ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
więcej ->

 
 

Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy

Ogólnonarodowe Porozumienie "Polska Bogiem Silna"

Oświadczenie

W dniu 16 kwietnia 2003 r. Polska ma podpisać traktat akcesyjny do Unii Europejskiej na warunkach zatwierdzonych w Kopenhadze 13 grudnia 2002 r. W imieniu rządu RP będą go podpisywać przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej: premier Leszek Miller i minister spraw zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz. Tym samym zostanie zamknięty ostatni etap wprowadzania Polski do nie określonej prawnie struktury, zdominowanej przez opcję socjaldemokratyczną.

Co najmniej od trzech lat wiadomo bez wątpienia, że reorganizująca się Unia Europejska ma być superpaństwem bez Boga, urządzonym według zasad laickich. My, Polacy, nie chcemy się wyprzeć ani Boga, ani naszej Ojczyzny.

Tak zwane "negocjacje" w sprawie akcesji Polski do UE przebiegały wyłącznie na płaszczy?nie materialistycznej i otworzyły drogę do pozbawienia Narodu Polskiego jego ojczystej ziemi.

Akcesja Polski do Unii Europejskiej oznacza zatem pośrednio aprobatę pogwałcenia prawa Bożego, na którym opiera się od ponad tysiąca lat nasze życie narodowe.

Unia Europejska odbiera państwu członkowskiemu jego suwerenne prawa moralne, społeczne, gospodarcze, polityczne, a zmusza je do przyjęcia swoich praw, które są zamachem na godność osoby ludzkiej, w tym prawa do zabijania dzieci nienarodzonych, do uśmiercania osób nieuleczalnie chorych i starców, do zawierania związków małżeńskich między osobami tej samej płci, z możliwością adoptowania przez nie dzieci.

Sytuacją bez precedensu w naszych dziejach jest to, że od Polski państwa członkowskie Unii będą mogły wymagać spełnienia nieprzewidywalnych żądań, godzących w fundamentalne zasady naszej wiary i w nasz honor. W razie potrzeby obrony swoich najświętszych wartości Polacy będą odsyłani do instytucji unijnych.

Ogólnonarodowe Porozumienie "Polska Bogiem Silna" - w duchowej łączności z tymi Rodakami, którzy oddali swoje życie za suwerenną Rzeczpospolitą, oraz z tymi, którzy ulegają obecnie poczuciu bezsilności, zarazem zaś z tymi, którzy po nas przyjdą - wyraża stanowczy protest przeciw podpisaniu traktatu akcesyjnego.

W imieniu Ogólnonarodowego Porozumienia
"Polska Bogiem Silna"
przewodnicząca
dr Teresa Bloch
17 kwiecień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
Planowa destrukcja
grudzień 12, 2003
Nasz Dziennik
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
kwiecień 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
Kontynuatorzy z SLD (7)
czerwiec 26, 2003
Paweł Siergiejczyk
Na wschdniej granicy będzie niemiecki żołnierz nas pilnował!
marzec 29, 2003
Jędrzej Bielecki z Brukseli
Kłamstwo od tronu
lipiec 25, 2003
Andrzej Kumor
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"
marzec 8, 2005
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media