|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
więcej -> |
|
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
|
|

USA twierdzi, że Korea Północna przygotowuje próbny lot pocisku między-kontynentalnego, który miałby zasięg wystarczający, żeby zagrozić zniszczeniem bombą nuklearną n.p. San Francisco. Samo prawdopodobieństwo tego próbnego lotu wywołuje pogróżki sankcji karnych wobec Koreji.
Według doniesień płynne paliwo już jest w motprze rakiety co znaczyłoby, że decyzja została powzięta, chociaż Pjongjang zaprzecza, jakoby przygotowywał próbny lot. Lot ten byłby bardziej zaawansowany niż rakieta Taepodong I, która była pokazana światu w 1998 roku. Obecny próbny lot może odbyć się jak tylko pogoda się poprawi. Sukces tego lotu wzmocniłby strategiczną pozycję Pjongjangu, wobec zagrożenia amerykańską interwencją, która wobec Koreji jest jeszcze mniej prawdopodobna niż wobec Iranu, atakowanemu przez izraelską propagandę i bez porównania ważnejszemu w grze o kontrolę paliwa na świecie.
Pjongjang może zdobyć dodatkowe ustępstwa w dyplomatyczne w rokowaniach z Koreą Południową, Japonią, Chinami, Rosją i USA. W roku 2000 Pjonjang proponował USA wstrzymanie eksportu rakiet bojowych, w zamian za roczną zapłatę miliarda dolarów. Tranzakcja wówczas nie doszła do skutku i obecnie jest sprawdzany pocisk typu Taepodong 2.
USA grozi zamrożeniem osobistych funduszy dyktatora Kim Jong-il’a jak i firm Korei Północnej. Chciaż USA nie jest w stanie interweniować militarnie, to może utrudniać pertraktacje w sprawie zjednoczenia Koreji, prowadzone przez prezydenta Koreji Południowej Roh Moo-hyun’a. Związane z tym są pertraktacje o pomoc ekonomiczną dla Pjongjang’u.
USA wywiera nacisk na Chiny, żeby pod ich presją Pjongjang pozbył się arsenału nuklearnego i technologii rakiet, ale w prasie były wątpliwości czy Pekin, prywatnie tak traktuje Pjongjang, jak o tym mówi Waszyngtonowi. Narazie Pjongjang przerwał połączenia kolejowe z Seoul’em, ale jeżeli próbny lot odbędzie się bez poważniejszych zajść, Seoul wróci do starań o zjednoczenie Koreji.
Korea Północna przeżyła zagrożenie zapaścią gospodarczą i przcierpiała głód, ale mimo tego posiada jeden z najbardziej zaawansowanych systemów rakiet, które od dawna bardzo lukratywnie eksportuje i którymi grozi USA i Japonii na wypadek ataku. Eksport ten pomaga finansować arsenał nuklearny Pjonjang’u z dochodów od takich państw jak Iran, Egipt, Pakistan, Libja, Syria, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wietnam.
Pjongjang otrzymał sowiecką technologię FROG-7B (rakiet i wyrzutni) od Egiptu za pomoc w 1973 w wojnie przeciwko Izraelowi, oraz otrzymał w latach 1980tych, SCUD B, który mógł przenieść ponad 100 kg na dystans ponad 300 km. Zmodyfikowane jako typ Hwasong, prdukowane w Korei i w Egipcie rakiety te stały się towarem eksportowym. Irak zakupił 100 Hwasong’ów za 500 milionów dolarów. Pocisk ten zakupiony przez Iran otrzymał nazwę Shehab 1, a następnie bardzięj zaawansowany pocisk dostał irańską nazwę: Shehab 2.
W marcu 1993 udał się lot próbny pocisku Rodong, który mógł przenieść ładunek 1000kg. na dystans 1500 km. – czyli dosyć żeby szachować Tokio i bazy USA w Japonii oraz żeby sprzedać Iranowi 150 Rodong’ów, którym Teheran dał nazwę Shehab 3, który Pakistan nazwał „Ghauri.” Pakistan sprawdził ten pocisk 5go kwietnia 1998 roku.
Postęp w technologii rakiet bojowych dał możność Koreji upomnieć się o odszkodowanie od Japonii za brutalną okupację w latach 1910-1945, zwłaszcza kiedy w sierpniu 1998 nad Japonią przeleciał próbny lot o zasięgu 1100 km pocisku Taepodong 1. Następnie Taepodong 2 z zasięgiem 6,700 km. zagroziłby nietylko Japonii ale również Hawajom i Alasce. W przyszłości Teaopong 3 ma mieć nośność 1000 kg na dystans do 12,000 km. czyli mógłby uderzyć gdziekolwiek w USA. Obecnie przygotowywane próby dotyczą Taepodong 2 o zasięgu 6,700 km.
Można zauważyć analogię w momencie historycznym, kiedy Korea Północna wyznała publicznie, że posiada bomby nuklearne, dokładnie w tym czasie, kiedy USA (w interesie Izraela) przygotowywały atak na Irak, pod pretekstem, że Saddam Hussein stara się też mieć bombę nuklearną. Teraz kiedy USA, w obronie Izraela, grozi atakiem, tym razem, na Iran, Korea Północna znowu zjawia się na arenie światowej, tym razem demonstracyjnym lotem pocisku, który mógłby zagrozić Hawajom i Alasce. Obydwa te zdarzenia są korzystna dla polityki Chin i Rosji, przeciwnej interwencji zbrojnej USA.
USA stara się zlikwidować zagrożenie przez Koreę Północną, podczas gdy Chiny i Rosja tym zagrożeniem znacznie mniej się przejmują i mogą uważać, że zagrożenie USA przez pociski Koreji, nie przeszkadza im w strategicznej równowadze ich sił przeciwko Waszyngtonowi, w grze o naftę i wpływy na arenie światowej. Bruce Klingner, analityk ryzyka inwestycji, ogłosił artykuł pod tytułem: „Niebezpieczna gra Koreji Północnej: Jest Metoda w Tym Szaleństwie,” a Bertil Lintner, autor książki „Odsłonienie Tajemnic Północnej Koreji pod Władzą Klanu Kim,” ogłosił również w „Asia Times” z 21 czerwca, 2006, artykuł pod tytułem: „Daleki Zasięg Pocisków Koreji Północnej.”
www.pogonowski.com |
|
21 czerwiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
|
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
|
Czarnecki o Unii
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
|
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
|
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
|
IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
|
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
|
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
|
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
|
"Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego"
październik 30, 2006
interia.pl
|
Amerykańska wolności, więcej rozsądku!
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Urząd Miasta Krakowa
wrzesień 1, 2008
|
Bush: “Nie jestem Belzebubem, Władcą siarki"
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
|
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
|
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
|
więcej -> |
|