ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA



Neokonserwatyści-syjoniści wywiedli prezydenta Busha w pole. Ich celem, według Pata Buchanana, było pokierowanie potęgą USA na Bliskim Wschodzie w taki sposób, żeby Ariel Szaron mógł spełnić swoje imperialistyczne plany.

Śledząc kampanię prezydencką w USA, musimy zdawać sobie sprawę, że w obydwu głównych partiach politycznych - republikańskiej i demokratycznej, silną pozycję mają Żydzi. Tak więc w niedzielę, 22 lutego, w programie telewizyjnym CBS podano, że przywódca fundamentalistów protestanckich i syjonistów chrześcijańskich, były kandydat na prezydenta USA Pat Robertson oświadczył, że rozmawiał z nim Pan Bóg i powiedział mu, że "następne wybory znowu wygra Bush". Robertson wierzy, że zwycięstwo militarne Izraela jest konieczne do powtórnego przyjścia Jezusa na ziemię; dlatego powstało przymierze protestanckich radykałów z ekstremistami syjonistycznymi z izraelskiej partii Likud. Od dłuższego czasu znane jest hasło innego przywódcy protestanckiego Jerry'ego Fallwela, głoszące, iż protestancki fundamentalizm w USA jest "pasem bezpieczeństwa Izraela" ("American Bible belt is Israeli safety belt"). Paradoksalnie, głównie na tym bazują wpływy ateistycznej grupy Ariela Szarona na rząd Busha, gorliwego protestanta.

Demokraci natomiast są silnie popierani przez finansjerę żydowską, w tym George'a Sorosa. "Bush nas zdradził - niedawno krzyczał z mównicy Al Gore, były wiceprezydent USA - on [Bush] grał na naszym przerażeniu i poprowadził Amerykę na pomyloną zamorską wyprawę, niebezpieczną dla naszych żołnierzy, wyprawę zaplanowaną przed zniszczeniem World Trade Center 11 września 2001".
Wielokrotnie mówił o tym również generał Wesley Clark, do niedawna kandydat na prezydenta USA w obozie demokratycznym. Z kolei Christopher Hitchins z partii demokratycznej powiedział niedawno, że republikanie są "filią Izraela w Ameryce" ("wholly owned subsidiary of Izrael").
Faktycznie Pat Buchanan w artykule "Czy neokonserwatyści - syjoniści zniszczyli prezydenturę [Busha]?" ("Have the Neocons Killed a Presidency? antiwar.com, 16 lutego 2004 r.) cytuje, że już w 1996 roku wiele do powiedzenia w kwestii formułowania strategii Benjamin Netanjahu, premiera izraelskiego, mieli Richard Perle, Douglas Feith i David Wurmser. Pisali, że "strategicznym celem Izraela jest odsunięcie od władzy Saddama Husajna, tyrana i zbrodniarza niewygodnego dla Izraela, który to kraj pragnie dostępu do wody z Eufratu i nafty irackiej".
Buchanan podkreśla, że Likud chce ustanowić hegemonię izraelską na Bliskim Wschodzie jako jedyna potęga nuklearna tego regionu. Ci sami ludzie, którzy służyli premierowi Netanjahu, stworzyli pó?niej strategię rządu Busha. Już w 1998 roku ośmiu ludzi z pó?niejszej ekipy Busha, takich jak Perle, Wolfowitz i Rumsfeld, zalecało prezydentowi Clintonowi, żeby przede wszystkim odsunął Saddama Husajna od władzy. 15 września 2001 roku Wolfowitz, wiceminister obrony USA, proponował, żeby odłożyć sprawę Afganistanu na bok i uderzyć na Irak. Dlaczego Irak? Wolfowitz odpowiedział: "bo to jest praktycznie osiągalne" ("doable") i ważne, ponieważ "taki wariat jak Saddam Husajn" mógłby przekazać bombę atomową Osamie bin Ladenowi i Al-Kaidzie, a wtedy terroryści mogliby zniszczyć bombą atomową jedno z amerykańskich miast.

Hucpa tego rodzaju strategii neokonserwatystów-syjonistów, budowniczych "Wielkiego Izraela od Nilu do Eufratu", wymagała przekonania naiwnego Busha, że Saddam Husajn faktycznie ma broń masowego rażenia. Stało się to niestety mimo protestów takich świadków historii jak Scott Ritter. Człowiek ten był przez sześć lat szefem nie tylko inspekcji, ale przede wszystkim programu zniszczenia w Iraku wszelkich obiektów przemysłowych zdolnych do produkcji jakiejkolwiek broni masowego rażenia (tak nuklearnej, jak biologicznej i chemicznej). Ritter zeznał, że program niszczenia potencjału produkcji broni masowego rażenia przez Irak został wykonany w ponad 90 procentach. Tak więc Saddam Husajn w żaden sposób nie mógł stanowić zagrożenia dla USA.

Buchanan pisze, że neokonserwatyści-syjoniści po prostu wywiedli Busha w pole. Ich celem, według Buchanana, było pokierowanie potęgą USA na Bliskim Wschodzie w taki sposób, żeby Ariel Szaron mógł spełnić swoje imperialistyczne plany, a neokonserwatyści-syjoniści okryć się sławą jako żydowscy patrioci.

Krytyczne stanowisko wobec okupacji Iraku w kampanii wyborczej w USA grozi oskarżeniem o antysemityzm, dlatego kandydat demokratów John Kerry ubezpiecza się z góry przeciw takiemu zarzutowi. Oznajmił publicznie, że jego dziadek, urodzony w 1873 roku, był Żydem i nazywał się Fritz Kohn. Po latach wyemigrował do USA, przechrzczony na katolika pod nazwiskiem Kere, które dziś brzmi Kerry. Miejscowość Horni Benesov w Czechach, blisko polskiej granicy, była miejscem urodzenia dziadka senatora Kerry'ego. Wieś ta już stara się czerpać profity z nowej sławy, reklamując się jako miejsce pochodzenia kandydata na prezydenta USA. Miejscowi ludzie m.in. pokazują przyjezdnym dom, w którym urodził się dziadek Kerry'ego.

Polacy natomiast powinni wiedzieć, jakie sukcesy w Ameryce odnoszą ludzie popierający żydowski ruch roszczeniowy i jakie są plany tego ruchu wobec Polski - odebranie urojonych 65 miliardów dolarów za rzekomo utracony w Polsce majątek.
3 marzec 2004

prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
Odezwa do nikogo
grudzień 3, 2007
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
Ordnung must sein, praca uczyni cię wolnym
marzec 4, 2005
Artur Łoboda
Debata obłudy
październik 11, 2007
Bogusław
Nie złoty środek, ale szansa
luty 21, 2006
Co pokażą Serbowie? Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
Azbest, czyli giga "kit"
grudzień 10, 2007
Dariusz Kosiur
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media