ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
więcej ->

 
 

Największa w Historii Zasłona Dymna



George Galloway, czlonek parlamentu brytyjskiego, powiedzial Kongresowi w Waszyngtonie ze rzad Busha uzasadnil napad na Irak stekiem klamstw ("a pack of lies") i teraz pokrywa te klamstwa za pomoca najwiekszej w historii zaslony dymnej ("the mother of all smoke screens"). Calloway wystapil z Labor Party z powodu jego zacieklej opozycji przeciw atakowi na Irak. Byl on krytyczny wobec Saddama Husseina, mimo dwu wizyt w Iraku w celach chrytatywnych. Natomiast obecny minister obrony USA, Donald Rumsveld odwiedzal Saddama i aktywnie mu pomagal dostawami broni z USA, w czasie wojny Iraku przeciwko Iranowi. Galloway powiedzial w senacie USA: "Sercem i dusza sprzeciwialem sie agresji, ktora wy popieraliscie i doprowadziliscie nas do obecnej katastrofy ("disaster")," wedlug International Herald Tribune, Brian Knowlton, z 18go maja, 2005 pod tytulem "Briton stawia senatorow w pozycji obronnej w sprawie Iraku," oraz wedlug pisma "Democracy Now," ktore zamiescilo wywiad z Galloway'em 31go stycznia 2005 pod tytulem "Wybory w Okupowanym Irak sa zafalszowane i nie do naprawienia," ("Elections in Occupied Irak 'Flawed Beyond Redemption.'")  

Paul Craig Roberts, byly wiceminister skarbu USA i autor ksiazki "Tyrania Dobrych Intencji," napisal 17go maja, 2005, artykul w Antiwar.com pod tytulem "Opinia o Ameryce Jest Zniszczona" ("America's Reputation in Tatters"). W artykule tym twierdzi ze : "Bush i jego banda neokonserwatysyow-sjonistow podrzegaczy wojennych zniszczyli opinie Ameryki... jedyny sposob zeby naprawic opinie o Ameryce jest usunac prezydenta Bush'a i postawic go pod sad za rozmyslne oszukanie Kongresu i obywateli amerykanskich w celu popelnienia agresji wojennej przeciw panstwu, ktore nie przedstawialo zadnego zagrozenia przeciwko USA. Amerka moze naprawic sytuacje przez pociagniecie Bush'a do odpowiedzialnoscu... Klamstwa Bush'a spowodowaly smierc dziesiatkow tysiecy ludzi, dziesiatki tysiecy rannych i kalek, zniszczyly napadniety kraj i spowodowaly nienawisc miliarda muzulmanow przeciwko Ameryce oraz zniszczyly sprzymierzenie USA z Europa, spowodowaly tworzenie panstwa policyjnego w Ameryce i jak do tej pory zmarnowaly juz ponad 300 miliardow dolarow."  

Nastepnie autor cytuje brytyjskie memorandum z 23go czerewca, 2002, ktore zostalo po raz pierwszy wydrukowane przez Sunday Times 1go maja, 2005. W dokumencie tym wywiad brytyjski ustalil ze Irak zagrazal sasiadom mniej niz Libja, Korea Polnocna, Iran etc." ale raport wywiadu i fakty w nim zawarte byly 'spreparowane' ('fixed') zeby uzasadnic plany [Bush'a]." Brytyjski minister sprawiedliwosci stwierdzil ze "chec zmiany rezimu nie moze stanowic podstawy prawnej do akcji wojskowej [przeciw Irakowi]." Ten dokument potwiedza wypowedz George'a Galloway'a ze falszywy powod agresji przeciwko Itakowi jest ukrywany w USA za "najwiekszea w historii zaslona dymna" ("the mother of all smoke screens"). Roberts pyta: "Dlaczego Bush nie jest w stanie oskarzenia? Czy amerykanska demokracja nie dziala we wlasnym kraju?"  

Rowniez w tym samym pismie tez 17go maja 2005, Norman Solomon oglosil artykul "Media i Szalenstwo Wojenne" ("The Media and the Madness of Militarism"). Autor jest wspolautorem ksiazki "Napasc na Irak: Czego Media Wam Nie Powiedzialy" ("Target Iraq: What the News Media Didn't Tell You."). W rtykule tym Salomon krytykuje media amerykanskie zdoiminowane przez rzadzacych neokonserwatystow-sjonistow za to ze przemilczja one krytyke wojny i nie dopuszczaja do glosu ludzi takich jak Phil Donahue, poniewaz Donahue przeprowadza wywiady z osobanmi "przeciwnymi wojnie i Bush'owi oraz ludzmi nie dowierzajacymi uczciwosci motywow rzadu Bush'a." Salomon wspomnial slowa Martina Lutra King'a Jr., ktory w 1968 roku powiedzial "Nigdy nie pogodze sie z szlalenstwem militaryzmu....Bomby w Wietnamie ekspoploduja a tez w tym kraju i niszcza nadzieje i moralnosc Ameryki." Wedlug autora slowa te dzis tez sa prawdziwe w stosunku do Iraku. Zolnierze wracaja z Iraku po wykonaniu rozkazow mordowania, sami uszkodzeni na duchu i ciele." Autor powoluje sie na zasady etyczne Stowarzyszenia Zawodowych Dziednnikarzy (Society of Professional Journalists) o koniecznosci przestrzegania prawdy i dawania publicznosci uczciwych i dokladnych sprawozdan z biezacych zdarzen oraz biezacych konfliktow pod haslem : "Szukaj Prawdy i Pisz o Niej" ("Seek Truth and Report It"). Wedlug Salomona kompleks wojskowo-przemyslowy i medialny jest tak potezny, ze bezkanie przygniata on prawo do wolnosci slowa zawarte w Pierwszej Poprawce do konstytucji USA.  

Tak wiec, jak slusznie twierdzi George Galloway i wyzej wspomniani autorzy, zamiast uczciwych sprawozdan nadal dziala w USA "najwieksza w historii zaslona dymna" ("the mother of all smoke screens"). Dziala ona skutecznie w sprawie zaklamania prawdziwych powodow do wojny i okupacji Iraku jak i w sprawie odpowiedzialnosci za wytoczenie tej wojny przez noekonserwatystow-sjonistow w rzadzie Busha jak tez i osobistej odpowiedzialnosci obecnego prezydenta USA.  
19 maj 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
TP SA zapłaci 20 milionow złotych kary
styczeń 7, 2004
Gorące, puste głowy
czerwiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
2009.03.05. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
styczeń 1, 2003
tłumacz
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Przyszlosc Europy
grudzień 31, 2006
przeslala Elzbieta
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
Wieża Pamięci
lipiec 17, 2003
Andrzej Kumor
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
Żyd "ekskomunikowany" za uczestnictwo w teherańskiej konferencji na temat Holokaustu
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
Kształtem miłości piękno jest i tyle
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media