|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
więcej -> |
|
“Niezależne” media
|
|
Już narodowi socjaliści zrozumieli jak ważną funkcję w sprawowaniu władzy posiada propaganda.
Ponieważ bardzo skutecznie opanowali nowe techniki medialne, do których należały wtedy radio i film, z wielką łatwością manipulowali społeczeństwem niemieckim, co dało im władzę totalitarną - dzięki której popchnęli swój naród ku tragedii.
Nie bez znaczenia była genetyczna skłonność Niemców do agresji, którą skierowano na drogę barbarzyńskich mordów.
A jaką genetyczną skłonność mają Polacy ?
Genetyczną skłonnością Polaków jest naiwność i wiara w uczciwość obcych.
Mimo stuleci negatywnych doświadczeń , wśród których najważniejsze to :
1. Zaproszenie krzyżaków przez Konrada Mazowieckiego (skutkiem czego były rozbiory Polski, oraz dwie wojny światowe)
2 . Oddanie władzy nad Polską w ręce obcej dynastii Wazów (skutkiem tego był „potop”, grabież Polski oraz wiele rujnujących Kraj-wojen)
3. Oddanie władzy nad Polską, niemieckim Sasom (co doprowadziło do zrujnowania gospodarczego kraju, wielu wojen i rozrostu korupcji)
4. Przejęcie władzy w 1945 roku przez komunistów (dzięki rosyjskim bagnetom, w wyniku czego, sami komuniści stali się ofiarami czystek stalinowskich).
itd.
Historia zna jednak także działania, które naprawiły poczynione wcześniej błędy.
Było nim na przykład skrócenie o głowę przez Łokietka , niemieckich mieszczan Krakowa, którzy zdradzili hojnego władcę, na rzecz obcego władcy.
Wbrew głoszonym przez lata opiniom „Grunwald” nie był żadnym zwycięstwem, a co najwyżej spowolnieniem ekspansji niemieckiej na tereny Polski.
We wszelkich działaniach najgorsza rola przypadła rodzimym szujom przygotowującym grunt pod agresję zewnętrzną.
Zdrajcy ci zaczynali od wmówienia społeczeństwu polskiemu, że nasz rodzimy „ciemnogród” zostanie zaszczycony „światłymi przedstawicielami innej nacji”.
Podobnie stało się po 1989 roku, kiedy walka polityczna z postkomuną przeniosła się na teren mediów.
Minister Spraw Wewnętrznych w rządzie Mazowieckiego, łamiąc wszelkie zasady obowiązującego prawa, ułatwił uruchomienie pierwszej niepublicznej, działającej ponad dwa lata nielegalnie, stacji radiowej, która przerodziła się pó?niej w RMF.
Niedługo pó?niej, korzystając z innych koneksji, powstało warszawskie „radio z”.
W jednym i drugim wypadku „kombatanctwo” właścicieli, było argumentem do ułatwienia działalności tym rozgłośniom. (Chociaż było to zupełnie różne „kombatanctwo”.)
Po jakimś czasie grupa interesów - połączona kontaktami z byłymi ubekami, przemytnikami i wywodzącą się z tych środowisk, nową mafią, podjęła decyzję o „wejściu w telewizję”.
Nie wiem czy zmieniający wciąż nazwisko Zygmunt Solorz miał być tylko figurantem, czy też posiadał istotne układy w tej grupie. W każdym razie, pod jego przewodnictwem funkcjonuje pierwsza niepubliczna telewizja w Polsce - telewizja Polsat.
Skoro ani urząd skarbowy, ani UOP, nie zainteresowały się działalnością tej stacji, nie będę za nich odwalał roboty.
Po 1989 roku tak zwana opozycja , nie mając ani programu społecznego, ani gospodarczego, obawiając się restytucji władzy lokalnych kacyków partyjnych, otworzyła furtkę na wszelkie ( w tym także przestępcze ) działania, które miały osłabić pozycję nomenklatury PZPR.
Rezultat był dokładnie odwrotny od zamierzonego celu.
Byli SBecy, wraz z najbardziej zdemoralizowanymi członkami aparatu partyjnego, biorąc za wspólników rodzący się świat przestępczy, rozpoczęło swą działalność w strukturach, które po raz pierwszy możemy nazwać mafijnymi.
Pierwszy większy skok na kasę miał miejsce w trakcie działania Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego.
Część ze zrabowanych pieniędzy wypłynęła przy okazji działalności spółki ITI, której właściciel , były współpracownik SB , otworzył po pewnym czasie prywatną stację telewizyjną TVN.
W swojej działalności wykorzystuje on najlepiej zorientowanych przestępców - ekonomistów, którzy pomogli mu : po pierwsze umiejętnie wyprać pieniądze, po drugie wyprowadzić kapitał za granicę przez co dziś oficjalnie ogłaszają, że :
" TVN należy w 67% do ITI TV Holdings Sp. z o. o. (jest to część wiodącej na polskim rynku mediów grupy ITI), a w 33% do Strateurop International B. V. z siedzibą w Amsterdamie, należącej w 100% do SBS Broadcasting S. A.”
Na koniec pojawił się ostatni rodzynek w naszym medialnym barłogu.
Jest nim telewizja „Puls”.
Została utworzona ze skradzionych nam za pośrednictwem ZUS pieniędzy.
Zakładając, że „cel uświęca środki” można naiwnie wierzyć, że została utworzona ku jakiemuś ważniejszemu celowi. Niestety nie różni się wiele od pozostałych telewizji. Różnica polega na odmiennej estetyce bełkotu i ogłupiania widzów, co gwarantują zarówno : Man z Materną, jak też Semka.
W tym momencie zadam retoryczne pytanie :
Jaki główny cel przyświecać będzie takim mediom ?
Odpowied? prosta : kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Aby jednak zdobywać kasę trzeba utrzymać zdobyte pozycje.
Ponieważ wszystkie wskazane media powstały w wyniku przestępstw, toteż ich szefowie robić będą wszystko, aby nikt nigdy nie zadał pytania o ?ródła ich działalności.
Rozkręcają więc karuzelę ogłupiania widzów.
Istnieje wiele sprawdzonych technik wpływania na człowieka.
Najstarszą z nich jest upijanie, które jest niczym innym jak chemicznym działaniem na ośrodek mózgowy.
Dwudziesty wiek przyniósł oprócz kolejnych środków chemicznych, zupełnie nowe techniki fizyczne, jak też werbalne.
Kontynuując rozpoczęte przez nazistów i sowietów prace, psycholodzy amerykańscy rozwinęli techniki behaviorystyczne polegające na zewnętrznym oddziaływaniu na społeczeństwo w celu wywołania określonych zachowań.
Ich prace poszły w dwóch kierunkach :
A/ militarno-politycznym, a więc wykorzystania nowych technik psychologicznych jako broni wojskowej, oraz jako narzędzia w rękach polityków.
B/ rynkowym - do manipulowania społeczeństwem jako ciemną masą konsumentów.
Kolejne prace naukowe wskazały, że na psychikę człowieka wpływ mają zarówno określone częstotliwości d?więków, jak też pewne zestawienia kolorów, albo też kontekst wskazanych czynników.
Świetnie wykorzystano to w radiu RMF, przez lata emitując specjalnie zmodulowane wybrane częstotliwości d?więków.
Stary komuch - Edek Miszczak, który współtworzył RMF, przeniósł po latach towarzystwo pampersów -dziennikarzy do TVN.
Tu z kolei przyszli mu w sukurs ludzie którzy (co prawda niewiele rozumieją ale) opanowali do perfekcji umiejętność naśladownictwa wizualnego zachodnich stacji telewizyjnych. Stacji których image bazuje na wcześniej wymienionych badaniach o wpływaniu na podświadomość człowieka, za pośrednictwem czynników fizycznych i werbalnych.
Jak widać nie przeszkadza widzom to, że większość dziennikarzy TVN to półanalfabeci, ponieważ zaplecze techniczne pilnuje, aby nigdy nie pojawił się w tej telewizji problem intelektu.
W swoim rzemiośle doszli tak daleko, że od pewnego czasu nawet TVP 1 usiłuje naśladować ten styl.
Konkurencyjna dla TVN, telewizja Polsat, wywodzi się z podobnych korzeni.
Przez dwa lata „biegał” B. Chrabota („dyrektor” programowy Polsatu ) do RMF, aby podejrzeć coś z warsztatu i nauczyć się czegokolwiek od krakowskich pampersów.
Nie zdało się to na wiele,bo jak pamiętamy (z braku umiejętności) „disco-polo” przeważyło w ideologii telewizji Polsat.
Po dwunastu latach społeczeństwo polskie zrozumiało, że zapoczątkowany po 1989 roku plan ekonomiczny Sorosa-Sachsa, realizowany przez Balcerowicza, jest planem monstrualnego, złodziejskiego skoku na Polskę (Tak jak to miało miejsce w Argentynie.)
Dlaczego przez 12 lat żadne z głównych polskich mediów nie zaprosiło ani jednego ekonomistę krytycznego do poczynań ludzi realizujących to wielkie oszustwo ?
Odpowied? prosta.
To ta sama ekipa wspólników - złodziei, chociaż przyznająca się do różnych odcieni politycznych.
Dlatego zarówno Polsat , TVN i Puls, zapraszają „jedynie słusznych” demagogów nazywających siebie ekonomistami, którzy za pośrednictwem bełkotu nowomowy , prze lata wmawiają ogłupionym widzom, że w sferze ekonomicznej, w naszym kraju wszystko jest w porządku.
Przez 45 lat komuny ani raz nie padło w mediach stwierdzenie że PRL jest systemem niereformowalnym i należy go zmienić.
Podobnie przez 12 lat ani raz w polskich mediach nie dopuszczono żadnego ekonomisty który mówił by prawdę o tym co się dzieje z Polską..
Kiedy w końcu pojawiło się widmo katastrofy i przypadkowo zaproszono do TVP Grzegorza Kołodkę, (który miał odwagę powiedzieć prawdę o RPP,) zrobiono wszystko, aby sprawę wyciszyć.
Podobnie zrobiono kilka lat temu z lud?mi, którzy byli sumieniem narodu :
Jerzym Giedroyciem (wiele lat temu publikował w Paryskiej Kulturze artykuły o dokonującym się w Polsce przekręcie)
Zbigniewem Herbertem, który odważył się powiedzieć prawdę o ogarniającej kraj korupcji, „luminarzach” nowego totalitaryzmu złodziejstwa i ich zausznikach z Michnikiem na czele.
Słuchajcie i oglądajcie drogie dziatki „niezależne” media. One wiedzą jak was prowadzić - za nos.
marzec 2001 |
|
17 październik 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Walka dwóch skorpionów?
styczeń 29, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Te same błędy
sierpień 6, 2003
Karol Wojciechowski
|
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
|
Kosowo
nowe "państewko"
luty 19, 2008
Jacek Bartyzel
|
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kryzys zaufania szerzy się z USA na świat
grudzień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ballada Wałbrzyska
luty 19, 2003
|
Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
|
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
|
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
|
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
|
MS: Jest porozumienie UniCredit - MSP
kwiecień 6, 2006
|
Inicjatywa Sorosa
listopad 24, 2003
Tygodnik Głos
|
Zlikwidować zakłady, zlikwidować szkoły, zlikwidować społeczeństwo.
Polityka prowadzona od 13 lat
luty 5, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
|
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
|
Lekcja prywaty-zacji?
czerwiec 23, 2004
Stop-korupcji@mail.com
|
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
|
Wywiad z Kentroversy
październik 23, 2007
marduk
|
Milczenie za 400 milionów złotych
lipiec 14, 2002
PAP
|
więcej -> |
|