ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
więcej ->

 
 

Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2007/07/19/wnazi219.xml

Prof. Horst Möller, jeden z najbardziej znanych niemieckich historyków opowiada się za zniesieniem obowiązującego w Niemczech zakazu rozprowadzania książki Adolfa Hitlera 'Mein Kampf'.
Praktyczny zakaz, wprowadzony początkowo w 1945 roku przez land Bawarii, który jako właściciel praw autorskich nie dopuszczał do reprintów książki, przyjęty został na terenie całych Niemiec w ramach szerszego prawa chroniącego ofiary III Rzeszy. Möller sugeruje, iż wygaśnięcie w 2015 roku praw autorskich Copyright, powinno być etapem, który zezwoli na naukowe wydanie 'Mein Kampf', opatrzone odpowiednim komentarzem.

"Akademickie wydanie powinno być przełomem w [kontynuowaniu] tego specyficznego mitu, który wytworzył się wokół 'Mein Kampf'." - mówi prof. Möller.

Pomysł zezwolenia na druk 'Mein Kampf' został ostro skrytykowany przez żydowskie grupy w Niemczech. Wolfgang Benz, szef berlińskiego centrum badań and antysemityzmem Zentrum fßr Antisemitismusforschung - ZfA, ocenia go jako "absurdalny", a Salomon Korn z Niemieckiej Rady Żydów twierdzi, że byłoby to "znieważeniem tych co przeżyli Holocaust".


Książka 'Mein Kampf' dostępna jest w swobodnej sprzedaży w wielu krajach świata, a w Stanach Zjednoczonych można ją znale?ć w każdej księgarni i na półkach nawet najmniejszych bibliotek publicznych. Jakoś nikomu nie służy za wzór do naśladownia.
Zakazywanie w 60 lat po wojnie tej literacko beznadziejnej książki, a merytorycznie równie chorej jak tysiące innych szeroko dostępnych książek, wydaje się dziś służyć jedynie dwóm celom: 1) pielęgnowaniu mitu nazistowskiego - przydatnego niektórym grupom dla celów politycznych, i 2) kontynuowaniu tak przydatnej grupom żydowskim otoczki "antysemityzmu", bowiem "antysemityzm" pozostaje dziś często jedynym skutecznym klejem trzymającym grupy żydowskie razem ze sobą, jest niezawodnym spoiwem - obok 'religii Holokaustu' - scalającym diasporę żydowską.
25 lipiec 2007

BIBULA 

  

Archiwum

Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
Kraków żegna Papieża Jana Pawła II
kwiecień 7, 2005
Wywiad z H.W. Rosenthalem z 1976 r. opublikowany przez C.H. Weismana w 1992r.
kwiecień 29, 2006
Tlum: ( Leszkowski ,2006)
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
Karuzela stanowisk
wrzesień 6, 2003
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
"Prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, nie złamali prawa"
lipiec 16, 2002
PAP
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
Któraż to Dalila obcięła Samsonowi brodę pozbawiając go mocy?
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media