozpędzi - jak to zrobił jesienią ubiegłego roku satrapa Azerbejdżanu Ilham Alijew - społeczność międzynarodowa umyje ręce, cofnie się i poczeka na następną okazję, by pozbyć się „ostatniego dyktatora Europy".
|
|
14 marzec 2006
|
|
Marek Czarkowski
|
|
|
|
Plan głodu
lipiec 21, 2008
David Icke
|
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nierządy rządu, czyli poszeptywania szatana
lipiec 3, 2007
Marek Olżyński
|
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pacjent też człowiekiem;
12 pazdziernika pikieta przed Pałacem Prezydenta RP
październik 3, 2006
Adam Sandauer
|
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
|
Masoni nie wybrali Belki
listopad 25, 2005
|
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
|
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poland "Publically Attacked and Humiliated"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przewodnicząca organizacji zrzeszającej ofiary 9-11 zwolniona po ujawnieniu jej kłamliwych zeznań
październik 7, 2007
BIBULA
|
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
|
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
|
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
|
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
|
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Agitacja na rzecz tarczy w Radiu Maryja i TV Trwam
styczeń 30, 2007
Gracjan Cimek, www.pnlp.org.pl
|
więcej -> |
|