|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
więcej -> |
|
Post-Amerykański Świat, Czyli Zmierzch USA
|
|

Post-Amerykański Świat, czyli zmierzch USA, jest tematem rozważań geopolityka-historyka Freed’a Zakaria, który nawrócił się z neokonserwatyzmu-syjonizmu, na optymistyczny realizm w czasie, kiedy krytycy przewidują przyszłość USA, w bardziej ponurych i niebezpiecznych warunkach, spowodowanych przez zagrożenie przez Chiny i Rosję, oraz przesadnie gro?nie widziany Iran, według propagandy Izraela.
Zmierzch potęgi USA, według Zakaria będzie powolny, ale nieodwracalny, z powodu wzrostu gospodarczego Chin i Indii. Mimo tego wpływy USA będą trwały dłuższy czas, coraz bardziej ograniczane przez przymierze wojskowe Rosji i Chin, w ramach „Wschodniego NATO,” w którym oficjalnymi językami są chiński i rosyjski (Szanghaj Cooperation Organization).
Mimo powstawania post-amerykańskiego świata, czyli zmierzchu USA i chwilowej dominacji osi USA-Izrael, potęga chylącego się kolosa amerykańskiego, będzie miała decydujący głos na świecie przez dłuższy czas, chociaż osłabiana powikłaniami powodowanymi przez lobby Izraela i radykalnych syjonistów.
Na scenie światowej, globalizacja zainicjowana jako nowa forma kolonializmu, stworzyła w USA i w innych krajach okazję, do budowania fortun miliarderów, przy jednoczesnym eksporcie produkcji do regionów taniej robocizny, których stan posiadania wzrasta dzięki globalizacji, tak, że nastąpiły, nieodwracalne zmiany na świecie. Wzrost stopy życiowej wzmacnia żądania władzy reprezentatywnej i daje okazję do propagandy tak zwanej liberalnej demokracji.
Na to liczy Fareed Zacharia, pod warunkiem, że USA będzie bardziej przestrzegać prawa międzynarodowego i nie będzie prowadzić rabunkowych wojen „z wyboru,” a nie w obronie przed faktyczną agresją. Warunkiem pokoju na świecie jest praworządność, obecnie gwałcona przez politykę Izraela, popieraną przez USA. Na tym polega jeden z głównych dylematów naszych czasów, który przeszkadza w kultywowaniu praworządności na świecie za pomocą Narodów Zjednoczonych.
Zacharia zadaje sobie sprawę, że rosnące gospodarki trzeciego świata powodują gwałtowną inflację, gro?ną dla dobrobytu. Zauważa on, że doszło do tego, że jest brak na rynku helu, drugiego najliczniejszy element w naturze, używanego do baloników i „czypsów” komputerowych. Chiny pamiętają zbrodnie brytyjskie celowego narkotyzowania Chińczyków za pomocą opium, w dwu wojnach w 19tym wieku tak, że Chiny nie spieszą się do liberalnej demokracji i „zachodniego porządku świata.”
Łagodzenie skutków zbrodni kolonialnych wymaga sprawiedliwych organizacji światowych w celu szerzenia praworządności i poszanowania dla tradycyjnych kultur. Naturalnie znaczenie i siła poszczególnych narodowości i ich kultur, jest proporcjonalna do ich bogactwa. Zacharia pisze, że W. Brytania była najsilniejszą potęgą od 1840 do 1871 roku, czyli zjednoczenia Niemiec, które odbyło się kosztem zbrodni międzynarodowej, czyli zaborów Polski i wymazania Polskiej Rzeczypospolitej z mapy Europy.
W. Brytania pomagała w tej zbrodni zwłaszcza, kiedy w 1815 roku, 3go stycznia, Rosja zawarła traktat z Berlinem, na mocy którego, w zamian za dominacje Saksonii przez Prusy, w dwadzieścia lat po zaborach, wszystkie ziemie Rzeczypospolitej miały być zjednoczone w Królestwo Polskie, w unii personalnej z Rosją, według planów Adama Czartoryskiego.
Wówczas W. Brytania zagroziła wojną po stronie Austrii i Prus, żeby przywrócić zabór pruski i austryjacki i tym ograniczać potęgę Rosji. Następnie stworzono konstytucyjne Królestwo Kongresowe pod Rosją, które nie można było pogodzić z caratem i stanowiło w oczach Anglii „zatrutą pigułkę” dla caratu.
Niedopuszczenie do zjednoczenia ziem polskich przez W. Brytanię, dało możność zdominowania Niemiec przez Prusy i do zjednoczenia ze stolicą w Berlinie, dzięki zniszczeniu państwa polskiego, do którego to ziszczenia W. Brytania przyczyniła się w 1815 roku. Ta zbrodnia nie opłaciła się W. Brytanii, która straciła swoje imperium w dwu wojnach światowych, obydwu rozpoczętych przez Berlin, w nadziei stworzenia imperium niemieckiego od Renu do Władywostoku.
Po narkotyzacji przez Brytyjczyków Chiny były faktycznie w ruinie jeszcze w latach 1950 i 1960, ale mimo tego, potrafiły zatrzymać pochód Amerykanów przez Koreę i przez Wietnam. Od tego czasu Chiny rosły ekonomicznie, ale są w tyle za USA, które lepiej korzysta z rewolucji informatyki zastosowanej do celów wojskowych i również pozostawiło daleko w tyle za sobą Niemcy i Japonię oraz przekształciło W.Brytanię w państw służebne wobec USA.
Brendan Simms, autor książki „Trzy Zwycięstwa i Klęska: Wzrost i Upadek Pierwszego Imperium Brytyjskiego, 1714-1783,” pisze o książce Fareed’a Zakarii, że świat nie da się kierować przez USA. Poza nonsensem o islamo-faszyzmie i zagrożeniu nuklearnym przez Iran, faktycznie widać w Rosji, Wenezueli i Libanie, że liberalna demokracja amerykańska rządzona zakulisowo, traci grunt na rzecz „suwerennej demokracji” twardej ręki.
Sprawdziany ostatnio wykazują, że ilość demokracji liberalnych spada na świecie po 1974 roku. Fakt ten oznacza, że USA może chcieć siłą interweniować za granicą pod pozorem walki z tyranią, a naprawdę w celu kontroli surowców, nieposłusznych państw. Polska pod rządami post-komunistów poddała się bez oporu liberalnej demokracji i nie broni mienia narodowego, co prowadzi do straty suwerenności.
Zacharia uważa, że na przykładzie Iraku widać, że USA ma trudne zadanie, zwłaszcza wobec arogancji i niekompetencji rządu Bush’a, który szkodził Ameryce przez nieprzestrzeganie prawa międzynarodowego i dopuszczanie się tortur na ludziach aresztowanych. Ciekawe, że Zacharia popiera bombardowanie Serbii w 1990 tych latach, dokonane bez mandatu ONZ.
W konkluzji, Simms pisze na łamach The Wall Street Journal, że w przyszłości, w erze post-amerykańskej, Waszyngton powinien poruszać się bardziej ostrożnie, niż czynił to neokonserwatywno-syjonistyczny rząd Bush’a. Na tych łamach, Brytyjczyk, Simms popiera szerzenie na świecie siłą, „demokracji liberalnej” przez USA. Chodzi o demokrację fasadową, rządzoną siłami zakulisowymi i często marginalizującą wolę większości, w post-amerykańskim świecie czyli w czasie zmierzchu USA.
WWW.pogonowski.com
|
|
6 maj 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
|
Przestrzegamy Amerykanów
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Odezwa do Ludożerców
i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
|
Pycha
czerwiec 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
|
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
|
Informatyczne problemy
czerwiec 16, 2003
red. Krzysztof
|
" Przeminął czas "
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ajne grose geszeft cd.
grudzień 1, 2002
Tomasz Żele?ny www.nie.com.pl
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
|
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
|
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Przyszedł Kupiec do Szewczyka
wrzesień 21, 2004
Mecenas
|
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
|
Izrael jako pomylony pomysl?
lipiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"
czerwiec 9, 2004
|
więcej -> |
|