|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
więcej -> |
|
Kontrola rezerw Iraku przez USA za pomocą wojska
|
|
USA odrzuca żądania rządu w Bagdadzie rychłej ewakuacji wojsk amerykańskich i końca pacyfikacji Iraku, oraz regionalnej stabilizacji politycznej regiony Zatoki Perskiej w wersji amerykańskiej. Tak, więc, zamiast odprężenia napięcia, Waszyngton dalej używa taktyki zastraszania Muzułmanów, według dążeń osi USA-Izrael, oraz dążeń do permanentnej kontroli rezerw Iraku przez USA, za pomocą obecności wojska na terenie Iraku.
Pisał o tym Alen Greenspan, były prezes banku centralnego USA, który obecnie dowodzi, że podbój Iraku był dokonany przez rząd Bush’a w celu rabunku ropy naftowej i gazu ziemnego Iraku. Jest to ponowne potwierdzenie dążenia Pentagonu oraz biurokracji amerykańskiego sytemu bezpieczeństwa, do posiadania długoterminowej kontroli Iraku, za pomocą baz wojskowych.
Polityka USA umożliwia radykałom rządzącym w Izraelu agresywną politykę wobec Arabów, łamanie ich praw ludzkich, stosowanie tortur i terroru, jak również budowę nowych nielegalnych osiedli fundamentalistów żydowskich na ziemiach Arabskich. Dzieje się to wbrew woli dwu trzecich ludności żydowskiej Izraela, podobnie do sytuacji w USA, gdzie ponad dwie trzecie Amerykanów, są przeciwne wojowniczej polityce rządu Bush’a, a on sam ma poparcie około 28% elektoratu amerykańskiego.
Izrael jest dziś znany jak kraj posługujący się terrorem państwowym na ziemiach okupowanych. Natomiast rząd Bush’a zasłynął ze stosowania tortur i łamania konwencji genewskich, jak również z łamania praw obywatelskich Amerykanów. Wśród tortur poza stopniowym topieniem ludzi, t.zw. „water-boarding,” często był stosowany „palestyński” sposób torturowania, wypróbowany w Izraelu na Arabach. Tortura ta polega na założenia kajdanków na przegubach za plecami, a następnie na wieszaniu człowieka torturowanego za kajdanki, do utraty przez niego przytomności.
Stosowanie przez Amerykanów tego rodzaju tortur w Iraku oraz Afganistanie, jak też w tajnych więzieniach rozrzuconych po świecie, włącznie z Polską, przy współudziale ówczesnego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, miało miejsce zgodnie z polityką zainicjowaną przez wiceprezydenta USA, Dick’a Cheney’a, w ramach jego działalności określanej przez niego samego „on the dark side.” Hasło to zostało ostatnio użyte jako tytuł książki potępiającej stosowanie tortur przez rząd Bush’a-Cheney’a.
Żądania ewakuacji Iraku przez Amerykanów wysuwane przez premiera Maliki, były traktowane przez Waszyngton jako „pobożne życzenia,” na które neokonserwatywny rząd Bush’a nie musi zwracać uwagi i może przeciągać okupację w nieskończoność, oraz być wyłącznym decydentem w sprawie ewakuacji wojsk USA. Ostatnio potwierdził to stanowisko rzecznik departamentu stanu, Gonzalo Gallegos, w dniu 9go lipca 2008, oraz w artykule z 20go lipca, uczynił to admirał Fallon, na łamach New York Limes, w celu zastraszania premiera Maliki.
Waszyngton twierdzi, że USA ma prawo i siłę, żeby nie przejmować się interesem narodowym Irakijczyków i kontynuować swoje wojskowe imperium na Bliskim Wschodzie, na podstawie permanentnych baz wojskowych w Iraku i w Afganistanie. W tym celu Pentagon złożył zapotrzebowanie na 184 milionów dolarów, do zatwierdzenia przez Kongress, na koszty dwu-letniej budowy pięciu nowych elektrowni w Iraku, dla baz USA, według Washington Post z 14go lipca, 2008.
Zwłaszcza permanentne bazy w Afganistanie, takie jak w baza lotnicza w Bagram, mają podstawowe znaczenie dla przeszłych planów dominowania Azji Centralnej przez USA. Dominacja regionu Zatoki Perskiej przez USA wymaga przełamania oporu premiera Maliki, który od niedawna opiera się presji rządu Bush’a, oraz jego planom bardzo powolnej ewakuacji wojsk USA z Iraku. Nic dziwnego, że Maliki pochwala plan Barack’a Obamy ewakuacji wojsk USA z Iraku na przestrzeni 16 miesięcy.
Rząd Bush’a i Pentagon nadal mają nadzieję zdominowania rządu w Bagdadzie, z premierem Maliki na czele. Waszyngton nadal ma iluzje, że obecność wojsk USA w Iraku, daje mu całkowitą kontrolę nad, jak do niedawna marionetkowym rządem w Bagdadzie. Ostatnio premier Maliki dział coraz bardziej niezależnie dzięki poparciu Wielkiego Ajatoli Ali’ego Al-Sistani, przywódcy duchowego Szyitów w Iraku, człowieka urodzonego w Iranie, państwie zagrożonym atakiem osi USA-Izrael.
Warto zauważyć, że ostatnia przerwa w pogróżkach Waszyngtonu pod adresem Iranu, spowodowała znaczny spadek w cenie ropy naftowej, na rynku światowym. Ludzie sobie zdają sprawę, że jedna czwarta dostaw energii na rynek światowy pochodzi z Zatoki Perskiej tak, że atak osi USA-Izrael na Iran spowodowałby kolosalny wzrost kosztów paliwa i katastrofę gospodarczą na świecie.
WWW.pogonowski.com |
|
28 lipiec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
|
"Cały świat jest sceną"
październik 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PROPORCJONALNY MORD
marzec 29, 2003
Stanislaw Tyminski
|
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
|
Polityczne skutki wojny
marzec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
60 rocznica bitwy o Monte Casino
maj 18, 2004
Artur Łoboda
|
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Już nie elekt
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
|
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
|
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
|
Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą ....
listopad 11, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Dorota Doda Rabczewska - famous Polish singer
listopad 1, 2007
ALEKS
|
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
|
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
|
Śmierć czai się w skałkach-haki śmierci.
listopad 23, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Papież cacy kiedy zwalcza komunę.
Papież be, kiedy sprzeciwia się agresji
luty 1, 2003
zaprasza.net
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
|
więcej -> |
|