ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
więcej ->

 
 

Bajer dla młodzieży


Przykra niespodzianka czeka też po akcesji młodzież, której rządowa propaganda obiecuje pracę i studia na Zachodzie.

W kraju nie tylko miejsc pracy nie przybędzie, ale jeszcze ubędzie - wskutek masowych plajt polskich przedsiębiorstw, a także zwolnień spowodowanych tzw. restrukturyzacją górnictwa i hutnictwa oraz ucieczką mieszkańców wsi do miast. Co więcej - nie będzie również legalnej pracy na Zachodzie, ponieważ kraje Piętnastki, dotknięte kryzysem, same borykają się z rosnącym bezrobociem.
Dlaczego zagraniczny pracodawca miałby zatrudnić Polaka, jeśli musi mu płacić tyle samo co swojemu rodakowi?
Jeśli więc młodzież zdoła się zatrudnić, to w większości na czarno, a więc bez ubezpieczenia i gwarancji socjalnych. Akcesja nic pod tym względem nie zmieni. Młodzież musi też pamiętać, że w wyniku negocjacji najważniejsze rynki pracy - m.in. niemiecki i austriacki, pozostaną dla niej zamknięte przez 7 lat. Równie nieuczciwe jest obiecywanie młodzieży, że będzie mogła studiować, gdzie chce. Przecież już dziś może to robić, jeśli ma pieniądze na opłacenie nauki i utrzymanie.
Otwarcie uczelni na zagranicznych studentów może natomiast przynieść skutek zgoła nieoczekiwany: wzrośnie u nas w kraju presja, aby wprowadzić powszechną odpłatność za studia. To zaś oznacza, że młodzieży naszej nie tylko nie będzie stać na studiowanie na Sorbonie, ale i polskie uniwersytety pozostaną dla niej niedostępne.Co zaś tyczy się "swobody podróżowania", warto, aby młodzież wiedziała, że na zachodniej granicy zachowana zostanie po akcesji kontrola paszportowa i stan ten będzie trwał latami, ponieważ Polska ma być strefą buforową, chroniącą Unię przed napływem emigrantów ze Wschodu.
Natomiast zamknięta zostanie nasza granica wschodnia przez wprowadzenie obowiązku wizowego dla wschodnich sąsiadów.
Oznacza to, że w większości przypadków i od nas, Polaków, tamta strona zażąda wiz.
Dlaczego utrzymanie paszportowego status quo na Odrze i zaciągnięcie żelaznej kurtyny na wschodzie miałoby ułatwić Polakom podróżowanie? Propagandowe hasło jest, jak widać, pozbawione logiki.

4 czerwiec 2003

Marek Rowicki 

  

Archiwum

Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kiedy zostanie zatrzymana eksterminacja bialego czlowieka?
lipiec 18, 2007
kruzoe2
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
Polityka niczym wredna kochanka
styczeń 16, 2008
Marek Olżyński
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Instytutowi Polskiemu w Paryżu grozi likwidacja !
marzec 17, 2008
Grzegorz G.Worwa
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media