ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
więcej ->

 
 

Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival

Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival


18 polskich i 6 zagranicznych wykonawców, wizualizacje na gmachach, kamienicach i ekranach oraz 2 sceny koncertowe – tak zapowiada się 1. Cracow Screen Festival, który odbędzie się w Krakowie w pierwszy weekend majowy 2008 roku (2-4 maja). Dzisiaj (31 stycznia) poznaliśmy pierwsze nazwiska festiwalowych gwiazd.

Specjalną oprawę wizualną Festiwalu zapewni Floria Sigismondi - jedna z najsłynniejszych artystek video na świecie. Pochodząca z Włoch reżyser i fotograf jest autorką wielu słynnych teledysków Bjork, White Stripes, Marilyn Mansona, Davida Bowie, The Cure, Muse, Interpol i in.

Natomiast jedną z gwiazd muzycznych Festiwalu będzie cirKus feat. Neneh Cherry. CirKus to międzynarodowa formacja, działająca w Sztokholmie. Historia zespołu zaczęła się od spotkania Burta Forda z Karmilem (gitara klasyczna, adaptery, bity), tworzącym w swoim domowym studio w londyńskim Camden Town. Wkrótce do składu dołączyły dwie niezwykłe wokalistki - młodziutka Lolita Moon, świetnie uzupełniająca się wokalnie z Fordem, oraz Neneh Cherry, która swoją przygodę z trip hopem zaczęła w 1991 r., aranżując muzykę na przełomowym dla tego gatunku albumie - "Blue Lines" Massive Attack. Grający muzykę z pogranicza trip hopu cirKus zdobył błyskawiczną popularność, koncertując na całym świecie, m.in. z Air, Abd Al Malik, Cat Power, Spank Rock i Hot Chip. Ich pierwszy album, wydany we Francji w 2006 r., ukazał się w dwóch, równie dobrze przyjętych przez fanów i krytykę wersjach: "Laylow" (13 utworów zarejestrowanych w pierwotnej wersji) i "Laylower" (te same 13 utworów nagranych i wyprodukowanych od nowa, po roku doświadczeń i występów).

Drugi album formacji - "Medicine" - został zarejestrowany latem 2007 r. w Barcelonie; obecnie zespół pracuje nad jego ostatecznym kształtem we własnym studiu w Sztokholmie.

„Cracow Screen Festival będzie świętem obrazu i muzyki. Do udziału w nim zaproszono najważniejszych i najciekawszych twórców współczesnej sztuki video oraz wykonawców, których dokonania trwale wpisują się w najciekawsze trendy we współczesnej muzyce” – zapowiadają organizatorzy.

Przypomnijmy: Impreza otworzy sezon festiwalowy w Polsce, a także sezon hotelarski w Krakowie. Długoterminowym zamierzeniem CSF jest stworzenie jednej z największych imprez muzycznych naszego kraju oraz największego cyklicznego pokazu sztuk wizualnych w Polsce.

Podczas trzech dni majowego długiego weekendu na zabytkowych placach Krakowa zobaczyć będzie można koncerty uznanych zespołów muzycznych oraz wizualizacje przygotowane przez cenionych artystów wideo z całego świata.

Wideografie będą wszechobecne w miejscach publicznych, tj. bankomaty, ekrany, telewizory w centrach handlowych. Kraków w ciągu trzech dni zamieni się w jeden wielki muzyczny ekran.

Na dwóch głównych scenach będą codziennie odbywały się po cztery koncerty. Publiczność będzie wielokrotnie w ciągu jednego wieczoru przemieszczała się pomiędzy placami, mogąc uczestniczyć w dowolnie przez siebie ułożonym programie. Bilety wstępu na koncerty dostępne będą dostępne w trzech wariantach – bilet jednorazowy (na konkretną scenę), bilet dzienny oraz karnet na wszystkie koncerty.

CSF adresowany jest do odbiorców w wieku 18 – 35 lat, wpisujących się w nurt turystyki kulturalnej i festiwalowej.

Organizatorami Cracow Screen Festival są Urząd Miasta Krakowa i Fundacja Screen Music. (MS)


31 styczeń 2008

 

  

Archiwum

Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
Śmierć gen. Sikorskiego a antypolskie interesy Wielkiej Brytanii
grudzień 15, 2005
Jan Duranowski
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
Strach przed Polakami
luty 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
Zagrożone Wartości USA
grudzień 31, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Chore pomysły premiera Hausnera
październik 28, 2003
Adrian Dudkiewicz
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
Metafora
maj 11, 2004
Artur Łoboda
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
Polskę odnale?ć w sobie
czerwiec 15, 2008
Artur Łoboda
PRL
grudzień 10, 2007
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media