ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy! Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2007/06/10/nrace110.xml

Jesteś rasistą, chociaż nawet o tym nie wiesz? Na to pytanie odpowie ci system komputerowy opracowywany przez brytyjską uczelnię London Metropolitan University. Testujący program ma za zadanie wykrycie "wewnętrznego uprzedzenia" rasowego, które, jak twierdzą zwolennicy multikulturalizmu, jest "bagażem przeszłości" i "niewłaściwego wychowania".

Programiści z londyńskiego uniwersytetu twierdzą, że stosując opracowany przez nich test, zdecydowanie trudniej jest oszukać system, tak jak ma to miejsce przy zastosowaniu dotychczasowych testów psychometrycznych. Nowy test polega m.in. na wyświetlaniu różnych obrazków, które osoba testowana musi zakwalifikować do jednej z dwóch grup, jako "pozytywne" bąd? "negatywne". Program używając skomplikowanych algorytmów mierzy czas podejmowania decyzji. Jak twierdzi Mark Parkinson, autor książek na temat testów psychometrycznych: "Jest stwierdzone, że część mózgu odpowiadająca za emocje, reaguje jako pierwsza i na tej podstawie tworzy się teorię sugerującą, że czasami ludzie nie zdają sobie nawet sprawy, iż tkwi w nich głęboko jakieś uprzedzenie."

Testy opracowywane są z myślą o szerokim zastosowaniu przy przyjmowaniu kandydatów do pracy przez instytucje rządowe i wielkie korporacje. Jak mówi Nigel Marrow, wykładowca na londyńskim uniwersytecie i zwolennik systemu: "Test ma za zadanie wykrycie 'ukrytego' rasizmu u osób ubiegających się o pracę. Ma za zadanie odsłonięcie tych skojarzeń, które potencjalnie może mieć kandydat wobec różnych grup etnicznych". Marrow marzy o szybkim zastosowaniu testów: "Mamy nadzieję, że testy będą dostępne w ciągu 12 miesięcy i pozwolą na wykrywanie w delikatny sposób rasistów."

Już dzisiaj jednak w forsowanym na społeczeństwie Wielkiej Brytanii eksperymencie multikulturalizmu, stosuje się podobne procedury. Rząd brytyjski zastosował podobne testy wobec kandydatów na policjantów, odrzucając 5 procent aplikantów. Inne ośrodki naukowe, jak np. amerykański Harvard University opracowują zbliżone systemy.

Przeciwnicy testów nazywają cały projekt "koszmarem Kafkowskim" i wskazują na utratę prywatności i coraz skuteczniejsze tworzenie policyjnego państwa z Policją Myśli (Thought Police) kontrolującej wszystkie aspekty życia, na czele.
13 czerwiec 2007

przysłał Marduk 

  

Archiwum

Społeczna kasza
sierpień 16, 2003
przesłała Elżbieta
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
Zachwianie kredytu i kryzys na giełdach świata
styczeń 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
SOBCZAK i SZPAK. W państwie prawa
luty 19, 2003
http://angora.pl/
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
Stabilne perspektywy wiarygodności polskich banków
grudzień 3, 2002
PAP
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
Bojkot
maj 30, 2004
przeslala Elzbieta
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
sierpień 8, 2002
PAP
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dla dobra Izraela od trockizmu do neokonserwtyzmu
maj 3, 2007
Ico Cyprian Pogonowski
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja. Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media