|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
więcej -> |
|
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
|
|
Patrick Buchanan, byly kandydat na prezydenta USA, opublikowal artykul pod tytulem: "Zderzenie Swiatopogladow w Glowie Bush'a" ("When Bush- worlds Collide"), 28go lutego, 2006. Pierwszy z tych dwu swiatopogladow dotyczy "Swiata Davos ," globalistyczna i utopijna wizja wolnego rynku, poprzez granice , nieuchronnie wchodzi w swiat wspolzaleznosci, w ktorym to swiecie deficyt handlowy nie ma encaenia, gdzie towary sa produkowane , poniewaz dlugi i produkcja sa objete globalna gospodarka.
"Swiat Neokon'ow" (neokonserwatystow -sjonistow) ukazal sie w USA, 11go wrzesnia, 2001 jak "Swiat dobra wlaczacego przeciwko zlu", w ktorym "islamo-faszyzm" grozi Ameryce, panstwa w "Osi Zla" stale staraja sie budowac bomby atomowe, zeby je dostarczyc do Alkaidy, zeby ona zaatakowala nimi USA. To jest swiat, w ktorym widmo grzyba wybuchu nuklearnego zagraza miastom Ameryki, a prezydent w stanie wojny potrzebuje silnego nadzoru w formie "Patriot Act" i kaze podsluchiwac rozmowy telefoniczne z zagranica i czytac e-maile , zeby chronic Amerykanow przed bombami noszonymi w butach przez terrorystow w kolejce podziemnej, lub przesylajacych bomby poczta. Wielokrotnie Bush powtarza ze Amerykanie musza zaopatrywac sie rolki tasm przylepca na szyby zeby uszczelniac domu przed biologicznymi i chemicznymi atakami. Alarmy zagrozenia sa wielo- kolorowe w celu kalibrowania pseudo terroru w USA, zyjacego pod permanentnym zagrozeniem na nastepne 70 lat "wojny przeciwko terrorowi" az przyjdzie "koniec tyranni na ziemi. " Dopiero wtedy Ameryka bedzie bezpieczna.
Trudnosc Bush'a na tym polega, ze obydwa jego swiatopoglady nie maja wiele wspolnego z rzeczywistoscia. Obydwa pochodza z wyobrazni intelektualistow, ktorzy uzywaja Bush'a do swoich celow. Co gorsze , te dwa swiatopoglady koliduja ze soba , zwlaszcza na granicy USA z Meksykiem, gdzie masowo Meksykanie staraja sie uciec od biedy i zarobic na utrzymanie rodziny . Natomiast "Swiat Davos" nie jest wrazliwy na zarzadzanie portami Ameryki przez Arabow z Dubai w ramach gospodarki globalnej. Tymczasem Amerykanie karmieni przez media obrazami ze "Swiata Neokonow, " ktorych napuszczono na wiare w zagrozenie bombami nuklearnymi, uwazaja sam pomysl oddania Arabom z Dubai kontrole portow USA pochodzi z domu wariatow.
"Tylko Amerykanie moga kontrolowac i strzec porty USA" widnieje na stronach tytulowych prowincjonalnych gazet. Napuszczeni przez "Neo-konow" partioci "uwedzeni" w propagandzie budowniczych "wielkiego Izraela," teraz podejrzewaja, ze, zamiast bronic ich bezpieczenstwa, Bush "fiola dostal."
Zderzenie "Swiata Davos" ze "Swiatem Neo-kon'ow" powtorzylo sie w czasie wizyty prezydenta Meksyku, Vincente Fox'a , kiedy Bush krytykowal "patriotyczna"milicje obywatelska w Arizonie, ktora pomaga lapac Meksykanow, nielegalnie szukajacych pracy w USA.
Zpowiadana przez Bush'a "permanentna wojna przeciwko terrorowi i przeciwko islamo-faszyzmowi" i koniecznosc reform panstwa nadzoru wymaganego przez "Neo-kon'ow" nasuwa ludziom pytanie: "Dlaczego wojsko USA zajete jest pacyfikacja Iraku, zamiast pilnowac 3000 km. granicy, przez ktora nietyklo, rocznie przechodzi nie legalnie million ludzi, ale ta liczba corocznie powieksza sie?
Jak Bush blaka sie miedzy dwoma przyjetymi przez niego swiatopogladami , jego polityka zagraniczna jest pelna sprzecznosci . Ideologia neokonserwatystow, stworzona przez nawroconych na sjonizm trockistow, jest antyteza mysli zachowawczej, nie zdaje egzaminu dla USA, poniewaz tworcy jej maja na sercu glownie budowe "wielkiego Izraela. " Kiedy Bush nalezal do "Trupiej czaszki i piszczeli" na uniwersytecie w Jale , upijal sie, zamiast uczuc sie logiki , bo byl pewny ze dostanie dostateczne oceny. Teraz brak logiki szkodzi mu a dwaj jego glowni dormancy, Karl Rove i vice-president Dick Chenney sa skompromitowani.
"Free Trade" czyli wolny rynek, dawniej sluzyl Amerykanom, kiedy mogli narzucac innym warunki wymiany handlowej ( terms of trade), jak to czynili, na przyklad, w Ameryce Lacinskiej, ale teraz czasy sie zmieniaja i na "wolnym rynku" lepiej wychodza Chiny niz USA. Tymczasem Bush'owi nie przeszkadza, se podczas jego kadencji jedna szosta stanowisk pracy w produkcji w USA przestala istniec , a place realne Amerykanow maleja, podczas gdy piec i pol miliona Amerykanow spadla ponizej "granicy biedy." Roczny deficyt hand Lowy USA dochodzi 800 miliardow . Deficyt ten pokrywa sprzedaz bonow skarbowych , ktore Azjaci zakupili w wysokosci blisko 10,000 dolarow.
Zmienil sie tez character imigrantow. Dawny "tygiel narodow" pekl i miliony Latinosow przybywajacych masowo, nie amerykanizuje sie, tak jak to czynili Europejczycy . Meksykanie tworza swoje prafie i jest to forma rewanzu Indian, czyli autochtonow Ameryki. Dla "dobra Izraela" Bush stara sie spacyfikowac Irak , i uczynic tam "democracies facedowa," kosztem siemiu miliardow na miesiac Neokonserwatysci powiedzial Bushowi, ze przezywamy "koniec historii i wolno-rynkowa demokracja jest "fala przyszlosci" wszedzie na swiecie. Teraz rzeczywistosc zaczyna Bush'owi zagladac w oczy, kiedy pobozni, a czesto fanatyczni Mazomanie wygrywaja wybory na Bliskim Wschodzie , a Ameryka Lacinska wypedza rzady podlegle miedzynarodowym korporacjom. Rosja wraca do "zamordyzmu ," a Chiny nasladuja polityke mocarstw europejskich w dziewietnastym wieku.
www.pogonowski .com |
|
1 marzec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
|
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
|
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
|
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
|
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
|
Czyżby Początek Buntu w Ameryce?
listopad 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
|
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
|
Magia cyfr
luty 16, 2004
|
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
|
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
|
Myśląc Ojczyzna
sierpień 16, 2003
prof. dr hab. Piotr Jaroszyński
|
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wewnętrzni okupanci albo piąta liga
czerwiec 18, 2005
Artur Łoboda
|
Skansen z ludzkiego życia
grudzień 29, 2003
Dziennik Polski
|
Nie dla "tarczy antyrakietowej" w Polsce - Ogólnokrajowa demonstracja antywojenna
marzec 1, 2007
J. Duranowski
|
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
|
więcej -> |
|