|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
więcej -> |
|
Apel do prezydenta
|
|
POSŁOWIE NA SEJM
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
ZYGMUNT WRZODAK
MARIAN DASZYK
Warszawa, dnia 12.07.2007 r.
APEL
Do Prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego
My, niżej podpisani Posłowie na Sejm RP przyłączamy się do Apelu Posłów Parlamentu Europejskiego dotyczący przeprosin przez Pana Prezydenta tych Polaków, którzy oddali głos na Pana, w tym szczególnie Ojca Tadeusza Rydzyka i Rodzinę Radia Maryja za odejście od swojego programu wyborczego.
Jak by Pan powiedział i Pańska małżonka podczas kampanii wyborczej, że nie będziecie bronić życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz że jesteście za eutanazją, to Pan nie wszedłby do drugiej tury wyborów prezydenckich, a PiS nie wygrałby wyborów parlamentarnych, bo my byśmy nie głosowali na Pana.
Dopiero, kiedy macie Państwo w pełni władzę, to teraz wychodzi szydło z worka. Czyli nadal można bezkarnie oszukiwać Polaków w kampanii wyborczej i nie ponosić za to żadnych konsekwencji. Jeżeli nawet Ojciec Tadeusz Rydzyk użył słów dosadnych, to nikt inny jak on ma prawo do tego aby przypominać wyborcom, czego Prezydent wraz z małżonką nie chcą realizować z programu wyborczego, pomimo że podczas kampani wyborczej zobowiązali się do takiego a nie innego programu.
Panie Prezydencie, Pan i Pański brat Premier zapowiadaliście zmiany, rozliczenie prywatyzacji, afer, budowę państwa prawa itd. Niestety, ale to wszystko co robicie to tylko prowizorka i amatorszczyzna.
Pan, Panie Prezydencie przypomina swoimi posunięciami prezydenta Kwaśniewskiego, a Pan Premier rządy Buzka.
Polacy Prezydenta zmienili, rząd zmienili, a wszystko jest tak samo. Prezydent Kwaśniewski bezprawnie napadł na Irak, nowy prawicowy Prezydent zamiast wycofać haniebną decyzję Kwaśniewskiego, to bezprawnie przedłuża pobyt polskich wojsk w Iraku, i pan i były Prezydent z tego tytułu macie krew polskiego żołnierza na swoich rękach. Mało tego obecny Prezydent i Premier rozkazali napadać na Afganistan, w imię czego? Wysłaliście polskich żołnierzy na wojnę bez odpowiedniego uzbrojenia.Kogo słuchacie???
Niezrozumiała i pokrętna polityka zagraniczna od razu przypomina styl polityki Kwaśniewskiego. Dlaczego Prezydent negocjuje Traktat Konstytucyjny Unii Europejskiej, i co podpisuje lub co ustala – Polacy, a nawet parlamentarzyści w kraju tego nie wiedzą.
Tak samo, zakamuflowaną i pokrętną politykę w sprawie Traktatu Akcesyjnego w sprawie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej prowadził A. Kwaśniewski. Albo, po co i komu potrzebna w Polsce jest tarcza antyrakietowa, dlaczego rządzący Polską chcą narazić Polskę na bombardowania, w tym jądrowe? Niestety, ale obecnie rządzący i Wasi poprzednicy co widać jak na dłoni macie, tego samego pana, a rządy Wasze są nastawione na odwracanie uwagi opinii publicznej od zasadniczych problemów w naszej Ojczy?nie, chociażby jak zatrzymać deportacje Polaków za chlebem.
Co Wy, na przyszłość szykujecie Polakom – chcecie Konstytucji UE, likwidację złotego, tarczy antyatomowej i wtedy już rzeczywiście będzie po Polsce. Dokańczacie realizacje polityki A. Kwaśniewskiego.
Jak dotychczas nie ma zmian systemowych, takie jak zmiana Konstytucji, w tym preambuły, oraz artykuły 38, 39, 90, 220, 221 i wiele innych, tak by Polska miała wzmocnioną Niepodległość, a Naród żeby był bardziej Suwerenny. Rządzicie od awantury do awantury, po to aby odwracać uwagę od problemów zasadniczych a brak zmian systemowych prowadzi do tego aby skutecznie zrealizować ustalenia z obrad ,,okrągłego stołu” oraz ,,Magdalenki” w których był pan jednym z ważniejszych architektów bratania się z komunistami przestępcami.
Najpierw Unia Demokratyczna pó?niej Unia Wolności zobowiązania z tego układu realizowała, ale Polacy po czasie poznali się na tych antypolskich partiach, teraz bardziej zakamuflowana jest polityka PiS-u, bo pod hasłami ,,prawicowymi” ,,ludowymi” ,,wbijacie nóż w plecy” słabiutkiej Polsce. Ludzie jeszcze naiwnie myślą że, bracia Kaczyńscy zrobią porządek, a tu zamiast porządku jest anarchia, ośmieszanie i poniżanie Polski w oczach opinni światowej. Nigdzie na świecie służby specjalne nie zastawiają ,,wnyków” na własnych ministrów, służby specjalne są od tego aby chronić urzędników państwowych i polityków przed chosztaplerami z zewnątrz i wewnątrz a wy co robicie, służbami chcecie zniszczyć przywódców parti oraz genialnego twórce katolickiego Radia, bo jesteście zainteresowani ich elektoratem. Tylko że, kłamstwo, zdrada ma krótkie nogi. Taką polityką skończycie jak UD, KL-D, UW a pan Panie Prezydencie skończy z takim poparciem jak L. Wałęsa, z roku 2000, bo pan przypomina Wałesę z jego najgorszych czasów za jego prezydentury i kto wie czy za pare miesięcy nie będą palone kukły z podobizną pana a ludzie będą krzyczeć ,,zdrajca”.
Panie Prezydencie, nie można stosować podwójnej moralności ani w życiu codziennym ani w polityce a Pan wraz z bratem prowadzicie taką polityke o podwojnych standardach co innego w czasie kampanii a co innego na Urzędzie Prezydenta Polski. Domagamy się Polskiej polityki zagranicznej, obronnej, gospodarczej, ekonomicznej a nie takiej jaką prowadził przez ostatnie lata A. Kwaśniewski i L. Balcerowicz.
Nie chcecie rozliczyć żadnych afer prywatyzacyjnych jak: STOEN, PHS, PZU, Polmosy, TP.SA, Banki czy afera paliwowa itd. Jak dotąd żadna nawet najmniejsza afera nie została rozliczona. Co boicie się, że jak będą rozliczenia aferzystów to wiele prominentów głów z Pis-u poleci przy okazji z oligarchami z SLD, UW, PO. Skandalem jest że, nie ma jeszcze unieważnionej umowy prywatyzacyjnej PZU, czego się boicie? Może, rzeczywiście ma czego się obawiać były Premier Marcinkiewicz, czy główny doradca PIS Jerzy Zdrzałka oraz M. Styczeń inni.
Dlaczego zostało wyhamowane śledztwo w sprawie tzw. afery paliwowej? Też chyba PiS ma czego się obawiać, bo było by ciekawie jak musiał by tłumaczyć się obecny Premier z pewnego listu do Prokuratora Generalnego dotyczącego poręczenia za prezesa spółki Jacka T. który siedział w więzieniu za współudział tej spółki w mafi paliwowej, dużo na ten temat mógłby powiedzieć europoseł M. Kamiński i inni. Mało tego, powołujecie na prezesów spółek Skarbu Państwa ludzi skompromitowanych, wyprowadzane są pieniądze z tych spółek na wielką skale. Dlaczego, finansowana jest przez PZU niemiecka spółka Axel Springer która wydaje codzienne brukowce takie jak ,,Fakt” i ,,Dziennik” i co ciekawe że w tych gazetach, zachwytu na braćmi Kaczyńskimi nie ma końca, czy to przypadek??? I dlatego w naszym kraju jest cenzura??? Wiele innych przypadków można mnożyć.
Panie Prezydencie, kto rozkradł Polski majątek??? Kto ma to rozliczyć jak nie Prezydent i Premier??? Ale wychodzi na to że, IV R.P to fikcja, to kamuflaż propagandowy, jak mają rozliczyć III R.P ci którzy w ,,Magdalence” byli architektami III R.P.
Panie Prezydencie, Polska jest naszym domem i nie pozwolimy na podpalanie naszego domu. Oddajecie naszą Ojczyznę w niewolę ludzi pokroju ,,Sorosa”. Realizujecie testament Kwaśniewskiego, niczym nie różnicie się od swoich poprzedników, linia zła wytyczona przez globalistów jest wdrażana w Polsce przez was, sądzimy że, czas już nadszedł pytać dokąd Polskę chcecie zaprowadzić??? I w czyje ręce chcecie oddać naszą matkę-Polskę???
Marian Daszyk Zygmunt Wrzodak
Poseł na Sejm RP Poseł na Sejm RP |
|
16 lipiec 2007
|
|
Kobieta tytan
|
|
|
|
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Państwa bandyckie i ich pokojowe wojny
lipiec 18, 2006
LŚ
|
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
|
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.
grudzień 11, 2002
PAP
|
Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
|
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
|
Refleksje post-Rychłocickie
sierpień 16, 2007
Marek Głogoczowski
|
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
|
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
|
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
|
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
|
Recenzja książki J.A. Rossakiewicza
pt "Demokracja finansowa"
marzec 8, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
Kosztowny kredyt
czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
|
więcej -> |
|