|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
więcej -> |
|
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
|
|
Ponownie zaczął się we wtorek najdłużej trwający proces lustracyjny - Leszka Moczulskiego. Historyczny lider KPN domaga się oczyszczenia z zarzutu agenturalności. Raz już zapadł taki wyrok, ale uchyliła go wyższa instancja.
Moczulski był pierwszą osobą pomówioną o związki ze służbami specjalnymi PRL, która wystąpiła o przewidywaną przez ustawę lustracyjną tzw. autolustrację. W marcu 1999 r. Moczulski wniósł do sądu o oczyszczenie z zarzutu agenturalności - w 1992 r. znalazł się bowiem na "liście Macierewicza", spisie domniemanych agentów UB i SB.
W czasie procesu Moczulskiego zmienił się skład sędziowski, gdy jego przewodniczący Mieczysław Bareja został oskarżony o "kłamstwo lustracyjne". Bareję sąd uwolnił od zarzutu, ale proces Moczulskiego musiał się rozpocząć od nowa w nowym składzie.
W listopadzie 2001 r. sąd I instancji niejednogłośnie uznał, że oświadczenie Moczulskiego o braku związków ze specsłużbami PRL jest prawdziwe. Zastępca Rzecznika Interesu Publicznego Krzysztof Lipiński wnosił o uznanie b. lidera KPN za "kłamcę lustracyjnego".
W lipcu 2002 r. Sąd Lustracyjny II instancji uchylił ten wyrok, uznając, że "sąd I instancji nie oparł swych ustaleń na całokształcie okoliczności sprawy". Według sądu, w I instancji nie dokonano jednoznacznej oceny wielu dowodów, m.in. zeznań esbeków, którzy mówili, że Moczulski był ich agentem o kryptonimie "Lech". Zdaniem II instancji, w ponownym procesie należy rozstrzygnąć, czy "Lech" to Moczulski, a jeżeli tak, to czy w latach 1969-76 był tajnym i świadomym współpracownikiem SB. Sąd I instancji przyjął, że nawet jeśli doszło do współpracy, to była ona pozorna.
We wtorek Moczulski oświadczył przed sądem, że jego oświadczenie lustracyjne jest prawdziwe i oparte na dowodach, a najważniejszy z nich to - zdaniem Moczulskiego - że okres kiedy działał "Lech" "wypełniały moje utajnione działania związane z organizowaniem demokratycznej opozycji". "Sprzeczność między moim zachowaniem a jakimiś aktami policyjnymi jest wystarczająca, by moje oświadczenie uznać za prawdziwe" - dodał.
Moczulski wiele razy mówił, że nigdy nie był agentem, a zapisy archiwalne o jego związkach z SB spreparowała ona sama w 1984 r, by go skompromitować. Zarazem przyznaje, że spotykał się z oficerami SB, bo "chciał wiedzieć, czym się interesują".
Według Lipińskiego, akta sprawy wskazują, że "co najmniej w latach 1969-77" Moczulski był tajnym i świadomym agentem SB.
Osoby publiczne czujące się pomówione zarzutami o agenturalność, m.in. z "listy Macierewicza", występowały do sądu o "autolustrację". Sąd oczyścił m.in.: b. senatora AWS-ZChN Wiesława Chrzanowskiego, b. posła UW Jerzego Osiatyńskiego oraz - w trybie przewidzianym dla wyborów prezydenckich - Lecha Wałęsę, który też był na tej liście. Zapadły dotychczas dwa wyroki, uznające zasadność umieszczenia kogoś na tej liście - wobec b. posła PSL Ryszarda Smolarka, lustrowanego na wniosek Rzecznika oraz b. senatora Krzysztofa Horodeckiego, który wystąpił o "autolustrację". |
|
17 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Sępy na grobie Miłosza
sierpień 30, 2004
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
|
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
|
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
|
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Co twoje, to moje, co moje, to nie rusz
kwiecień 25, 2003
PAP
|
"Polacy chcą wymiany złotego?"
wrzesień 17, 2007
PAP
|
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
|
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
Na usługach korporacji
październik 30, 2005
PAP
|
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
|
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
|
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
|
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
|
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
|
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
|
więcej -> |
|