ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
więcej ->

 
 

Najazd na Halembę


artykuł ze strony http://prawica.net/node/5434

Tak śpiewał dawno, dawno temu Wiesław Michnikowski. Piosenka w oczywisty sposób miała charakter typowo rozrywkowy, no bo jakże tu brać na serio miłość w wydaniu hurtowym. Miłość to sprawa poważna. Poważniejsza jest tylko śmierć. Tylko czy na pewno?

Ostatnie tragiczne wydarzenia na Śląsku do cna obrzydziły mi media i zniechęciły do nich ostatecznie. Czy to prywatne czy publiczne, bez wyjątku jak sępy rzuciły się do Rudy Śląskiej w poszukiwaniu żeru.

Marabuty i szakale zadowalały się mniejszymi kąskami wyrywając je sobie nawzajem. Hieny zaś porywały większe i bardziej okazałe połacie i biegiem unosiły je do swoich wielkomiejskich mateczników.

Zbigniew Nowak, cudem uratowany rok temu górnik z kopalni Halemba odwiedził wszystkie większe warszawskie studia telewizyjne. Były wersje solo, a także rodzinne czyli z żoną i córeczką.

TVN24 nad którym od samego początku czuwa opaczność wiódł prym w tym ściganiu się o słupki oglądalności. To właśnie tej stacji u samego jej zarania trafił się fart w postaci ataku na nowojorskie WTC. W bieżącym roku zginęło w kopalniach 53 górników.

Pomijając ostatnią tragedię 23 górników z Halemby, pozostała pechowa trzydziestka nie doczekała się żałoby narodowej no bo i z jakiej racji?

Nie dla ich rodzin telewizyjne nagrody pieniężne za newsa sezonu. Nie dla ich żon i dzieci pieniądze z kancelarii premiera i prezydenta czy specjalne konto Caritasu.

Ich pech polegał na tym, że ginęli pojedynczo. W dzisiejszych czasach taka śmierć nie zasługuje na większą uwagę. Nie opłaca się angażować w takich wypadkach wielkich sił i środków.

Żyjemy w świecie mediów więc i śmierć musi być medialna. Na ciszę skupienie i refleksję możemy liczyć tylko wtedy kiedy wyłączymy radio i telewizję.

„Jeżeli umierać to nie indywidualnie,
Jak się zabijać to przynajmniej we dwóch
I wespół w zespół....."
4 grudzień 2006

Mirosław Kokoszkiewicz 

  

Archiwum

Nowe Prawo: Moralność Pani Dulskiej
wrzesień 17, 2004
dr Adam Sandauer
Prawo nie mówi, jakie mają być pochodnie - Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem
grudzień 8, 2006
rozmawiała Magdalena Kula
List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej na okoliczność XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
Rozprawa o Ruch przełożona z 25 czerwca na 22 pa?dziernika
czerwiec 24, 2004
Stary Wiarus odpowiada
marzec 1, 2006
Stary Wiarus
"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"
luty 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Zaproszenie "ZA" na wystawę obrazów CZESŁAWA RADZKIEGO
czerwiec 24, 2007
Wiesław Sokołowski
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Lustracja Solidarności wrocławskiej
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
Przeciw Narodowi
listopad 20, 2003
Nasz Dziennik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media