|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
więcej -> |
|
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
|
|
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS.
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy
20 lutego 2009 r. pod Sejmem na ul. Wiejskiej w Warszawie miał miejsce protest kobiet, które w ostatnim dziesięcioleciu prowadziły działalność gospodarczą, a jednocześnie korzystały z urlopów macierzyńskich i wychowawczych. Panie zostały oszukane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych za zgodą i aprobatą polityków. ZUS potraktował przedsiębiorcze matki jak banki odsetek nakazując im, po niekorzystnym wyroku Sądu Najwyższego, spłatę składek na ubezpieczenie społeczne. Ci sami urzędnicy ZUS, którzy przez kilkanaście lat nie pobierali świadczeń od kobiet będących na urlopach macierzyńskich lub wychowawczych, ci sami ludzie nagle zaczęli słać do nich komorników i egzekwować należności.
My - przedsiębiorcy solidaryzujemy się ze skrzywdzonymi matkami.
Razi hipokryzja polityków w tej sprawie, a także bezprawie urzędników ZUS, którzy w świetle wyroku Sądu Najwyższego powinni byli pobierać składki przez całe lata , a nie wprowadzać w błąd skrzywdzone kobiety. Powinni być oni publicznie napiętnowani.
Przypominam że w Art. 2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej czytamy:
Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.
W Art. 7 czytamy:
Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.
A w Art 32 Konstytucji R. P. zapisano:
1.Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2.Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
Zatem wszechwładny ZUS ze swoimi urzędnikami oraz świat polityków, którzy dopuszczali przez całe lata do funkcjonowania chorego prawa gwałcą zasady państwa prawa zapisane w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Przypominam również że istnieje Kodeks karny i zapisany w nim Art. 231 w brzmieniu:
Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Ten przepis prawa powinien zainteresować Wymiar Sprawiedliwość w Polsce w tej sprawie.
Musimy jako społeczeństwo aktywnie wesprzeć kilkadziesiąt tysięcy kobiet oraz ich rodziny których ta sprawa dotyczy. Okażmy naszą solidarność i zrozumienie dla niełatwej roli matki oraz kobiety aktywnej w naszym Kraju.
Proszę o pilny kontakt organizacje, firmy oraz osoby prywatne w sprawie pomocy dla poszkodowanych kobiet. KOBIETY POTRZEBUJˇ PROFESJONALNEJ POMOCY PRAWNEJ TERAZ!
Żądamy natychmiastowego zaprzestania i umorzenia wszelkich postępowań w powyższej sprawie w ZUS!
Z pozdrowieniami
Wojciech Papis
Koordynator Operacyjny Stowarzyszenia Obywatele i Sprawiedliwość
www.obywateleisprawiedliwosc.pl www.kph.pl biuro@obywateleisprawiedliwosc.pl
|
|
21 luty 2009
|
|
Wojciech Papis
|
|
|
|
Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
|
Frasyniuk w służbie gen. Kiszczaka
wrzesień 13, 2005
|
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
|
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
|
Zdrowo-rozsądkowe poglądy Amerykanów
marzec 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
|
GENERAŁ WŁADYSŁAW SIKORSKI
listopad 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
|
Dowody wg kosmopolitów
listopad 16, 2007
adam śmiech
|
Amerykańskie mniejsze zło
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
|
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
|
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
|
Aksjomaty Polskości - kultura
marzec 12, 2007
Artur Łoboda
|
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
|
więcej -> |
|