|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
więcej -> |
|
Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
|
|

Do niedawna Alkaida (Al-Qeada) dzialala glównie jako osrodek mysli politycznej w swiecie islamu do pobudzania do walki „dzychadzistów" czyli bojowników „wojny swietej" przeciwko kolonialnym zakusom Zachodu. Obecnie, ruchy oporu w Afganistanie i w Iraku daja Alkaidzie silna podstawe do tworzenia szerokiego frontu przeciwko osi USA-Izrael na Bliskim Wschodzie.
Neokonserwatywny rzad Bush'a twierdzi, ze Irak stanie sie grozna dla USA i Izraela baza terrorystów, jezeli nastapi ewakuacja wojsk amerykanskich, wobec obecnego fiaska. W rzeczywistosci pacyfikacja Iraku jest skierowana glównie przeciwko oporowi sunnitów i daje okazje szyitom, tak w wojsku jak i w policji, masowo mordowac sunnitów. Jednoczesnie, pacyfikacja Iraku przez USA zwiekszyla mozliwosci Alkaidy.
W roku 2006 okupacja amerykanska rozpetala wojne domowa w Iraku i coraz grozniejszy staje sie otwarty konflikt miedzy szyitami i sunitami na calym Bliskim Wschodzie. Rzady sunnitów w Arabii Saudyjskiej, Egipcie i Jordanii obawiaja sie buntów mniejszosci szyickiej na swoim terenie, jak tez wzrostu wplywów Iranu.
Tymczasem rzad Bush'a zwalcza opór sunnitów a jednoczesnie ogólnikowo mówi, ze przegrana w Iraku automatycznie oznacza przyzwolenie na walke terrorystów na terenie USA. Pacyfikacja tak sunnitów jak i ruchu oporu szyitów, nie udala sie, ale Waszyngton dotad jasno nie mówi jaki obecnie ma cel w Iraku.
W latach 2004-5 propaganda neokoserwtysów mówila Amerykanom, ze wojska USA pomagaja rzadowi demokratycznemu, walczyc przeciwko silom wrogów wolnosci i demokracji. Propaganda ta ukrywala rzeczywistosc walki o wladze szyitów przeciwko sunnitom, oraz akty odwetu szyitów na sunnitach za ucisk pod wladza Saddam'a Hussein'a. Co gorsze wyglada na to, ze Bush wierzy tej propagandzie i jego rzad nie zwacal uwagi na okrucienstwa popelniane na sunnitach w 2005 roku.
Nawet byly marionetkowy premier Iyad Allawi, przezywany „Saddam'em bez wasów," powiedzial w lecie 2005, ze wladzom okupacyjnym „brak rozeznania w sytuacji i brak konsekwentnego postepowania." Naturalnie dla dobra Izraela, rzadzonego przez radykalów, im wiekszy i dluzej trwajacy chaos w Iraku, tym lepiej.
Opór sunnitów dziala mimo poparcia USA dla szyitów, tak ze ambasador amertkanski Zalmay Khalilzad doszedl do wniosku, ze konieczny jest kompromis z sunnitami, raczej niz dalsza walka przciwko nim. Radykalni neokonserwatysci dzialajacy na rzecz kompleksu wojskowo-przmyslowo-sjonistycznego tacy jak wice prezydent Dich Chenney i byly minister obrony Donald Rumsveld, stali po strone szyitów i twierdzili, ze sunnici poprostu chca odzyskac wladze i nie chca demokracji. Ta opinia jest podstawa „Strategii Zwyciestwa w Iraku" ogloszonej 30go listopada, 2005.
Juz w styczniu 2006 USA strategie te zmienilo i zaczeto rokowania z sunnitami o integracje ich milicji z wojskiem i mówiono o nich, ze oni klóca sie z Alkaida i sa nacjonalistami, którzy bronia swoich interesów narodowych, w przeciwienstwie do szytów popieranych i zbrojonych przez Iran. Rokowania te spelzly na niczym z chwila kiedy sunnici zazadali planu szybkiej ewakuacji USA z Iraku i kiedy zaczeto przyrównywac okupacja Iraku do amerykanskiej okupacji Filipin, która trwala 60 lat.
Wojna domowa w Iraku zaostrza sie, mimo powiekszenia sil okupacyjnych w Bagdadzie o 15,000 wojsk USA, których dzialania glównie skierowane sa przeciwko sunnitom. Podobnie bedzie kiedy dalsze tysiace wojsk USA beda wyslane do Iraku. Dzieki takiej polityce Alkaida rosnie w sily w Iraku a jej przeciwnikiem jest nadal ruch oporu sunnitów, którzy chca przedewszystkim pozbyc sie okupacji USA. Tymczasem poparcie Waszyngtonu dla szyitów jest korzystniejsze politycznie dla Iranu, niz dla USA.
W tej sytuacji Alkaida w Iraku przetwarza sie z osrodka ideologicznego w organizacja bojowa i opinie oglaszane w prasie w Azji twierdza, ze egzekucja Saddam'a Hussein'a bedzie jednoczyc Irakijczyków, tak jak Talibani jednocza Afganów. Alkaida ma nadzieje uzyc swojej pozycji w Afganistanie i w Iraku w jednoczeniu wszystkich pokrewnych ideologicznie muzulmanów w Pakistanie, Arabii Saudyjskiej i w Turcji wedlug wypiwiedzi Abu Omar'a al-Baghdadi w Iraku, Mullah Omar w Afganistanie i Dr. Ayman al-Zawahrii zastepca Osamy bin Laden'a.
Coraz bardziej widac jakj USA postrzegane jest teraz nie jako daleki wróg, ale po smierci Saddama Hussein'a, staje sie byc glównym przedmiotem nienawisci radykalnych muzulmanów. Narazie glównym celem Alkaidy jest zwyciestwo na polu bitwy w Afganistanie i w Iraku. Tak wiec egzekucja Saddam'a Hussein'a, za zbrodnie popelnione przed jego bliska wsólpraca z USA (po 1982gim roku), pozostaila w cieniu grzechy jego popelnione pózniej przy udziale Amerykanów. Z tego powodu szerzy sie opinia, ze za pomoca egzekucji usunieto niewygodnego swiadka grzechów amerykanskich na Bliskim
Wschodzie.
Konflikt Alkaidy z szyitami iranskimi jest spowodowany aktami terroru Alkaidy, które powoduja smierc niewinnych i przypadkowych ludzi, co gwalci iranska wersje islamu. Pacyfikacja Iraku i Afganistanu jak i egzekucja Saddama Husseina wzmocnily Alkaide. Istnieje duze prawdopodobienstwo ze Alkaida posluzyla jak przyslowiowy „pozyteczny idiota" i byla uzyta jako pretekst do „wojny przeciwko terrorowi" w celu tworzenia histerji zagrozenia i przeksztalcania USA w panstwo policyjne. Niestety egzekucja Saddama Husseina poprawila i ogólnie wzmocnila Alkaide, wczesniej byla popierana przez USA, w walce przeciwko okupacji sowieckiej Afganistanu.
www.pogonowski.com
|
|
6 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
|
Polskę niszczą Żydzi czy rodzime śmiecie?
listopad 24, 2007
PAP
|
Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
"Nie rzucim ziemi skad nasz ród"
lipiec 10, 2006
Tatiana ZALESKA
|
Tylko 21 postępowań karnych wobec polskich maklerów
styczeń 13, 2003
PAP
|
Tryptyk
luty 16, 2009
...
|
Wyzysk proletariatu w Szwajcarii i w Polsce
wrzesień 6, 2005
Mirnal
|
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
|
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
|
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
|
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy
(znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
|
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
|
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
|
Nęcąca...Propozycja.?
grudzień 16, 2008
N.Kuryłło
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 7
marzec 27, 2006
Roman Łukasiak (poprawki M.G.)
|
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
|
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
|
Nazywam sie ARGUMENT
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Nie chcą dopuścić?
lipiec 19, 2004
|
Kontrola rezerw Iraku przez USA za pomocą wojska
lipiec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|