ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

Trzech śmieci

Były prezydent Lech Wałęsa uważa, że dzięki transformacji ustrojowej w 1989 roku Polska wprawdzie uratowała się przed głodem i biedą, ale Polacy też dużo wtedy stracili. Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki i Leszek Balcerowicz uczestniczyli w w debacie publicznej w ramach Gdańskiej Konferencji Ekonomii Społecznej.

Były premier Tadeusz Mazowiecki powiedział, że po przejęciu władzy prawie 20 lat temu trzeba było szybko się zdecydować, czy łatać dziury czy iść w kierunku generalnej przebudowy systemu. Mazowiecki przyznał, że to była ciężka decyzja. Nie przewidzieliśmy, że koszty zmian będą takie wysokie. Za to można nas krytykować - dodał.


Były minister finansów Leszek Balcerowicz podkreślił, że Polska nie powinna się wstydzić tego okresu ekonomicznej transformacji z kraju o socjalistycznej gospodarce planowej do kraju o gospodarce rynkowej w stylu zachodnim. Jego zdaniem błędem były np. liberalne przepisy dotyczące bezrobotnych. 70%. zarejestrowanych w 1989 roku bezrobotnych nie powinno mieć tego statusu.

Wspierałem was, ale w duchu nie godziłem się na to, bo widziałem, jak Polacy biednieli a obcy ludzie zabierali nam najlepsze kąski - powiedział podczas debaty Lech Wałęsa. Coś mnie w środku kłuje, że Polacy za dużo stracili- podkreślił.

Opinię byłego prezydenta dotyczącą kosztów poniesionych przez społeczeństwo podzielał Tadeusz Mazowiecki. Mnie też - panie Lechu - kłuje, zadaję sobie pytanie, czy nie za dużo banków i mediów poszło w obce ręce
Tadeusz MazowieckiMnie też - panie Lechu - kłuje, zadaję sobie pytanie, czy nie za dużo banków i mediów poszło w obce ręce - dodał były premier.

Debata na temat transformacji ustrojowej w Polsce w 1989 roku z udziałem polityków odpowiedzialnych za przemiany była główną częścią odbywającej się w Gdańsku od czwartku Konferencji Ekonomii Społecznej pt. "Ekonomia Solidarności". Przed debatą ponad 400 uczestników spotkania w Gdańsku przyjęło Manifest Ekonomii Społecznej. Dokument zawiera 21 postulatów i nawiązuje do idei "Solidarności".

Obecnie w Unii Europejskiej sektor ekonomii społecznej tworzy prawie milion instytucji dających około 11 milionów miejsc pracy i wytwarzających prawie 10% PKB. W Polsce do tego sektora należy 90 tys. instytucji dających zatrudnienie dla pół miliona osób. W przekonaniu uczestników Gdańskiej Konferencji, ekonomia społeczna jest najlepszą propozycją rozwiązywania problemów społecznych, wsparciem dla m.in. bezrobotnych, niepełnosprawnych, dzieci i osób starszych.

Spotkanie w Gdańsku było trzecim z cyklu. W poprzednich latach konferencje odbyły się w Krakowie i w Warszawie.

Sobota jest ostatnim dniem konferencji w Gdańsku. Swój udział zapowiedział premier Donald Tusk.
28 czerwiec 2008

(ls) 

  

Archiwum

Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
Powrócą pod ojczystą banderę?
lipiec 18, 2006
marduk
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów
styczeń 8, 2006
http://www.kielce.pl/forum/
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
będzie ich w Krakowie 80. Jeden kosztuje 100 tys. zł.
marzec 3, 2005
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Skompromitował Polskę a siebie zeszmacił
maj 12, 2005
dr Leszek Skonka
Za niedopełnienie obowiązków służbowych powinni odpowiadać urzędnicy a nie "państwo" bo to my finansujemy Skarb Państwa
listopad 10, 2005
PAP
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media