|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
więcej -> |
|
Bezpiecznie byc generalem
|
|
Generalicja Saddama Armii Republikańskiej dostała wizy do USA!!
Maher Sufyan, Dowódca Republikańskiej armii Saddama podpisał porozumienie z Amerykańskimi siłami zbrojnymi o poddaniu, po podpisaniu cała czapa Saddama odleciała helikopterem Amerykańskim Apache do nieujawnionego bezpiecznego portu. Pewnie dostaną wizę Amerykańską.
Po Angielsku
Republican Guard commander cut deal with US forces
The mystery of what happened to the Iraqi Republican Guard defending Baghdad appears to have been solved if a report in today's Le Monde is to be believed. The French daily reports that Maher Sufyan, Commander of the Republican Guard reached an agreement with American forces in which he ordered his forces to surrender in exchange for his transfer via an American Apache helicopter to an undisclosed safe haven. Quoting anonymous sources, Le Monde’s correspondent in Baghdad said that Sufyan ordered all Republican Guard forces to lay down their arms and go home. Shortly thereafter an Apache helicopter escorted Sufyan from the Al Rashid camp, east of Baghdad, to an unknown location. Maher Sufyan is not included on the infamous “deck of cards” created by US defence officials to highlight the most wanted individuals from the Saddam Hussein government. Iraq’s popular Information Minister, Mohammed Saeed Al Sahaf, Naji Sabri, Iraq’s Foreign Minister and Oumid Medhat Mubarak, the minister of health are also not included on the list.
Rodziny Wyborców
Zapytam się kiedy żydzi z Polski tak prześladowani przez Polaków, wyjadą do USA i Izraela, czytając prasę w USA nie można nie złapać się za głowę o prześladowaniach żydów w Polsce.
Pogadanka o Saddamie
1980 USA posadowiła Saddama nie więżącego w Mahometa na tronie Irackim, Saddam wymordował wszystkich politycznych oponentów tak Jak władze żydowskie w Polsce po 1945r, 300tyś Polskiego kwiatu politycznego, USA w obu tych przypadkach pozwoliła na takie działania, Saddam użył broni chemicznej w wojnie z Iranem produkowanej w USA.
Podwójna moralność Uwaga!!!!
Kto jest przestępcą, Saddam, bo zabijał tysiące ludzi, USA które brały udział w tej procedurze, wojna w Iraku według prawa międzynarodowego jest nie legalna, a więc USA, rząd w Polsce, są przestępcami.
Dlatego kierując się moralnością USA i Rządu w Polsce nie widzę przestępstwa dawać wizy uchod?cą Politycznym z kraju atakowanego nie legalnie.
Geszeft wykryto Uwaga na geszefciarzy. Na pewno Saddam nie dostanie wizy.
Z Poważaniem
Marek Rowicki
|
|
16 kwiecień 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
|
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
|
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
|
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
|
Jak funkcjonują największe gangi (1)
Dla kogo pracuje Marek Belka?
luty 25, 2005
nz
|
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
|
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
|
Lekarze po alkoholu
grudzień 3, 2005
Adam Sandauer
|
Amerykańska Krajowa Fundacja Naukowa finansuje projekty inwigilacji obywateli
czerwiec 23, 2007
BIBULA
|
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
|
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
|
Hydraulik wita w Krakowie
marzec 24, 2006
|
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
|
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
|
RECENZJA KSIAZKI W.BOJARSKIEGO pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI”
Problemy i wyzwania XXI wieku
kwiecień 3, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
O NADZIEI, czyli PORAŻKI MOGˇ BYĆ NASZYMI SUKCESAMI
lipiec 25, 2008
Marek Jastrząb
|
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
więcej -> |
|