ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
więcej ->

 
 

50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le

Z końcem lat siedemdziesiątych, w jednym z instytutów naukowych prestiżowej polskiej uczelni, poznałem pewnego pracownika naukowego.
O ile mnie pamięć nie myli nazywał się ………Jan Kowalski.
Wszyscy na niego zdrobniale mówili Jasiu.
Zauważyłem, że w swoim środowisku facet miał bardzo wysoki autorytet.
Mimo że był człowiekiem młodym - z dopiero co obronionym doktoratem - z wielką atencją zwracali się do niego profesorowie tej uczelni.
Pó?niej zrozumiałem dlaczego.
Jan był nie tylko wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale był również chodzącą encyklopedią.
Osobiście jego bogatą wiedzę wykorzystywałem do bardzo prozaicznych celów.
Najbardziej interesowało mnie w której hurtowni, bąd? sklepie, można kupić potrzebne mi komponenty.
Dowiedziałem się wtedy, że Janek otrzymał stypendium naukowe w Stanach Zjednoczonych, ale ponieważ nie należał do PZPR, komunistyczne władze nie chciały go wypuścić.
Nie wiem czy Janek w końcu wyjechał.
W stanie wojennym wciąż pracował w tym instytucie.

Nieprzebyta dla Kowalskiego bariera – otrzymanie paszportu i pozwolenia na wyjazd na stypendium, nie była żadnym problemem dla dwóch „luminarzy” naszego życia politycznego.
Dokładnie w tym samym czasie, na „stypendium” do USA wyjechali Leszek Balcerowicz i Aleksander Kwaśniewski.
Pierwszy z nich zdobył w Stanach tak wspaniałe wykształcenie, że z wielką precyzją wprowadził w Polsce plan Sorosa – Sachsa.
Drugi z nich - Kwaśniewski, był jeszcze większym „geniuszem”, bo nie uznał za wskazane, aby przy jego wiedzy, potrzebne było napisanie i obrona pracy magisterskiej.

W dniu dzisiejszym dowiedziałem się że ten „większy geniusz” uczestniczył w sesji
poświęconej półwieczu PAN. Kwaśniewski ubolewał, że w Polsce nakłady na naukę są tak niskie.

Z kolei Miller apelował do uczonych o aktywność w okresie wstępowania do struktur europejskich.

Prezydent, oceniając kondycję nauki polskiej, podkreślał, że "dysponuje ona wielkim potencjałem". Zauważył jednak, że są też zjawiska, które budzą niepokój. "Na badania naukowe wydajemy w Polsce tylko 0,65% Produktu Krajowego Brutto. To trzykrotnie mniej aniżeli średnia europejska. Ciągle nie potrafimy mobilizować nakładów spoza budżetu państwa. W polskich wydatkach na naukę tylko 36% to środki pozabudżetowe. W krajach Unii - aż 64%" - porównał.

Ocenił też, że jeśli chodzi o eksport wyrobów z klasy najwyższych technologii, to Polska jest "daleko w tyle nie tylko za czołowymi krajami Unii, ale także za Węgrami i Czechami".

"Od państwa - ludzi nauki, Polska oczekuje szczególnego wsparcia, zwłaszcza w formułowaniu programów rozwojowych, konkretnych rozwiązań prawnych, finansowych i organizacyjnych" - mówił Kwaśniewski.

A kto do cholery spowodował, że polska nauka uległa degradacji, kosmici ?,
czy "stypendyści" z lat siedemdziesiątych ?

10 grudzień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Na kogo nie głosować podczas zbliżających się wyborów
wrzesień 24, 2005
Artur Łoboda
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
Kilka uwag na temat Piłsudskiego
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
Ciekawostka
kwiecień 25, 2005
zaprasza.net
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
KOŚCIÓŁ A MASONERIA
kwiecień 5, 2004
Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 8, 2003
Sobczak i Szpak
Tło Historyczne Niemieckiego Obozu Zagłady w Warszawie
maj 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Podręczny słownik polsko-polski
listopad 28, 2002
Piotr
Lustracja Solidarności wrocławskiej
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media