ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
więcej ->

 
 

SDP nagle przypomniało sobie o moralności


Fakty ujawnione przy tzw. aferze Rywina są przejawem głębokich, destrukcyjnych procesów toczących życie publiczne w Polsce, w tym rynek mediów - uważa Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.

Organizacja apeluje do dziennikarzy, aby ujawniali i zwalczali wszelkie próby zawłaszczania mediów przez grupy polityczno- biznesowe. "W przeciwnym przypadku przestaniemy bowiem być dziennikarzami, a staniemy się najemnymi wyrobnikami środków masowego przekazu" - ostrzega SDP w oświadczeniu przekazanym w poniedziałek.

Największe obawy Stowarzyszenia budzą "symptomy wskazujące na to, że na polskim rynku medialnym dokonywany jest podział interesów przez grupy nieformalne". Według SDP, wpływ na media staje się elementem przetargów i walki pomiędzy grupami interesów, podobnie jak władza polityczna i rywalizacja ekonomiczna. "Te działania są tym bardziej niepokojące, że całkowicie wyłączone są spod kontroli opinii publicznej, a także oddziaływania jakichkolwiek przejrzystych mechanizmów - zarówno demokratycznych, jak i czysto rynkowych" - uważają władze Stowarzyszenia.

Przypominają, że dziennikarze zobowiązani są etyką zawodową do bezstronnego i uczciwego opisywania wszelkich przejawów rzeczywistości i nie mogą nie sprzeciwiać się "sytuacji, która zagraża poważnymi utrudnieniami" w wykonywaniu ich zawodu.

"Walka i przetargi toczą nie tylko o rynki prasowe i telewizyjne, ale i o sprawowanie `rządu dusz`, które funkcjonujące w polityce i w biznesie koterie także zamierzają dzielić między siebie. To zaś oznacza poważne zagrożenie dla wolności prasy" - czytamy w oświadczeniu SDP.

Jego członkowie obawiają się także o przyszłość TVP, która - ich zdaniem - od 12 lat jest traktowana jak "tort do podziału, o którego kawałki trwa nieustanna rywalizacja". "Po raz kolejny ostrzegamy przed próbami zawłaszczenia tego medium tak istotnego dla funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego" - napisały władze Stowarzyszenia.
3 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

"Orange Alarm"
grudzień 31, 2004
Marek Głogoczowski
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Dwa proste pytania
luty 20, 2003
Kto powinien wypłacić odszkodowanie Walentynowicz i innym pokrzywdzonym?
marzec 1, 2005
Leszek Skonka
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
Do baranow ktorzy nie wierza w PiS
kwiecień 13, 2006
Marcin
Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska - ukraiński akt pojednania
maj 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
Wybór bieżącej prasy izraelskiej
luty 18, 2007
tłumacz
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Czwarta władza
SOBCZAK i SZPAK

styczeń 6, 2004
http://angora.pl
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media