ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
więcej ->

 
 

Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?

 

 

 
Tytuł Hemingway'a "Komu Bije Dzwon," ("For Whom The Bell Tolls") stał symbolicznym wyrażeniem. Izrael Shamir, izraelski dysydent, użył tego tytułu w artykule, którego mottem jest: "David Irving został uwięziony za nie uznawanie wyższości żydów." Jak wiemy brytyjski historyk, David Irving, próbował udowadniał, że "nie było komór gazowych w Oświęcimiu." Obecnie już tego stanowiska on nie podtrzymuje, ale został ukarany wyrokiem trzech lat więzienia, przez sąd we Wiedniu, za to, że kiedyś napisał tak w książce jak i, według Shamir'a, "za brak szacunku wobec żydów."
 
Z tonu artykułu Shamir'a wynika, że bliskim tłumaczeniem na polski, byłoby "Pogoda Dla żydów, Czy Podzwonne?" Shamir podkreśla, że koncept "żydowskiego holocaustu, jako jedynego przestrzeganego dogmatu w świeckiej Europie," nie ma wiele wspólnego z Drugą Wojną Światową i zbrodniami popełnionymi w jej czasie. Dogmat ten opiera się, na skutecznym żądaniu przez żydów, uznania ich wyższości i wyjątkowości o czym jest napisane w starozakonnych tekstach modlitw, do dziś wymawianych.
 
Dziś można bezcześcić Chrześcijaństwo lub Islam, ale nie Judaizm. Można poniewierać cierpienia Polaków i innych, ale nie wolno mieć brak szacunku dla cierpienia żydów, według żydowskiej kontroli umysłów, za pomocą mediów i zakulisowych zabiegów.
 
"Śmierć Chreścijaństwa" jest ulubionym tematem niektórych autorów żydowskich, a teraz, według Shamir'a, wyrok na David'a Irwing'a, zadał fatalny cios świeckiej zachodniej cywilizacji, wkrótce po "swobodnych" przedrukach karykatur ubliżających mahometanom w prasie zachodniej. W 1962 roku pismo "Look" ogłosiło wywiad z założycielem państwa żydowskiego Dawidem Ben Gurion'em, w którym to wywiadzie przepowiadał on, że w 1987 roku będzie rządził jeden światowy rząd i że w Jerozolimie będzie działał "religijny najwyższy sąd nad ludzkością" obok pomnika "zjednoczenia świata przez żydów."
 
Najwyra?niej Ben Gurion pomylił daty, ale Knesset w Izraelu formalnie stwierdził, że przestępca przeciwko żydom, gdzieby nie mieszkał i gdzieby nie "zgrzeszył" przeciwko żydom, ma być pociągnięty do odpowiedzialności przed sądem kontrolowanym przez Żydów. Tak więc ta ustawa Knesset'u stwierdza prawo żydów do władzy nad światem i zaprzecza suwerenność wszystkich państw, z wyjątkiem Izraela. Według Shamir'a żadne państwo nie zaprotestowało przeciwko temu "prawu żydowskiemu," dzięki taktyce stopniowego narzucania tego prawa przez Żydów innym państwom.
 
żydowska dziennikarka pisma Haaretz, Amira Hass, przyrównała taktykę Izraela wobec Palestyńczyków, do uśmiercania żaby: "Jak w rzucisz żabę do wrzącej wody to wyskoczy i uratuje się. Natomiast kiedy żaba pływa w letniej wodzie, stopniowo podgrzewanej, to przyzwyczaja się do rosnącej temperatury i w końcu da się zabić wrzątkiem." Podobny w skutkach ma być stopniowo coraz bardziej surowy system kontroli Izraela nad Palestyńczykami, według Amiry Hass, cytowanej przez Shamir'a.
 
Polski sąd skazał masowego mordercę Solomona Morela za torturowanie i osobiście zabijanie ludzi w obozie, w powojennej Polsce, ale Izrael chroni go i odmawia wydania go polskiemu wymiarowi sprawiedliwości. Wszyscy żydowscy zbrodniarze, którzy są w Izraelu, znajdują się poza zasięgiem prawa krajów, w których popełnili zbrodnię. żydowska organizacja "Khabad," sekty Lubawicz'ów walczy, żeby "żaden żyd nie odsługiwał kary w więzieniu gojów." W tym celu "Khabad" używa łapówek i "perswazji" żeby uzyskać zwolnienie każdego żyda-kryminalistę i zorganizować wyjazd żydowskiego kryminalisty do Izraela. Urodziny założyciela "Khabad'u" obchodzi się w USA jako "dzień szkoły" ("education day"), według Shamira.
 
Shamir opisuje wiele bezkarnych zbrodni dokonywanych na Palestyńczykach przez żydów w Palestynie i dla kontrastu cytuje dyrektorkę Instytutu Studiów Współczesnego Anty-Semityzmu i Rasizmu," Diane Prat że: Irving'a nieszczerze kaja się w sądzie ze strachu przed wyrokiem, potencjalnie 10 lat więzienia." Wszelkie starania żeby postawić przed sąd Ariela Sharon'a spełzły na niczym, mimo jego odpowiedzialności za masowe mordy Paletyńczyków w Libanie. Natomiast żydzi wnieśli skargę do sądu w Hadze przeciwko prezydentowi Iranu, Mahmoud'owi Ahmadinejad'owi o nawoływanie do "ludobójstwa" żydów.  
 
Na pytanie "Czy nadal jest pogoda dla Żydów?" Shamir odpowiada, że już dziś rządzą Mędrcy Sjonu, jak to widać po wyroku w Austrii, mimo tego, że Irwing odwołał swoje zaprzeczenia istnienia komór gazowych w Oświęcimiu. Natomiast świątynia żydowska będzie odbudowana na miejscu wielkiego meczetu al Asque w Jerozolimie, "po zbliżającym się ataku na Iran," kpi Izrael Shamir.


www.pogonowski.com
10 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
Opera
sierpień 21, 2004
Wybiórcza
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
szefow sztabu (the chairman of the Joint Chiefs of Staff).
kwiecień 28, 2005
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
"Cnota Nienawiści"
sierpień 27, 2008
Iwo Cyrian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media