ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
więcej ->

 
 

Poradnik Młodego Krakusa

Poradnik Młodego Krakusa

Urząd Miasta Krakowa, już po raz trzeci w ramach Miejskiego Programu Przeciwdziałania Przestępczości Młodzieży przygotowuje „Poradnik Młodego Krakusa”. Broszurę otrzymuje każdy krakowski osiemnastolatek wraz z dowodem osobistym.

W „Poradniku Młodego Krakusa” można znale?ć informacje dotyczące m.in. dalszego kształcenia (wykaz szkół wyższych w Krakowie, jak otrzymać stypendium, studia za granicą), instytucji rodziny( kwestia przemocy w rodzinie, wczesnego macierzyństwa),poszukiwań pracy po szkole( rozmowa z pracodawcą, przygotowanie cv). Ponadto w poradniku znale?ć można informacje na temat niebezpieczeństwa uzależnień, przemocy wśród rówieśników. Broszura uczy jak aktywnie zagospodarować wolny czas. Poradnik zawiera także informacje dla osób niepełnosprawnych.

Młody krakowianin znajdzie także informacje o lokalnym samorządzie, instytucjach demokratycznych oraz instytucjach m.in. rzecznika praw pacjenta i konsumentów.

Treść i forma poradnika była konsultowana m.in. ze studentami Krakowskiej Szkoły Wyższej i pracownikami Instytutu Socjologii.(MW)


28 listopad 2005

www.krakow.pl 

  

Archiwum

Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
Rosja zapowiada, że uderzy w terrorystów na całym świecie
wrzesień 8, 2004
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko

kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
Polski "Titanic" z unijną orkiestrą
styczeń 26, 2005
Ksiądz profesor Czesław S. Bartnik
Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media