ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
więcej ->

 
 

Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?


Oglądałem dyskusję w Kongresie 17go listopada 2005, nad wnioskiem żeby natychmiast ewakuować wojska amerykańskie z Iraku. Wniosek ten był parlamentarną prowokacją neokonserwatystów-sjonistów mjącą na celu jaknajdłuższe przedłużanie okupacji Iraku z czego korzysta głównie Izrael jak i Osama bin Laden. Było rzeczą pewną że wniosek natychmiastowej ewakuacji będzie odrzucony przez kongress. Tak się też stało. Całe to zdarzenie stanowiło kontr-atak przeciwko wystąpieniu kongressmana John’a Murtha, w którym kongressman ten nawołuje do ewakuacji Iraku przez wojska amerykańskie na przestrzeni sześciu miesięcy. Uważa on że wojna w Iraku jest zupełnie inna niż było zapowiadane przez rząd Bush’a, którego strategia jest błędna i oparta na mrzonkach.

Według John’a Murtha wiekszość Amerykanów zaczyna sobie z tego zdawać sprawę. Teraz jest czas na radykalne zmiany.Wojsko cierpi i przyszłość USA stoi wobec rosnącego ryzyka dalszych niepowodzeń. Nie można kontynuować obecnej pacyfikacji, która ani nie jest w interesie USA, ani w interesie Irakijczyków, ani w interesie całego regionu Zastoki Perskiej. Generałowie amerykańscy stwierdzają że „obecność wojsk okupacyjnych jest głównym powodem ruchu oporu w Iraku.” Preteksty dla inwazji Iraku już dawno zostały skompromitowane (‘discredited’).

Od początku wojny kongressman John Murtha odwiedza rannych żołnierzy w szpitalach wojskowych, z których tysiące zą kalekami, zgorzkniałymi świadomością niekończącej się wojny, bez możliwości osiągnięcia pokoju; wielu z nich wysłanych do Iraku drugi lub trzeci raz, jest zdala od domów ich, niszczonych przez huragany. Zagrożenie terroryzmem istnieje, ale istnieją też inne zagrożenia. Astronomiczne koszty wojska i służby zdrowia, zmuszają do ostrożności żeby utrzymać dominację świata przez USA. Kolosalny deficyt budżetowy USA będzie trwać następne dziesiątki lat, podczas gdy Bush zmniejsza podatki dla miliarderów, a ciężar wojny ponoszą żołnierze i ich rodziny.

Po dwu i pół rocznej wojnie walki są coraz cięższe. Już poległo 2079 zołnierzy, 15,500 poniosło ciężkie rany, a około 50,000 będzie wymagać długiego leczenia. Największe straty poniosła ludność Iraku. Produkcja elektryczności i ropy naftowej jest dziś niższa niż przed najazdem na Irak. Rekonstrukcja zniszczeń wojennych słabo postępuje. Bezrobocie sięga ponad 60%. Brak pitnej wody. Ataki ruchu oporu dramatycznie wzrosły ze 150 do 700 na tydzień w przeciągu ostatniego roku. Od skandalu stosowania tortur przez wojsko USA w więzieniu Abu Gharib amerykańskie, straty w ludziach podwoiły się przy jednoczesnym wzroscie terroryzmu na świecie.

Kogressman Murtha od roku mówi że militarne rozwiązanie sprawy Iraku nie jest możliwe, bez oddania go w ręce Irakijczyków. Uważa on że obecność wojsk okupacyjnych tylko przeszkadza w ośiąganiu postępu i pokoju w Iraku. Okupacyjne wojska USA są głównym wrogiem ruchu oporu, który jednoczy się przeciwko nim. 80% Irakijczyków chce ewakuacji okupacyjnych wojsk USA, Brytanii i innych, a 45% uważa że ataki na wojska okupacyjne są słuszne. Trzeba zostawić Irak Irakijczykom. Murtha uważa, że przed wyborami 15 grudnia w Iraku, powinnien być ogłoszony plan ewakuacji wojsk okupacyjnych żeby Irakijczycy mogli uwierzyć, że Irak jest krajem wolnym – wolnym od amerykańskiej okupacji i pacyfikacji. Natomiast dyplomacja USA powinna działać na korzyść bezpieczeństwa i ustabilizowania Iraku.

Postawienie wniosku natychmiastowej ewakuacji było odpowiedzią neokonserwatystów-sjonistów na powyżj opisany wniosek kongressmana John’a Murtha. Wśród głośnych wystąpień krytków planu kongressmana Murtha było wystąpienie jedna kongressmanki, która użyła typowego zabiegu. Miamowicie obrzuciła on kongerssmana Murtha stekiem wyzwisk i nazwała go „podłym tchórzem,” poczem natychmiast po wygłoszeniu obelg pod jego adresem, poprosiła żeby tych wyzwisk nie włączć do protokułu sesji kongresu.

Bob Kall napisał w OpEdNews.com że jest „tchórzliwą jastrzębicą” kongressmanka, która ubliża zasłużonemu i odznaczonemu w dwu wojnach kongressmanowi John’owi Murtha, weteranowi amerykańskiej piechoty morskiej, za to że ma on odwagę wystąpić i przyznać że inwazja i pacyfikacja Iraku jest błędem.

Wyżej opisany prowokacyjny zabieg w kongresie w Waszyngtonie, przypomina mi podobne zabiegi w Polsce, przeciwko radiu katolickiemu, prowadzącemu audycje otwarte na wypowiedzi telefoniczne. Wtedy dostawały się na fale eteru prowokacyjne wypowiedzi, zaraz skwapliwie cytowane przez takie pisma jak Gazeta Wyborcza, żeby oskarżać katolickie radio o to że szerzy nienawiść etc.

Komedia stawiania wniosku natychmiastowej ewakuacji była typowym sposobem na to żeby „spławić” wystąpienie kongressmana John’a Murtha za pomocą parlamentarnej prowokacji neokonserwatystów-sjonistów, którym zależy na jaknajdłuższym przedłużaniu okupacji Iraku, z czego korzysta głównie Izrael, jak i Osama bin Laden.

www.pogonowski.com
23 listopad 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Israel shocked by image of soldiers forcing violinist to play at roadblock
grudzień 2, 2004
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
Fiasko Demokracji Fasadowej w Iraku
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media