|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
|
|

Trywialnym wydaje się przypomnienie losu przymusowych robotników III Rzeszy którzy dziś po raz kolejni zostali oszukani przy wypłacie „humanitarnych” rzekomo odszkodowań.
Tymczasem wśród „przymusowych robotników” byli i tacy, którzy dobrowolnie zgodzili się na wyjazd ratując się w ten sposób od śmierci głodowej na terenie okupowanej Polski.
Współczesność :
Aby dokonać przewrotu, jaki nastąpił w Polsce po 1989 roku wychowano nowe pokolenie huwbejbinów ( radykalnej młodzieży służącej Mao Tse Tungowi za forpocztę „rewolucji kulturalnej” )
Metodą kija i marchewki wzbudzono w młodzieży nadzieje pracy w krajach Europy Zachodniej.
Przez dziesięć lat karmiono tą ułudą i karmi się nadal ; infantylnych, naiwnych, ale za to „mlodych dynamicznych” rewerersów naszych czasów.
W związku z ostatnimi posunięciami rządu kierowanego przez Leszka Millera uznałem za konieczne powrócić na strony internetowe, na których wyrażałem swoje opinie przez ponad rok, (do wyborów wrześniowych).
Zamieściłem tam miedzy innymi taką wypowiedz :
Od blisko dwóch lat głosiłem w internecie, ze polityka gospodarcza rządu Buzka prowadzi do katastrofy. Z początku mnie wyśmiewano, a pó?niej wyrażano pretensje, ze nie dość wyra?nie artykułowałem swoja opinie. Kiedy zapaść ekonomiczna stała się faktem znale?li się oszuści z nowymi teoriami ekonomicznymi.
Dzisiaj twierdzą, ze jedynym ratunkiem dla nas - jest natychmiastowe wstąpienie do Unii Europejskiej.
Trudno nie wyrazić oburzenia za mamienie młodzieży, której po raz kolejny serwuje się oszustwa o „pracy w krajach Unii Europejskiej”. Dziwi mnie także ze młodzież wykazuje skrajny brak odpowiedzialności i naiwność dawno przekraczającą granice głupoty.
Rok temu Niemcy zaoferowały przyjęcie do pracy informatyków Polskich. Po szumnych ogłoszeniach okazało się ze zaledwie kilkadziesiąt osób spełniło stawiane warunki. Jeżeli w tak strategicznej dziedzinie jak informatyka prace znalazła tak mało grupa osób, to na co liczycie młodzi pseudo-ekonomisci ??? Chcecie być oszukiwani, wasza sprawa!
Musze jednak oświadczyć, ze nieodpowiedzialna polityka obecnego rządu w sprawie integracji z UE ciągnie nasz kraj ku katastrofie. Za głupotę i naiwność wobec kolejnych rządów III RP ponosicie konsekwencje w postaci nędzy , bezrobocia, braku perspektyw życiowych. Dalsza naiwność to samobójstwo. Nie ważcie się w przyszłości mówić, ze nie wiedzieliście ku czemu podążacie, albo ze zostaliście oszukani, bo sami się o to prosicie!
Konwencje międzynarodowe, które Polska ratyfikowała, dotyczące praw człowieka, gwarantują prawo do godnej pracy.
Wszystkie kolejne rządy III RP lekceważyły ten obowiązek.
Obecny rząd - nie mający żadnego programu gospodarczego usiłuje co najwyżej zmniejszyć skutki katastrofy jaka nas czeka.
Jest to jednak stanowczo za mało.
Gdyby SLD miało odwagę ratować Polskę, to już miesiąc temu zlikwidowano by RPP i wprowadzono niezbędne reformy.
Tymczasem opowiada się nam bajki o panice kapitału spekulacyjnego, który wyprowadzając się z Polski spowoduje ogromne perturbacje ekonomiczne.
Wypowiedzi takie świadczące nie tyle o naiwności ekonomicznej obecnego rządu, co o braku jakiegokolwiek planu ratowania gospodarki dyskwalifikują ekonomistów i polityków zasiadających w rządzie.
W żadnej gospodarce nie ma szans na kontrole kapitału spekulacyjnego, jeżeli nie chce się zarżnąć własnego przemysłu. Im wcześniej taki kapitał wyprowadzi się z Polski, tym dla nas lepiej.
Musimy i możemy polegać tylko na sobie.
Ale taka koncepcja nie podobał a się żadnemu z rządów III RP bo wymagała by ciężkiej pracy, a nie złodziejstwa.
Jak daleko posunięto destrukcje polskiego przemysłu świadczy przykład autostrad.
W latach 70. i 80. polskie firmy budowały autostrady w bardzo trudnych warunkach Bliskiego Wschodu, co przynosiło Polsce niezłe zyski.
Dziś, po rozłożeniu polskiej gospodarki, budowę autostrady zleca się Niemieckiej firmie, która rękami polskich robotników buduje autostradę w Polsce.
Ten prosty przykład jest wyznacznikiem celu ku któremu podążały kolejne rządy III RP.
Celu na końcu którego Polacy, będą pracować u zachodnich panów jako robotnicy przymuszeni nędza i głodem do opuszczenia własnego domu i własnych rodzin, a przed wyjazdem sprzedadzą swoją "ojcowiznę".
Dzisiaj widać że SLD trzyma w rękach sidło na społeczeństwo. Dlatego zmuszony jestem poinformować o tym fakcie.
Tym sidłem jest oszustwo znalezienia przez młodzież pracy w krajach UE.
A dlaczego tej pracy nie mogą oczekiwać w Polsce !!!
Tytuł pewnego programu mówi : „wybór należy do ciebie”.
Czy chcesz być przymusowym robotnikiem dwudziestego pierwszego wieku ?
jesień - 2001 rok
|
|
17 październik 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
|
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cwaniacy w sieci
październik 30, 2005
Marek Olżyński
|
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak oszukać PKB?
czerwiec 17, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
|
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
|
I czego sie paniusia....
październik 28, 2006
Gloria z Melbourne
|
Uczcie się obcych kultur
grudzień 20, 2006
Artur Łoboda
|
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
|
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
|
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|